هیچ لاشه ای از گوزن های زرد در پارک ملی دز مشاهده نشده است

دزفول - ایرنا - رئیس اداره پارک ملی دز با اشاره به اینکه سایت نگهداری از گوزن زرد ایرانی در سیلاب اخیر زیرآب رفته است، گفت: تاگنون هیچ لاشه ای از گوزن های زرد در پارک ملی دز مشاهده نشده است.مطالب مرتبط

مشاهده چند گوزن زرد در منطقه حفاظت‌شده دز/هنوز لاشه‌ای از ۱۹ گوزن مفقودی پیدا نکردیم

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست گفت: عکس‌هایی از چند گوزن زرد در سایت حفاظت‌شده دز دیده شده است و امیدواریم همه گوزن‌های مفقود شده زنده باشند. ]]>

گوزن زرد ایرانی در پارک ملی دریاچه ارومیه پایش می شود

ارومیه - ایرنا - رییس پارک ملی دریاچه ارومیه گفت: جزیره های «کبودان»، «اشک»، «اسپیر» و «آرزو» در محوطه این پارک، زیستگاه 200 راس گوزن زرد ایرانی است و این گونه جانوری با هدف حفظ نسل از طریق دوربین های آنلاین مورد پایش قرار می گیرد.

گوزن زرد ایرانی در پارک ملی دریاچه ارومیه پایش آنلاین می شود

ارومیه - ایرنا - رییس پارک ملی دریاچه ارومیه گفت: جزیره های «کبودان»، «اشک»، «اسپیر» و «آرزو» در محوطه این پارک، زیستگاه 200 راس گوزن زرد ایرانی است و این گونه جانوری با هدف حفظ نسل از طریق دوربین های آنلاین مورد پایش قرار می گیرد.

بیماری همه‌گیر میان سیل‌زدگان جنوب خوزستان مشاهده نشده است

خرمشهر- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تاکنون بیماری مهمی به‌صورت اپیدمی و همه‌گیر میان سیل‌زدگان در محدوده خدماتی این دانشکده مشاهده نشده است.

تلف شدن چهار مرال در پارک سیاهداران تالش

رشت - ایرنا - روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان از تلف شدن چهار رأس گوزن ( مرال ) در پارک سیاهداران تالش به دلایلی نا مشخص خبر داده است.

هیچ موردی از ابتلا به وبا در گلستان مشاهده نشده است

معاون فنی مرکز بهداشت استان گلستان گفت: ضدعفونی مناطق سیل‌زده از اولویت‌های بهداشت در استان قرار دارد و تاکنون موردی از ابتلا به وبا در مناطق سیل‌زده مشاهده نشده است.

تلف شدن 6 راس مارال در تالش

لاشه 6 راس مارال در پارک جنگلی سیاهداران تالش پیدا شد.

دستگیری متعرضان به سایت گوزن زرد در ارسنجان

سه گروه متعرض به سایت گوزن زرد توسط ماموران حفاظت محیط زیست شهرستان ارسنجان دستگیر شدند.

گزارشی از وجود آنفلوانزای مرغی در ملارد مشاهده نشده است

ضدعفونی اولویت بهداشت در مناطق سیلزده

موردی از ابتلا به وبا تاکنون در گلستان مشاهده نشده است .

احتمال مسمومیت عمدی قوچ ومیش‌های پارک ملی گلستان وجود دارد

گرگان- معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی محیط زیست گفت: هنوز علت تلف شدن ۱۶۰ رأس قوچ و میش در پارک ملی گلستان مشخص نشده اما احتمال مسمومیت عمدی حیات وحش محتمل است.

فعالیت 43 پارک علم و فن‌آوری در کشور

وزیر علوم با اشاره به فعال بودن 43 پارک علم و فن‌آوری در کشور و بهره‌مندی این پارک‌ها از جوانان نخبه گفت: اگر پارک‌های علم و فن‌آوری در کنار مراکز آموزش عالی قرار گیرند، ارتباط صنعت و دانشگاه بهتر از گذشته خواهد شد . ]]>

خروج دام زنده سبک و سنگین و یا لاشه از استان ممنوع است

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای تنظیم بازار و متعادل سازی گوشت گوسفندی هرگونه خروج دام زنده سبک و سنگین و یا لاشه از استان ممنوع است.

خروج دام زنده یا لاشه از کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای تنظیم بازار و متعادل سازی گوشت گوسفندی هرگونه خروج دام زنده سبک و سنگین و یا لاشه از استان ممنوع است .

کشف لاشه قوچ وحشی در منطقه شیربند دامغان/ متخلفان متواری هستند

دامغان - رئیس اداره محیط‌زیست دامغان بااشاره به کشف لاشه یک راس قوچ وحشی در منطقه شکارممنوع طالو و شیربند این شهرستان گفت: متخلفان شناسایی و تلاش برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

تعاون روستایی سیستان و بلوچستان 2215 لاشه گوسفندی توزیع کرد

زاهدان- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی سیستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 215 لاشه گرم گوسفندی دام وارداتی از ابتدای امسال تاکنون توسط این نهاد در سطح استان توزیع شده است.

افزایش تعامل پارک های علم و فناوری دانشگاه تهران و استان قم

تهران-ایرنا- تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری استان قم با هدف توسعه همکاری در زمینه های علمی و فناوری و تبادل تجربیات و هم افزایی در حمایت از واحدهای فناور عضو دو پارک به امضاء رسید.

تکمیل پارک هزار هکتاری قم در سه سال آینده

شهردار قم با اشاره به ایجاد پارک هزار هکتاری از پشت دانشگاه مفید تا نزدیکی مسجد مقدس جمکران گفت: این پارک بزرگ شهری بعد از سه الی چهار سال به اتمام می‌رسد که می‌تواند تحول‌های مطلوبی را در شهر قم به دنبال داشته باشد.

جستجو برای یافتن خلبان و لاشه اف- ۳۵ مفقود ادامه می‌یابد

نیروی هوائی ژاپن اعلام کرد که جستجو برای یافتن خلبان و لاشه اف- ۳۵ مفقود ادامه می‌یابد.

پارک علم وفناوری البرز دارو به مناطق سیل زده ارسال کرد

کرج - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری استان البرز گفت: داروها و قطره خوراکی برای درمان بیماری های گوارشی، زخم دهان ، التیام بیماری های پوستی از شرکت های زیر پوشش این پارک به مناطق سیل زده ارسال شد.