نعمت یا نقمت سیل

تهران- ایرنا- سیل در روزهای ابتدایی سال 98، موجب جان باختن شماری از هموطنان و بی‌خانمانی تعداد قابل توجهی از سیل‌زدگان در استان‌های مختلف شد؛ کارشناسان تجاوز به حریم رودخانه‌ها و لایروبی نکردن آنها، تخریب جنگل‌ها، تغییر کاربری اراضی و مدیریت نادرست سدها رمطالب مرتبط

سیل، نقمت در اوج نعمت

تربت حیدریه - ایرنا - هرچند اشاره رسانه های خارجی در بارش های سیل آسای فروردین ماه امسال بر کلید واژه هایی چون 'سیل در ایران' و 'سیل در دروازه قرآن شیراز' و عواقب ناخوشایند و منفی آن متمرکز بود اما به نظر کارشناسان این بارندگی ها نتایج مثبتی نیز داشت که ا

سیل، نقمت در اوج نعمت!

تربت حیدریه- ایرنا- هرچند اشاره رسانه های خارجی در بارش های سیل آسای فروردین ماه امسال بر کلید واژه هایی چون 'سیل در ایران' و 'سیل در دروازه قرآن شیراز' و عواقب ناخوشایند و منفی آن متمرکز بود اما به نظر کارشناسان این بارندگی ها نتایج مثبتی نیز داشت که از

بیرانوند برای پرسپولیس نعمت است/ حرف‌های یحیوی را باور نمی‌کردم

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این تیم باید در خط دفاع دو بازیکن دیگر جذب می‌کرد، گفت: علیرضا بیرانوند برای پرسپولیس یک نعمت محسوب می‌شود.

برخورداری ۹۸ درصد خانوارهای روستایی اردبیل از نعمت گاز

اردبیل - مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با اشاره به بهره‌مندی هزار و ۲۳۶ روستای این استان از نعمت گاز گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های در دست اجرا پوشش ۹۸ درصدی را شاهد خواهیم بود.

گفت‌وگو|نعمت زاده: با تفکیک صمت اتفاق خاصی برای رونق صادرات نمی‌افتد

نعمت زاده که 8 سال وزیر صنایع در دولت سازندگی (پیش از ادغام) و 4 سال وزیر صنعت، معدن و تجارت (پس از ادغام) بوده، نظر متفاوتی نسبت به ماجرای احیاء وزارت بازرگانی و تفکیک وزارتخانه صمت دارد.

بیش از 57 هزار روستای کشور از نعمت برق برخوردار است

زاهدان- ایرنا- مجری طرح برق روستایی کشور گفت: با فعالیت جهادی وزارت نیرو هم اینک 57 هزار و 300 روستای کشور از نعمت برق برخوردار شده است .

امروز جمهوری اسلامی بالاترین نعمت است

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امروز بالاترین نعمت، وجود نظام جمهوری اسلامی است، گفت: باید این نظام را پاس داشت چرا که خون‌های بسیاری به پای آن ریخته شده است.

افزون بر 57 هزار روستای کشور از نعمت برق برخوردار هستند

زاهدان- ایرنا- مجری طرح برق روستایی کشور گفت: با فعالیت جهادی وزارت نیرو هم اینک 57 هزار و 300 روستای کشور از نعمت برق برخوردار هستند.

70 درصد روستاهای استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی بهره مندند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: یک هزار و 248 روستای استان معادل 70 درصد جمعیت روستایی هم اکنون از نعمت گازطبیعی بهره مندند.

پنجمین مجموعه شعر نعمت مرادی منتشر شد

آیت‌الله ری‌شهری: تحمل سختی‌ها نعمت‌های بزرگ به دنبال دارد

وقتی همه خوابیم

پیامبر اکرم (ص) فرموده اند: نِعمتانِ خُفیَتان: الصِحة فی الأبدان، والأمن فی الأوطان، یعنی دو نعمت است که نهان است، تندرستی بدن و امنیت وطن.

آبرسانی به 9 روستای دیگر در قلعه گنج

ساکنان 9 روستا در شهرستان قلعه گنج از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار بهرمند شدند.

«برادرجان» به ساخت موسیقی رسید

همزمان با ادامه تصویربرداری سریال «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج، نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی مراحل فنی این مجموعه در حال انجام است.

ساکنان9روستا در قلعه گنج از نعمت آب آشامیدنی بهرمند شدند

جیرفت - ایرنا - طرح آبرسانی به 9 روستا در شهرستان قلعه گنج با حضور استاندار کرمان و رئیس بنیاد مستضعفان مورد بهره برداری قرار گرفت .

کاربرد انرژیهای تجدیدپذیر پس از سیل/رودهای لرستان منبع تولید برق

یک مقام مسئول در معاونت علمی ریاست جمهوری با تاکید بر بهره مندی از انرژی تجدیدپذیر پس از سیل گفت: سیل نعمت الهی می تواند به ما در تأمین برق بیش از گذشته کمک کند.

سیل اخیر را باید از خیرات الهی دانست / مبادا مردم از نعمت خداوند شکایت داشته باشند

نخستین جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در سال جدید در دفتر دبیرخانه این مجلس در تهران برگزار شد.

یادداشت| دلاورانی که در گمنامی می‌جنگند

«امنیت» بعد از هوا و اکسیژن، مهمترین نعمتی است که بستر برخورداری از دیگر نعمت‌های الهی را فراهم می‌آورد امنیت که باشد، انسان‌ها به تکاپو بر می‌خیزند و آب و غذا و مسکن و بهداشت را به عنوان نیازهای اولیه به دست می‌آورند.

سیل ، شالیکاران حرفه ای مازندرانی را به گلستان برد

ساری - ایرنا - سیل و سیلاب اخیر بار دیگر پای شالیکاران حرفه ای مازندران را به استان گلستان باز کرد تا روی نعمت این پدیده طبیعی را به همگان نشان دهد.

مجموعه‌شعر «دختران سپیدار» چاپ شد

مجموعه‌شعر «دختران سپیدار» سروده نعمت مرادی توسط نشر هشت منتشر و راهی بازار نشر شد.