تلاش برای تخفیف مجازات تنها دانشجوی بازداشتی وقایع دی‌ماه ۹۶

معاون فرهنگی دانشگاه تهران از محکومیت یکی از دانشجویان این دانشگاه به دو سال زندان خبر داد و گفت: تلاش برای تخفیف مجازات تنها دانشجوی بازداشتی وقایع دی‌ماه ۹۶ ادامه دارد.مطالب مرتبط

اکوادور یکسال تلاش می‌کرد تا آسانژ را بیرون کند

اکوادور برای یک سال تلاش کرد تا از شر جولیان آسانژ خلاص شود و آمریکا را وادار کند به عنوان بخشی از معامله مجازات مرگ برای وی را منتفی کند.

ترفندهای تولیدکنندگان چینی برای عبور از موانع آمریکا

تولیدکنندگان در چین در مواجهه با موانع تجاری، به اقدامات مختلفی از قبیل تخفیف، کاهش نیروی کار، تخفیف‌های مالیاتی و گاهی انتقال تولید به خارج از کشور برای دور زدن تعرفه‌ها متوسل می‌شوند تا دوام بیاورند.

اجرای اشد مجازات برای عاملان شهادت فرزندم

پدر شهید محمدحسین حدادیان: قانون اشد مجازات را برای عاملان شهادت فرزندم اجرا کند

تحلیل وقایع آفریقای شمالی / انورسادات‌ ها می ‌آیند

روزنامه کیمیای وطن در ستون سرمقاله امروزش مطلبی را با عنوان ' تحلیل وقایع آفریقای شمالی / انورسادات‌ها می‌آیند' به قلم سجاد کمالی منتشر کرد.

تدابیر ستاد بحران هرمزگان موجب حذف وقایع غیر مترقبه شد

بندرعباس - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: تدابیر و تمهیدات صورت گرفته در سطح شهر بندرعباس موجب حذف وقایع غیر مترقبه و خسارات ناشی از آبگرفتگی معابر شد.

دادستان جهرم:متصرفین منابع طبیعی منتظر مجازات سخت باشند

شیراز-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب جهرم گفت: دستگاه قضایی این شهرستان عزم خود را برای برخورد شدید و قاطع با متصرفین اراضی ملی و منابع طبیعی جهرم جزم کرده و مجازات سخت برای این افراد در نظر گرفته است.

مجلس برای اجرا نکردن قانون انتخابات مجازات در نظر گرفت

تهران-ایرنا- دست اندرکاران برگزاری انتخابات اگر قانون را اجرا نکنند براساس مصوبه نمایندگان مجلس تخلف اداری محسوب شده و مجازات می شوند.

تخفیف ویژه پست برای ارسال کتاب در نمایشگاه

با هماهنگی انجام‌شده از سوی بخش رفاهی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، شرکت پست با تخفیف ویژه در نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهد داشت.

اجرای مجازات جایگزین حبس برای شکارچی غیرمجاز و متخلف در کوثر

کوثر - رئیس حفاظت از محیط زیست کوثر گفت: مجازات جایگزین حبس برای شکارچی غیرمجاز و متخلف در منطقه شکار ممنوع «دربند مشکول کوثر» اجرایی شد.

راه افتادن موج جدیدی از تهاجم حقوق بشری علیه ایران/ ماجرای اشتباه اروپایی ها در حکم «نسرین ستوده»

محمدجواد لاریجانی گفت:نسرین ستوده به هفت جرم در دادگاه بدوی محکوم شد که البته او دو وکیل برای اعاده دادرسی معرفی کرده تا زمان آن برسد. این هفت جرم هر کدام تنبیهی داشته و طبق قانون اشد مجازات مطرح می‌شود و مجازات ها جمع نمی شود .

روایت «انقلاب سفید» و «مدرسه رفاه» به بازار کتاب آمد

مجموعه «یک روایت معتبر» انتشارات به‌نشر تلاش دارد روایتی ساده، کوتاه و در عین حال معتبر از وقایع تاریخ معاصر و مرتبط با انقلاب اسلامی را به مخاطب فارسی‌زبان ارائه دهد.

تحصیل ۳۸ هزار دانشجوی خارجی در ایران

مدیرکل امور دانشجویان غیرایرانی وزارت علوم گفت: در حال حاضر ۳۸ هزار دانشجوی خارجیاز ۱۰۰ ملیت مختلف در کشور تحصیل می‌کنند.

دانشجوی مهابادی با ۳۸ اختراع ثبت شده ملی

دانشجوی نخبه مهابادی با ۳۸ اختراع ثبت شده ملی، گامی بلند در راه رونق تولید برداشته است.

رفتار آمریکا از دزد‌ سر گردنه هم بدتر است

ظریف: آمریکا نه تنها خودش دزدی می‌کند و بر سر گردنه ایستاده به بقیه هم می‌گوید شما اگر همراه من دزدی نکنید مجازات خواهید شد

تخفیف ویژه شرکت پست برای ارسال کتاب در نمایشگاه کتاب

با هماهنگی انجام شده توسط بخش رفاهی سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت پست با تخفیف ویژه در نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهد داشت.

آغاز فروش زمین مسکن مهر+ قیمت

شرکت عمران پردیس با اعمال تخفیف 30 درصدی اقدام به فروش عرصه واحد های مسکن مهر کرده که ارزش کل هر واحد بدون احتساب تخفیف بین 31 تا 48.8 میلیون تومان است.

افزایش ۳۷ درصدی مجازات‌های جایگزین حبس در فارس

صدور احکام مجازات جایگزین حبس در فارس ۳۷ درصد رشد داشته است.

دولت اقدامی برای بازپرداخت بخشی از تسهیلات مسکن انجام نداده است

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه تخفیف و تقسیط هزینه انشعابات، تخفیف هزینه بیمه کارگران ساختمان و بازپرداخت بخشی از تسهیلات ساخت مسکن به تصویب هیأت دولت رسیده اما تاکنون هیچ اقدام خاصی از سوی دولت در این زمینه صورت نگرفته است.

کشورها و اشخاص حقوقی حامی اقدامات آمریکا علیه سپاه مجازات می‌شوند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام متقابل و مجازات تعزیری درجه ۸ را برای کشورها و اشخاص حقیقی و حقوقی که از تصمیمات آمریکا علیه سپاه حمایت می‌کنند، تصویب کردند.

۲ دانشگاه کشور با لبنان و فرانسه دانشجوی مشترک می گیرند

دانشگاه های اصفهان و فردوسی مشهد در همکاری مشترک علمی با دانشگاه های خارجی، دانشجوی مشترک دکتری پذیرش می کنند.