چرا نباید رمزعبورها را در مرورگر ذخیره کنیم؟
مطالب مرتبط

مرورگر اینترنتی سامسونگ گوی رقابت را از گوگل می‌رباید

به نظر می‌رسد که مرورگر اینترنتی سامسونگ در آینده‌ای نزدیک قادر است نسخه موبایلی گوگل کروم را شکست دهد.

نباید از تجلیات روحی و اخلاقی در کنار مباحث علم دینی غفلت کنیم

در کنار سخن‌هایی که در باب علم دینی و تجلیات اندیشه الهی بر آموزش و پرورش سخن می‌گوییم، نباید از بال دوم یعنی تجلیات روحی و اخلاقی غفلت کنیم.

شرایط مالی نباید موجب پایین‌آمدن شأن معلمان خارج از کشور شود

بطحایی درباره کاهش نیروی انسانی در مدارس خارج از کشور گفت: امروزه نباید مدارس خارج از کشور را مانند ۴۰ سال پیش اداره کنیم.]]>

مرورگر اینترنت اکسپلورر را دور بیندازید!

مرورگر سامسونگ گوی رقابت را از گوگل می‌رباید

متخلفان دانه درشت نباید احساس امنیت داشته باشند

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه متخلفان دانه درشت نباید احساس امنیت داشته باشند، گفت: فروشنده و تأمین کننده باید بدانند که با آنها تعارف نداریم و با هر تخلفی برخورد می‌کنیم.

هر آنچه باید درباره‌ مرورگر کرومیوم گوگل بدانید

ذخیره آب سدهای زنجان 64 درصد افزایش یافت

زنجان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: با احتساب ذخیره سال گذشته، هم اکنون 300 میلیون مترمکعب آب در پشت سدهای این استان ذخیره شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 64 درصد افزایش یافته است.

بطحایی: مدارس خارج از کشور نباید مانند 40 سال پیش اداره شوند

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حفظ کیفیت آموزش در مدارس خارج از کشور گفت: باید از شیوه های نوین در اداره این مدارس استفاده کرد و نباید مدارس خارج از کشور را مانند 40 سال پیش اداره کنیم.

عکس سلفی؛ چراکه نه؟!

«مشکل ما این است که هر وقت مردم جامعه ما از یک چیزی خوششان آمد و استقبال کردند سریع می‌گوییم نه! بد است. چرا باید بد باشد؟ چرا نباید با عینک خوش‌بینی به آن نگاه کنیم؟»

28 هزار تن گندم در استان سمنان ذخیره‌سازی شده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به ذخیره‌سازی محصولات استراتژیک در این استان گفت: 28هزار تن گندم در استان سمنان ذخیره‌سازی شده است.

بررسی «زمان‌بندی مصوبات مجمع» در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام/ صادرات نفت نشانگر عدم راه‌اندازی تولید است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور ما اگر به تولید و تولید صنعتی روی آورد روزانه باید یک میلیون بشکه نفت هم وارد کنیم یعنی نه تنها نباید صادر کنیم باید روزانه یک میلیون بشکه نفت هم وارد کنیم. صادرات نفت نشانگر این است که تولید ما هنوز راه نیفتاده است.]

زمینه ذخیره‌سازی بلندمدت گندم در استان سمنان فراهم شود

سمنان - معاون اقتصادی استاندار سمنان بابیان اینکه ازنظر تولید و ذخیره گندم برای کوتاه‌مدت مشکلی در استان وجود ندارد، گفت: زمینه ذخیره‌سازی بلندمدت گندم نیز فراهم شود.

مربی الوصل: نباید اشتباهات قبلی را مقابل ذوب آهن تکرار کنیم

سرمربی تیم فوتبال الوصل امارات می‌گوید تیمش شانسی برابر با ذوب‌آهن برای پیروزی دارد.

ذخیره آب کشاورزی با لایروبی آب بندان‌ها

با لایروبی آب بندان‌های گیلان ۴۵۰میلیون مترمکعب آب زراعی ذخیره می‌شود.

227 هزار متر مکعب آب در کهگیلویه و بویراحمد ذخیره شد

گچساران - ایرنا - مجری طرح احیاء منابع آب زیرزمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پلمپ چاههای غیرمجاز کشاورزی از سال گذشته تاکنون 227 هزار مترمکعب آب در مناطق مختلف این استان ذخیره شد.

هروقت اراده کنیم نفت‌مان را صادر می‌کنیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: تلاش آمریکایی‌ها به جایی نمی‌رسد، ما آن‌قدری که نیاز داریم و خودمان اراده می‌کنیم، می‌توانیم نفت خود را صادر کنیم.

بارش‌های اخیر دلیل بر نادیده گرفتن مصرف بهینه آب نیست

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با توجه به روند افزایشی حجم ذخیره سد زاینده‌رود، گفت: هم‌اکنون حجم ذخیره سد زاینده‌رود بیش از 470 میلیون مترمکعب رسیده و پیش‌بینی می‌شود با تداوم بارش‌ها در فصل بهار و ذوب شدن برف‌ها در فصل تابستان، این رقم نیز افزای

اینترنت اکسپلورر را هرچه سریعتر حذف کنید

به تازگی محققان و کارشناسان امنیتی به کاربران هشدار داده‌اند که مرورگر اینترنت اکسپلورر از رایانه خود به طور کلی حذف کنند.

ساخت مخزن ذخیره آب روستایی مهریز-  به زودی

مدیر امور شرکت آبفار شهرستان مهریز از ساخت مخزن جدید ذخیره آب 200متر مکعبی در روستای ابراهیم آباد این شهرستان خبر داد.