کاهش 6 درجه ای دما در شمال شرق کشور

تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی می شود فردا ( 19 فروردین) دمای استان های شمال شرق شامل گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی، 4 تا 6 درجه کاهش داشته باشند.مطالب مرتبط

کاهش دمای 6 تا 10 درجه ای در شمال غرب و شمال شرق کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: فردا (یکم اردیبهشت) در نواحی شمال شرق ایران کاهش دمای قابل توجه 8 تا 10 درجه ای و در شمال غرب کاهش دمای حدود 6 تا 8 درجه پیش بینی می شود.

ورود همزمان دو سامانه بارشی به کشور/ کاهش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به ورود دو سامانه بارشی به کشور طی روز دوشنبه (۲ اردیبهشت) گفت: طی روزهای آینده دمای هوا در شمال شرق کاهش تا ۱۰ درجه و در شمال غرب تا ۸ درجه کاهش می‌یابد.

کاهش پنج تا هفت درجه ای دما در بخش های شمالی کشور

تهران-ایرنا- سازمان هواشناسی پیش بینی کرد:از یکشنبه تا پنجشنبه هفته آینده دمای هوا از شمال غرب تا شمال شرق کشور بین پنج تا هفت درجه کاهش یابد.

کاهش ۷تا ۱۰ درجه‌ای دما در شمال شرق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را تشریح کرد.

کاهش ۵ تا ۷ درجه‌ای دما در شمال و شرق کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه فردا (۲ اردیبهشت) یک سامانه بارشی از غرب کشور وارد ایران می‌شود از وزش باد شدید در برخی استان‌ها از جمله تهران و البرز خبر داد.

باران و برف در 23 استان/کاهش 10 درجه‌ای دما

سازمان هواشناسی از بارش باران و برف طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در 23 استان و کاهش 10 درجه‌ای هوا در برخی مناطق کشور خبر داد.

ورود موج سرما به کشور طی هفته آینده/کشاورزان آماده باشند

سازمان هواشناسی هشدار داد: انتظار می‌رود سه شنبه آینده در غالب استان‌های شمال غرب کشور کمینه دما به محدوده کمتر از ۵ درجه و در مناطق کوهپایه‌ای به سفر درجه سانتیگراد برسد.

کاهش دمای هوا در راه است

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز بعدازظهر (29 فروردین) با ریزش هوای سرد از ابرهای بالاتر، کاهش دمای 6 تا 8 درجه ای در هوای سواحل دریای خزرپیش بینی می شود که روزهای جمعه و شنبه شمال شرق کشور یعنی استان های خراسان شمالی و رضوی این سرما

کاهش ۳ تا ۴ درجه ای دما در خوزستان

اهواز-مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از فردا تا روز چهارشنبه روند کاهش دما به میزان سه تا چهار درجه مشاهده می شود.

کاهش دمای 5 درجه ای مازندران

ناپایداری جوی در مازندران با کاهش 5 درجه ای دما و شدت بارندگی در ارتفاعات همراه است.

تداوم بارش ها در گیلان/ دمای هوا ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش می یابد

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه بارش باران که از عصر روز پنجشنبه در این استان آغاز شده تا اواسط هفته جاری ادامه دارد، گفت: در این مدت دمای هوا ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش می یابد.

هواشناسی: دمای پایتخت 5 درجه کاهش می یابد

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: دمای پایتخت طی سه روز آینده 5 درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

کاهش 8 تا 12 درجه‌ای دمای هوا در اردبیل

اداره کل هواشناسی استان اردبیل از کاهش 8 تا 12 درجه‌ای دمای هوای اردبیل در هفته پیش رو خبر داد.

کاهش 16 درجه‌ای دمای هوای در گلستان/ بارندگی از دوشنبه شدت می‌گیرد

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان گفت: دمای هوای استان بانفوذ سامانه سرد از فردا تا آخر این هفته 16 درجه کاهش یافته و احتمال بارش برف در ارتفاعات وجود دارد.

بارش برف بهاری در استان اردبیل؛ دمای هوای اردبیل تا 12 درجه کاهش یافت

در حال حاضر با کاهش دما بین 8 تا 12 درجه در برخی شهرستان‌های اردبیل شاهد بارش برف بهاری هستیم به طوری که ارتفاع بارش برف در خلخال بیشتر از چهار سانتی‌متر است و همچنان ادامه دارد.

دمای هوای آذربایجان غربی 6 تا 8 درجه کاهش می یابد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: با ورود ابرهای شمالی از اواخر فردا /دوشنبه/ به آذربایجان غربی، دمای هوای استان بین 6 تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.

دمای هوای خوزستان چهار درجه کاهش می یابد

اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: دمای هوای استان از فردا دوشنبه تا چهارشنبه به میزان سه تا چهار درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

دمای هوا 6 تا 8 درجه در استان مرکزی کاهش می یابد

اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای حداقل هوا براساس خروجی فعلی مدل ها در سردترین ساعات روزهای سه شنبه و چهارشنبه در این استان نسبت به دمای فعلی بین 6 تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.

سیل و آبگرفتگی در شمال/برف در ارتفاعات کشور

سازمان هواشناشی اعلام کرده طی روزهای آینده مسیرهای منتهی به شمال و شمال غرب کشور بارانی و برفی است و از مردم درخواست کرده از سفر غیرضروری به سمت شمال کشور پرهیز کنند.

کاهش دما تا ۶ درجه در نیمه شرقی کشور/ هشدار سیلاب در استان‌های شرقی