ارتباط میان قمرهای نزدیک به زحل و حلقه‌های آن
مطالب مرتبط

رئیسی در دیدار با اشتری: باید برای تغییر وضع ارتباط پلیس و قوه‌قضاییه فکر اساسی کرد

حجت‌الاسلام رئیسی در دیدار با سردار اشتری گفت: هیچ سازمانی به اندازه نیروی انتظامی با قوه‌قضاییه ارتباط نزدیک ندارد.

مخالفت چین با نوع ارتباط میان آمریکا و تایوان

حلقه گم‌شده خصوصی‌سازی پیدا شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سرانجام بعد از گذشت ۱۴ سال از آغاز خصوصی‌سازی‌ها در ایران بندی را مصوب کردند که بر اساس آن یکی از حلقه‌های اصلی مفقوده در انجام خصوصی‌سازی‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد. "اهلیت" این حلقه گمشده خصوصی‌سازی در ایران است که به گواه

مقاومت آنتی‌بیوتیکی با تغییرات اقلیمی در ارتباط است

پژوهشگران آلمانی در بررسی جدید خود توانستند ارتباط جدید و قابل توجهی میان مقاومت آنتی‌بیوتیکی با تغییرات اقلیمی کشف کنند.

توافق آذربایجان و ارمنستان برای برقراری ارتباط مردمی دو کشور

باکو – ایرنا – در دیدار روز دوشنبه 'المار محمدیاراف' و 'زهراب مناتساکانیان' وزیران خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان در مسکو درباره برداشتن گام های عملی برای برقراری ارتباط مردمی میان دو کشور توافق شد.

حلقه مقاومت در حمیدیه؛ ایستادگی در مقابل سیل

حمیدیه – مردم حمیدیه حاضر به تخلیه شهر نیستند آن‌ها گزینه تشکیل حلقه مقاومت و ماندن در آن را انتخاب کرده‌اند.

الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت در مسیر اصلاح و تکمیل

ارتباط و اولویت میان اجزای درونی هریک از بندهای سند، نامشخص است.‌ شواهدی وجود دارد که از آن می‌توان فقدان نظام‌مندی داخلی سند را استنباط کرد.

عطار حلقه موثری در تغییر شعر فارسی است

ابوالقاسم قوام می‌گوید عطار حلقه موثر و بسیار بسیار بزرگی در تغییر شعر فارسی است.

نماینده اهواز: حلقه توزیع کمک‌ها در خوزستان نامنظم است

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه «کمک‌ها و خدمات زیادی به سیل زدگان خوزستان داده می‌شود»، در عین حال حلقه توزیع این کمک‌ها را نامنظم دانست و خواستار ساماندهی دقیق آن از سوی دولت شد.

حلقه ارتباطی بخش معدن خراسان شمالی با صنعت و تجارت گسسته است

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: متاسفانه در این استان حلقه ارتباطی بخش معدن با بخش های صنعت و تجارت گسسته است و رابطه مطلوبی بین این بخش ها وجود ندارد.

مقوله هنر بدون ارتباط با نگاه شهیدآوینی ناقص است

زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بر ارتباط گیری با اندیشه‌ها و نگاه شهید آوینی در جامعه تاکید کرد وگفت: مقوله هنر بدون ارتباط با نگاه شهیدآوینی، ناقص و ابتر است.

اختلاف ملک سلمان با بن سلمان بر سر برخی مسائل از جمله ایران

منابع نزدیک به دفتر ولی‌عهد ابوظبی خبر اختلاف میان ملک سلمان، پادشاه عربستان و پسرش محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور را تایید کردند.

۷۰۰۰ حلقه لاستیک در حوزه حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان توزیع شد

سمنان - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان گفت: از آغاز طرح توزیع دولتی لاستیک، همزمان با تیرماه ۹۷ تا کنون هفت هزار حلقه لاستیک بین رانندگان استان توزیع شده است.

مساله‌های ما، پاسخ‌های مولانا

تهران- ایرنا- مهدی کمپانی زارع در کتاب خود از میان مسائل وجودیِ انسانی که به بیان برخی از معاصرین نزدیک به پنجاه عنوان می‌شود، شش مساله غفلت، تنهایی، شادی، غم، ایمان و دعا را از دیدگاه مولانا تشریح کرده است.

ایجاد حلقه انسانی پاسدار در کنار خلیج فارس

بوشهر - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر بوشهر از ایجاد حلقه انسانی پاسدار در کنار خلیج فارس خبر داد.

اشتغال نزدیک به 70 هزار نفر در 7500 معدن کشور

تهران- ایرنا- خانه معدن ایران در قالب جدول آمار عملکرد معادن به تفکیک ماده معدنی آورده است، تعداد هفت هزار و 562 معدن در ارتباط با 24 ماده معدنی زمینه اشتغال 69 هزار و 575 نفر را فراهم ساختند.

هفت هزار حلقه لاستیک ناوگان سنگین در سمنان توزیع شد

سمنان- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: هفت هزار حلقه لاستیک در 10 ماه گذشته بین رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای این استان توزیع شده است.

گوآیدو: به ارتباط مخفیانه با ارتش ونزوئلا ادامه می‌دهم

رئیس‌جمهوری خودخوانده ونزوئلا گفته که ارتباط خودش را با ارتش این کشور همچنان حفظ می‌کند.

کارگروه تخصصی مدیریت بحران وزارت ارتباطات؛ سربلند از بحران‌ها

تهران- ایرنا- حفظ ارتباط از مسائل ضروری است که باید در هر بحرانی به شکل ویژه به آن توجه کرد و نقش ارتباطات در شرایط بحران، انکارناپذیر است. نوروز امسال 24استان کشور درگیر سیل شدند و این حادثه هنوز هم در حال پیشروی به سمت جنوب غربی کشور است، در این میان، «

آکشنر اطرافیان اردوغان را به ارتباط با گولن متهم کرد

رهبر حزب خوب بر این باور است که اردوغان تمایلی به ارتباط با گروه گولن نداشته اما برخی از دوستان و اطرافیانش او را ناچار کرده‌اند که بخش مهمی از حکومت را به شاگردان گولن بسپارد.