ایجاد گروه‌های جهادی برای کمک‌ به مردم در شرایط سخت/باید سازمان آموزش‌های مهارتی را ایجاد کنیم

رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم آغاز سال ۹۸ این سازمان از برنامه جهاد دانشگاهی برای برگزاری یک نمایشگاه از دستاوردها مرتبط با رونق تولید، برگزاری و اجرای برنامه تلویزیونی و راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی مرتبط با توسعه و پیشرفت کشور خبر داد و گفت: باید گروه‌های جمطالب مرتبط

الماسی: تصمیمات غیرانسانی آمریکا شرایط اقتصادی سختی را برای مردم ایران ایجاد کرد

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس گفت: تصمیمات غیرانسانی و غیرقانونی دولتمردان آمریکا شرایط سختی را برای مردم ایران ایجاد کرد. دغدغه‌های معیشتی و شرایط نامناسب اقتصادی مردم بخشی از تبعات این رفتار است.

کرمان| نیروهای سپاه و گروه‌های جهادی تا فراهم شدن شرایط عادی در مناطق سیل‌زده می‌مانند

معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه نیروهای مسلح حضور در کنار مردم و خدمت به مردم را وظیفه برای خود می‌دانند گفت: نیروهای سپاه و گروه‌های جهادی تا فراهم شدن شرایط عادی برای زندگی مردم در منطقه سیل‌زده حضور دارند.

فضای مجازی باید برای آموزش های مهارتی به خدمت گرفته شود

قزوین - ایرنا - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی و حرفه‌ای گفت: فضای مجازی بستر مناسبی برای ارایه بخشی از آموزش های فنی است بنابراین این فضا را باید برای تقویت مهارت در جامعه مورد استفاده قرار داد.

وزارت علوم از آموزش‌های مهارتی حمایت نمی‌کند

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه وزارت علوم از آموزش‌های مهارتی حمایت نمی‌کند، گفت: بسیاری از واحدهای دانشگاه‌های علمی و کاربردی تعطیل شده است.

وزارت علوم از آموزش‌های مهارتی حمایت نمی‌کند

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه وزارت علوم از آموزش‌های مهارتی حمایت نمی‌کند، گفت: بسیاری از واحدهای دانشگاه‌های علمی و کاربردی تعطیل شده است.

آموزش های مهارتی برای رونق تولید متنوع می شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: تنوع بخشی به آموزش های مهارتی در آموزشگاه های آزاد و دولتی استان برای تحقق «رونق تولید» شعار سال 98 ادامه می یابد.

آمارهای ارائه شده از ایجاد اشتغال در گلستان برای مردم مشهود نیست

نماینده شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: هرکدام از مسئولان آماری در زمینه ایجاد اشتغال اعلام می‌کنند اما این آمارها در جامعه مشاهده و لمس نمی‌شود. اینکه گفته می‌شود 18 هزار یا 20 هزار شغل در استان ایجاد شده است، برای مردم مشهود نیست.

فعالیت‌ گروه جهادی نائب‌الشهید برای خانواده شهدای سیل‌زده+عکس و فیلم

مسئول گروه جهادی نائب‌الشهید گفت: گروه جهادی نائب‌الشهید، یک گروه 20 نفره متشکل از فرزندان شهدا و خانواده ایثارگران هستند که با مدیریت کانون همبستگی فرزندان شاهد جهت امدادرسانی به مردم سیل زده علی‌الخصوص خانواده شهدای سیل‌زده، راهی پلدختر شدند.

فؤاد ایزدی: صفر کردن فروش نفت ایران کار راحتی نیست/ باید برای اقدامات ضدایرانی آمریکا هزینه ایجاد کنیم

مخبر: با اتکا به قابلیت های مردم از مشکلات عبور می کنیم

تهران- ایرنا- رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) رزمندگی جنگ اقتصادی، ایجاد شغل توسط مردم است؛ می‌خواهیم با مردم، استعداد و توانایی‌شان از مشکلات عبور کنیم‌.

آموزش‌های مهارتی را توسعه می‌دهیم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تمام تلاش مان این است که بخش آموزش‌های مهارتی در کشور توسعه یابد.

سبحانی‌فر: شرایط تورمی لزوم اجرای نظام رتبه بندی معلمان را مضاعف کرده است

نماینده مردم سبزوار در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش به وی متذکر شد: شرایط تورمی ایجاد می کند که نظام رتبه بندی معلمان هر چه سریعتر اجرایی شود.

حدود 3000 کارگر در آذربایجان غربی آموزش مهارتی فراگرفتند

ارومیه - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: 2 هزار و 957 کارگر طی سال گذشته در استان آموزش های مهارتی لازم و مرتبط با شغل خود را دریافت کردند.

اهواز| آماده سازی روستاها برای بازگشت سیل‌زدگان عملیات جدید گروه‌های جهادی است

مسئول گروه‌های جهادی خوزستان گفت: مرحله بازگشت و آماده سازی روستاها محور عملیات جدید گروه‌های جهادی است. برای هر منطقه یک گروه جهادی معین مشخص کردیم تا شبانه روزی در آن منطقه مستقر و فرماندهی عملیات را برعهده گیرد.

استاندار تهران: باید در آموزش‌ها تغییر نگرش ایجاد شود

سدهای لبریز، آبخوان‌های خالی

«مشکلاتی که ایجاد شده به دلیل مدیریت نامناسب سدهاست. وقتی از قبل جبهه باران‌زا در کشور پیش‌بینی می‌شود چرا طراحان و بهره‌برداران سدهای کشور حساب و کتاب دقیق نمی‌کنند که چقدر از آب سدها را باید رها کنند تا برای مردم چنین مشکلاتی ایجاد نشود؟»

تاکید امام جمعه یزد بر ایجاد اشتغال مولد در روستاها

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ایجاد اشتغال مولد و مفید برای جوانان و مردم ساکن در روستاها از مهاجرت افراد به شهرها جلوگیری می کند که باید مدنظر مسئولان قرار گیرد.

اعزام ۲۰ گروه جهادی به روستاهای سیل زده سرخس

فرمانده سپاه سرخس از اعزام 20 گروه جهادی متشکل از قشرهای مختلف مردم و بسیجیان برای خدمت رسانی به روستاهای سیل زده این شهرستان خبر داد.

حضور 100 گروه جهادی در پلدختر؛ 2800 نیرو جهادی به مردم سیل زده خدمت رسانی کردند

جانشین قرارگاه امام رضایی ها در پلدختر گفت: در 15 روز بعد از سیل 100 گروه جهادی با حدود 2800 نفر نیرو از سراسر کشور به مناطق سیل زده پلدختر آمدند.

کنکور مانع ایجاد تحول در مدارس است

رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش اظهارکرد: وقتی در مدارس ما، کار و خلاقیت آنطور که باید مطرح نیست و در این زمینه تربیت عملی انجام نمی‎شود، در نتیجه شاهد صف کشیدن انبوه دانش آموزان برای شرکت در کنکور هستیم.