ثروت بیل گیتس، پس از جف بزوس!
مطالب مرتبط

تولید ثروت از سرمایه ای که قرنها به آتش کشیده می شد

قرنها است که درمناطق خرما خیز ازجمله کرمان، تنه های قطع شده درختان نخل، در طبیعت رها و یا آتش زده میشود اما اکنون یک کشاورز شهدادی، از آنها ثروت تولید می کند .

وزیرعلوم: دانشگاه باید تولید علم و ثروت کند

شیراز- ایرنا- وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه باید با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی هایی که دارند نسبت به تولید علم و ثروت اقدام کند.

خودروهای افراد مشهور و میلیاردر دنیا چیست؟ +تصاویر

طبق تخمینی که موسسه فوربز آمریکا برای ثروت ترامپ زده است، رئیس‌جمهور آمریکا ۳.۱ میلیارد دلار ثروت دارد. او با وضع قوانین سخت‌گیرانه به خودروهای غیر آمریکایی و به‌خصوص، آلمانی، کار را برای شرکت‌های بزرگ اروپا سخت کرده است.]]>

گنج‌های استان را به فرصت و ثروت تبدیل می‌کنیم

استاندار خراسان رضوی گفت: ما می‌خواهیم گنج‌های استان را به فرصت، ثروت و تعالی فرهنگی اقتصادی تبدیل کنیم.

لاریجانی:باید از خلاقیت جوانان برای خلق ثروت به جای نفت استفاده کرد

تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر به کارگیری نیروی جوان در سطح مدیریت کشور، گفت: جوانان ذهن خلاق دارند و می توانند برای خلق ثروت تفکر کنند لذا باید از نیروی آنها استفاده شود تا وزارتخانه صرفا منتظر بودجه نفت نماند.

زمینه تولید ثروت در کشور حتی با وجود تحریم بالاست/تحقق رونق تولید

اردبیل - خطیب جمعه اردبیل تحریم‌ها را فرصتی برای شکوفایی در تمام زمینه‌ها دانست و گفت: زمینه تولید ثروت در ایران حتی با وجود تحریم بالا بوده و این در کشاورزی و صنعت، گزاره‌ای صادق است.

وزیر علوم: مراکز رشد، محلی برای کسب ثروت هستند

توان افزایش ثروت ملی با بکارگیری ظرفیت‌های مغفول بخش کشاورزی

ثروتمندترین افراد ژاپنی

ثروتمندترین فرد ژاپنی حدود ۲۵ میلیارد دلار ثروت دارد.

روز دوم محاکمه نجیب رزاق برگزار شد

نجیب رزاق امروز (دوشنبه) برای روز دوم در دادگاه رسیدگی به پرونده فسادی که او را به غارت مبالغ هنگفتی از ثروت ملی مالزی متهم می‌کند، حاضر شد.

سرقت 4.5 میلیارد دلاری سالانه رژیم صهیونیستی از نوار غزه

جدیدترین تحقیقات نشان می‌دهد که رژیم اسرائیل سالیانه چهار میلیارد و پانصد میلیون دلار از منابع و ثروت های نوار غزه سرقت می‌کند.

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه سه شنبه تا صبح چهارشنبه

تهران- ایرنا- تاکید لاریجانی بر استفاده از خلاقیت جوانان برای خلق ثروت به جای نفت، تصریح رحمانی فضلی بر بی اثری تحریم های دشمن در روند کار بازسازی مناطق سیل زده، تاکید ظریف برعلاقه مندی ایران به حل مشکلات سوریه از طریق گفت وگو بین کشورهای منطقه، اعلام درخ

ترامپ، برنی سندرز را با توییت‌هایش هدف گرفت

رییس جمهور آمریکا در سری توییت‌هایی عصر سه‌شنبه سناتور برنی سندرز، کاندیدای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا را هدف گرفت، وی را فردی «دیوانه» تلقی کرد و بر ثروت این سناتور نیز دست گذاشت.