تولید صندوق فروشگاهی حساب و کتاب

­یک شرکت داخلی با تسهیلات دریافتی از صندوق نوآوری و شکوفایی توانست مجموعه نرم‌افزاری با عنوان صندوق فروشگاهی حساب و کتاب تولید کند.مطالب مرتبط

تاکید بر نصب پایانه فروشگاهی برای صاحبان مشاغل پزشکی

امور مالیاتی خراسان جنوبی بر نصب پایانه های فروشگاهی برای مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تاکید کرد.

حساب اکثر شرکت‌های تولیدی کهگیلویه و بویراحمد مسدود شده است

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه امروز صندوق تامین اجتماعی به حال و روزی افتاده که می‌تواند فقط صاحبان اصلی خود را جریمه کند، گفت: حساب اکثر شرکت‌های بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد بسته شده است.

تصویب ۲مصوبه حامی تولید در هیات امنای صندوق توسعه ملی

اراک- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب دو مصوبه در راستای رونق تولید و رفع موانع صنعتگران و کشاورزان در هیات امنای صندوق توسعه ملی خبر داد.

توده‌ای شدن کتاب یا «تولید محتوای» نفرت‌انگیز این روزها

این روزها ما با انفجار خواندنی‌ها مواجه شده‌ایم.کتاب، و البته دیگر منثورات، اعم از فلسفه و ادبیات، به «تولید انبوه» رسیده اند.

سرقت از حساب توسط همکار

همدان- ایرنا- رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان از دستگیری عامل برداشت غیرمجاز که با سوء استفاده از اعتماد همکارش اقدام به خالی‌ کردن حساب بانکی وی کرده بود خبر داد.

پرداخت ۴۰۰ هزار تومان علی‌الحساب به حساب بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این صندوق به همراه ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق علی الحساب خبر داد.

اعطای ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی صندوق شکوفایی به صندوق پژوهش اصفهان

مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان از اعطای ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی صندوق شکوفایی و نوآوری به این صندوق خبر داد و گفت: حمایت‌های این صندوق مشمول شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در استان اصفهان می‌شود.

بررسی لایحه پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان در دستور جلسه شورای نگهبان

لایحه پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان در دستور جلسه این هفته شورای نگهبان بررسی می‌شود.

فعالیت ۱۳۰ صندوق توسعه بخش کشاورزی درکشور/مشکل مالیاتی رفع می شود

بیرجند- مدیرعامل شرکت صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی از فعالیت ۱۳۰ صندوق در کشور خبر داد و گفت: مشکل مالیاتی حاکم بر صندوق ها در مجلس مطرح شده و رفع خواهد شد.

مثلث اشتغال، رفاه و پایداری صندوق‌ها کلید رونق تولید است

افزایش تعداد شرکت‌های زیست‌بوم شریف تا افق ۱۴۰۴

مدیر عامل صندوق توسعه صادرات شریف گفت: با تفاهم‌نامه‌ای که با صندوق شکوفایی و نوآوری منعقد شد، مبلغ ۱۲۸ میلیارد تومان به این صندوق در قالب خط اعتباری و تسهیلات اعطا می‌شود.

سعودی‌ها به نفت ۸۵ دلاری نیاز دارند

صندوق بین‌المللی پول در فوریه اعلام کرد که حتی نفت ۷۰ دلاری نیز برای متعادل کردن حساب‌های عربستان سعودی کافی نخواهد بود و ریاض به قیمت نفت بین ۸۰ تا ۸۵ دلار در هر بشکه نیاز دارد.

لاریجانی: صندوق‌های ورشکسته احیا شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر احیای صندوق‌ها گفت: انحلال صندوق‎‌های ورشکسته، پاک کردن صورت مسأله است و باید آنها را مجددا احیا کرد.

سازوکار تخصیص منابع صندوق توسعه ملی به سیل زدگان

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه هنوز مبلغ نهایی برای اختصاص منابع صندوق توسعه ملی به مناطق سیل زده مشخص نشده است، گفت: منابع صندوق توسعه ملی به صورت ترکیبی از کمک های بلاعوض یا تسهیلات ارزان قیمت به سیل زدگان اختصاص خواهد یافت.

رادیو کتاب آغاز به کار کرد

رادیو کتاب از یکشنبه، اول اردیبهشت به مناسبت برپایی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع حول محور کتاب همچون «گلستانه» و «صدای کتاب» فعالیت خود را آغاز کرد.

هشت کتاب تازه؛ از «خاطرات حسن مشرف نفیسی» تا «در تکاپوی دانش»

نشر تاریخ ایران در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هشت کتاب جدید و تعدادی کتاب‌های تجدید چاپ شده را به مخاطبان عرضه می‌کند.

بیشتر کتاب‌های درسی به صورت الکترونیک تولید شده‌اند

معاون وزیر وزارت آموزش و پرورش گفت: از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش از راه دور ایجاد بسترهای سخت‌افزاری در مدارس آموزش از راه دور و تولید محتوای الکترونیک بود. تقریبا همه کتب‌های درسی به صورت محتوا الکترونیک تولید شده‌اند.

سایه بحران کاغذ بر بازار نمایشگاه کتاب تهران

بحران کاغذ در فاصله نمایشگاه سی و یکم تا سی و دوم کتاب تهران ناشران را مجبور به کاهش تولید و کاهش شمارگان کرده است،‌ به عبارت دیگر بحران کاغذ داغی تنور نمایشگاه کتاب را کاهش داده است.

حضور «نشر اسم» با 35 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب

نشر اسم در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با 35 عنوان کتاب از 22 نویسنده و مترجم، پذیرای علاقمندان به کتاب است.

نمونه اولیه سنسورتشخیص گازهای سمی در صنایع پتروشیمی تولید شد

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش‌بنیان داخلی با دریافت تسهیلات از صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تولید سنسور و آنالیزور گاز اکسید فلزی شد که قادر است گازهای خطرناک و سمی متصاعد شده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را تشخیص داده و هشدارهای مربوط به آن را صادر کند.