7 پاسگاه از حیات وحش منطقه مراکان خوی صیانت می کنند

ارومیه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست خوی گفت : برای صیانت از حیات وحش منطقه مراکان که در محدوده مرزهای مشترک بین آذربایجان شرقی و غربی است هفت پاسگاه شامل 21 نفر برای صیانت از حیات وحش فعال است.مطالب مرتبط

تفاهم‌نامه حفاظت و صیانت از حیات‌وحش منطقه خارگ امضا شد

شرکت نفت فلات قاره ایران و اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، در زمینه حفاظت و صیانت از حیات‌وحش منطقه خارگ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.]]>

تفاهم‌نامه حفاظت و صیانت از حیات‌وحش منطقه خارگ امضا شد

1500 راس آهو دراستان بوشهر زیست می کنند

بوشهر- ایرنا- رئیس امور حیات وحش حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: یکهزار و500 راس آهو در مناطق حفاظت شده مند و پناهگاه حیات وحش جزیره خارگ زیست می کنند.

1500 راس آهو دراستان بوشهر زیست می کنند

بوشهر- ایرنا- رئیس امور حیات وحش حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: یکهزار و500 راس آهو در مناطق حفاظت شده 'مند' و پناهگاه حیات وحش جزیره خارگ زیست می کنند.

بهار فصل زادآوری حیات وحش؛ مراقب باشید

با آغاز زاد و ولد حیات وحش در استان فارس، پایش و گشت زنی در مناطق برای حفظ امنیت حیات وحش افزایش یافت.

لزوم تجهیز کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها به فناوری‌های نوین

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقای کیفیت و توان ارائه خدمات انتظامی تاثیرگذار است

لزوم تجهیز کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها به فناوری‌های نوین

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقای کیفیت و توان ارائه خدمات انتظامی تأثیرگذار است.

حیات فرازمینی به نشانگرهای زیستی موجود در کره زمین وابسته نیست

تهران - ایرنا - نتایج پژوهش‌های جدید نشان می‌دهد که قابلیت حیات در دیگر سیارات به وجود نشانگرهای زیستی‌ که حیات را در زمین ممکن کرده‌اند، وابسته نیست و باید به بررسی عناصر دیگری دراین‌باره پرداخت.

بیرجند| کارنامه 40 ساله سپاه پاسداران درخشان است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: مساله صیانت از اصل ولایت فقیه، امنیت ملی، اقتدار ملی و صیانت از اصل اساسی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سرلوحه کار سپاه است.

عکاظ : بازگشت البشیر به حیات سیاسی سودان بسیار خطرناک است

تهران - ایرنا - با وجود سالها همسویی 'عمر البشیر' رییس جمهوری مخلوع سودان با ماجراجویی های سعودی در منطقه و جهان، روزنامه سعودی عکاظ در مقاله ای تلاش کرد وی را عامل اصلی وضعیت کنونی این کشور معرفی کند و بازگشت البشیر به حیات سیاسی سودان را 'بسیار خطرناک'

10 میلیارد ریال برای جابجایی پاسگاه مدنی مهریز اختصاص یافت

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 10 میلیارد ریال بودجه برای جابجایی پاسگاه بین راهی شهید مدنی این شهرستان به محل جدید خبر داد.

سیل و کشف المحجوب جامعۀ ایرانی/ واقعیتی که در حال زیستنش هستیم

تابلوهای زیبایی که سیل امکان ظهور و درخشش‌شان را فراهم کرد، واقعیت‌هایی است که در لحظات و سلول‌های حیات اجتماعی ما جریان دارد و ادامۀ حیات را ممکن می‌کند.

مرزبانانی که مرز آبی می سازند/ کمک برای ساخت سیل بند

اهواز - هشتمین سین خوزستان سیل شده و مرزبانان هنگ مرزی دشت آزادگان از سرباز و کادری گرفته تا فرمانده همه پای کار آمدند تا با ساخت سیل بند این بار از مرز آبی روستاها صیانت کنند.

توجه به زراعت چوب سبب صیانت از جنگل و ایجاد اشتغال می شود

فومن- استاندار گیلان خواستار مشارکت واحدهای تولیدی صنایع سلولزی در زراعت چوب شد و گفت: اجرای این طرح علاوه بر صیانت از جنگل، فرصت شغلی نیز در استان گیلان ایجاد می کند.

حیات برای اولین بار در اقیانوس‌ها شکل نگرفته است

دانشمندان به شواهد جدیدی دست یافته‌اند مبنی بر اینکه اولین نشانه‌های حیات بر روی کره زمین نه در اقیانوس‌ها بلکه در تالاب‌های کم‌عمق ابتدایی شکل گرفته است.

راه‌اندازی سامانه الکترونیکی رخدادهای انتظامی در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به راه اندازی سامانه الکترونیکی رخدادهای انتظامی در کلانتری ها و پاسگاه ها، گفت: همچنین برای آگاهی از کیفیت، وضعیت ارائه خدمات، میزان رضایتمندی و دیدگاه مراجعه کنندگان، مرکز پایش در ستاد پلیس پیشگیری ناجا راه اندازی شده اس

بازگشت حیات به آرتمیای دریاچه ارومیه + فیلم

با افزایش آب دریاچه ارومیه موجود آرتمیا بار دیگر در این دریاچه حیات خود را بازیافت و خود نمایی کرد.

حمله بالگردهای سعودی به اهدافی در استان المهره یمن

بالگردهای سعودی چند بار پاسگاه پلیس استان المهره در منطقه البیب را هدف حمله هوایی قرار دادند.

صیانت از حریم طبیعت باید بدون مماشات پیگیری شود

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری از وزارت نیرو خواست تا بدون مماشات موضوع ساخت و سازها و تجاوز به حریم رودخانه ها و مسیل ها را به طور ویژه در دستور کار قرار دهد تا از حریم طبیعت بخصوص رودخانه ها صیانت شود.

تضمین امنیت روانی کاربران با تصویب لایحه صیانت از داده های شخصی

تهران- ایرنا- موضوع حفظ اطلاعات شخصی کاربران خدمات اینترنتی از دغدغه های همیشگی فعالان این عرصه بوده و هست و امید می رود تصویب لایحه صیانت از داده های شخصی افراد در آینده نزدیک، به بسیاری از این نگرانی ها پایان دهد.