سفر ستاری به کرمان

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان از سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان کشور به استان کرمان خبر داد.مطالب مرتبط

10داروخانه جدید در کرمان راه اندازی می شود

کرمان - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به وجود 124 داروخانه در کرمان گفت: 9 مورد داروخانه های این شهر شبانه روزی است و قرار است طی سال جاری 10 داروخانه به شهر کرمان اضافه شود.

کرمان «شهر دوستدار کودک» می‌شود/محرومیت شهر از تالارهای سرپوشیده

کرمان – عضو شورای شهر کرمان گفت: با توجه به افزایش حضور کودکان کار در شهر، در نظر داریم کرمان را به عنوان شهر دوستدار کودک معرفی کنیم.

تیم ویژه دستگیری سارقان طلافروشی کرمان تشکیل شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب و مرکز استان کرمان از تشکیل یک تیم مجرب و ویژه به تصدی ریاست پلیس آگاهی استان کرمان برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت مسلحانه 2 طلافروشی در کرمان خبر داد.

شهردار : هشت میلیون متر مکعب آب از معابر کرمان جمع آوری شد

کرمان - ایرنا - شهردار کرمان با اشاره به بارندگی های اخیر در شهر گفت: شهرداری کرمان با همکاری برخی دستگاه ها در مجموع هشت میلیون لیتر آب بارندگی را از معابر کرمان جمع آوری و به خارج از شهر هدایت کرده است.

مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است

کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به برگزاری جشنواره گنج سی ساله در دانشگاه تهران و کرمان گفت: مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است.

قطع ارتباط زمینی کرمان با دو استان/ ۵ روستا تخلیه شد

کرمان – سیلاب طی سه روز گذشته خسارت های فراوانی به زیر ساخت های شهرستان های مختلف استان کرمان وارد کرده و با وجود تلاش راهداران جاده کرمان به خراسان رضوی و خراسان جنوبی مسدود است.

1500 هکتار بافت فرسوده شهر کرمان در معرض خطر سیل

فرماندار کرمان گفت: با توجه به اینکه در سیل خوزستان، کرمان به عنوان معین شهر حمیدیه انتخاب شده است بخش زیادی از امکانات و ماشین آلات دهیاری‌های شهرستان به این شهر اعزام شده است باید تدبیر شود که در صورت بروز مشکل در شهرستان کرمان بتوانیم از کمک سپاه و بخش

سورنا ستاری : درآمدزایی ۹۰ هزار میلیاردی شرکت‌های دانش بنیان در سال ۹۷

تمامی مدارس نواحی یک و دو شهر کرمان امروز تعطیل است

کرمان - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس نواحی یک و دو شهر کرمان طی امروز خبر داد.

نماینده استاندار کرمان : بحران سیل در حمیدیه مدیریت شده است

کرمان - ایرنا - نماینده استاندار کرمان گفت: وضعیت سیل در شهرستان حمیدیه تحت کنترل و هلال احمر کرمان در زمینه تأمین اقلام مورد نیاز سیل زدگان اقدامات زیادی انجام داده است.

طرح‌ آبخیزداری «ده بالا» ۹۰ درصد شهر کرمان را ایمن می کند

کرمان - شهردار کرمان گفت: با اجرای طرح‌های آبخیزداری و آبخوان داری در «ده بالا» حدود ۹۰ درصد تهدید سیلاب برای شهر کرمان رفع می‌شود.

جشنواره گنج 30 ساله در تهران و کرمان برگزار می شود

کرمان - ایرنا - مدیر مرکز کرمان شناسی و دبیر ستاد جشنواره 'گنج سی ساله' گفت: این جشنواره به مناسبت سی امین سال تأسیس مرکز کرمان شناسی اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه های تهران و شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

کرمان؛ عهده دار بازسازی شهرستان حمیدیه

رحمانی فضلی وزیر کشور در دیدار با فدائی استاندار کرمان، از فعالیت منظم و پردامنه استان کرمان در حمیدیه تشکر و بازسازی این شهرستان را به استان کرمان محول کرد

بازگشایی محور شرقی و غربی کوثر شهر کرمان بررسی شد

کرمان - ایرنا - بازگشایی محور شرقی و غربی کوثر شهر کرمان به طول تقریبی 14 کیلومتر در راستای شرق به غرب و به عنوان محور کمکی برای محور فعلی شرق به غرب کرمان با حضور استاندار کرمان مورد بررسی قرار گرفت.

تعطیلی مدارس یک شهر و 3 روستا در کرمان

درپی بارند گی ها شدید مدارس 3روستا در شهداد از توابع کرمان و شهرستان نرماشیر در شرق استان کرمان امروز تعطیل است

شبکه های پیش آگاهی مبارزه با آفت ملخ در کرمان فعال شده است

کرمان - ایرنا - معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: شبکه های پیش آگاهی و مراقبت مبارزه با آفت ملخ های صحرایی در کرمان فعال شده است.

مدارس استان کرمان فردا دایر است

کرمان - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تمامی مدارس استان کرمان فردا دایر است و دانش آموزان باید در کلاس‌های درس حضور پیدا کنند.

مدارس برخی مناطق استان کرمان فردا تعطیل است

کرمان - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس برخی مناطق استان کرمان به دلیل شدت بارندگی و احتمال وقوع سیلاب در روز یکشنبه خبر داد.

هلال احمر به سه هزار و 905 نفر در سیل کرمان امدادرسانی کرد

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به سرکشی و ارزیابی 71 روستا و شهر گفت: نجاتگران و امدادگران این جمعیت تاکنون به 3 هزار و 905 نفر (818 خانوار) در سیل امروز(یکشنبه) شهرستان های کرمان امدادرسانی کرده اند.

سیلاب شرق و جنوب کرمان را تهدید می‌کند

کرمان - شهردار کرمان گفت: در صورت بارندگی زیاد خطر سیلاب دو ناحیه شهر کرمان را از شرق و جنوب تهدید می‌کند.