با شرکت هواپیمایی ایران ایر تور آشنا شوید
مطالب مرتبط

با شرکت هواپیمایی ساها آشنا شوید

با هواپیمایی سپهران بیشتر آشنا شوید

​با توریسم چای ایران در نمایشگاه کتاب آشنا شوید

با پیشگامان اینترنت آشنا شوید

اعتصاب خلبانان شرکت های هواپیمایی کشورهای اسکاندیناوی

اعتصاب خلبانان شرکت های هواپیمایی نروژ، سوئد و فنلاند موجب لغو هفتاد درصد پرواز‌های این شرکت شد.

عصبانیت مسافران از اقدام عجیب یک شرکت هواپیمایی

فیلمی به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است که مسافری از اطلاع رسانی نامناسب یک شرکت هواپیمایی میگوید که پرواز خود را زودتر از موعد مقرر انجام داد و باعث جاماندن تعدادی از مسافرین شد.

ماجرای تاخیر پرواز تهران - نجف هواپیمایی آتا / دردسرهای بی نظمی هواپیمایی آتا برای فرودگاه امام (ره)

مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ماجرای تاخیر پرواز تهران به نجف هواپیمایی آتا را تشریح کرد.]]>

با سریال‌های رمضان آشنا شوید

سه سریال «از یادها رفته»، «دل‌دار» و «برادر جان» در حال حاضر سه گزینه اصلی شبکه‌های یک، دو و سه سیما برای پخش در ماه رمضان با مضمون‌های تاریخی، عاشقانه و مذهبی هستند.

تعدادی از مسافران یک شرکت هواپیمایی در فرودگاه اهواز سرگردان شدند

اهواز- ایرنا- ارسال نشدن بار تعدادی از مسافران شرکت هواپیمایی آتا (پرواز شماره 5641مشهد -اهواز ) شامگاه چهارشنبه، موجب سرگردانی چند ساعته این مسافران در فرودگاه اهواز شد.

شرکت هواپیمایی ۲ پرواز تهران- بجنورد را بدون دلیل لغو کرد

بجنورد- مدیر فرودگاه بجنورد گفت: پروازهای تهران - بجنورد در روزهای ۵ و ۱۲ اردیبهشت ماه جاری بدون دلیل از سوی شرکت هواپیمایی لغو شد.

گل‌گهر و شاهین در مسیر رستگاری؛ با مهمانان جدید لیگ برتر آشنا شوید

دو تیم صعود کننده به لیگ برتر مشخص شدند؛ شاهین بوشهر که هواداران پرشورش می‌توانند به یکی از جذابیت‌های لیگ برتر تبدیل شوند و گل گهر سیرجانی که اولین بار طعم حضور در لیگ برتر را می‎‌چشد. ]]>

به نام مسافربه کام ایرلاین/سقف نرخ بلیت هواپیما؛توافقی که اجرانشد

اگرچه مقامات ارشد سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی بر رعایت توافق ایرلاین ها در خصوص دامنه نرخ تعیین شده نرخ بلیت تأکید دارند، اما گزارش ها از وجود برخی تخلفات خبر می دهد.

هواپیمایی ماهان 2 پرواز بجنورد را لغو کرد

بجنورد- ایرنا- مدیر فرودگاه بجنورد گفت: شرکت هواپیمایی ماهان پروازهای تهران - بجنورد در روزهای 5 و 12 اردیبهشت ماه را لغو کرد.

هواپیمایی ماهان 2 پرواز بجنورد را لغو کرد

بجنورد - ایرنا - مدیر فرودگاه بجنورد گفت: شرکت هواپیمایی ماهان پروازهای تهران - بجنورد در روزهای 5 و 12 اردیبهشت ماه را لغو کرد.

کارکنان شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد با مسائل ایمنی آشنا شدند

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته افزون بر 200 نفر از پرسنل این اداره در دوره های ایمنی، شرکت و گواهی مرتبط را دریافت کردند.

تسویه بدهی هما به صندوق توسعه/مالکیت هواپیماها دراختیار ایران ایر

مدیرعامل ایران ایر با اشاره به مصوبه دولت در اسفند ماه سال گذشته، گفت: با این مصوبه، بخشی از بدهی هما به صندوق توسعه ملی تسویه و به عنوان افزایش سرمایه دولت در این شرکت هواپیمایی منظور شد.

اعلان جنگ شرکت‌های هواپیمایی اروپایی به مسافرانِ بدرفتار

کشیدن سیگار، مصرف الکل و حمله به خدمه یا مسافران دیگر از جمله مشکلاتی هستند که خطوط هواییِ کشورهای اروپایی در حمل و نقل مسافران بدرفتار با آن روبرو می‌شوند و این شرکت‌ها در پی وضع مقرراتی برای عدم پذیرش این مسافران هستند. 

شرکت‌های کوبایی از کارکردن با ایران نمی‌ترسند/ ترامپ درباره اخلاق و سیاست، کم می‌داند/ باید در برابر آمریکا بسیج شویم

سفیر کوبا در ایران گفت: نه شرکت‌های ایرانی می‌ترسند با شرکت‌های کوبایی کار کنند و نه شرکت‌های کوبایی از کار کردن با شرکت‌های ایرانی واهمه‌ای دارند زیرا علیه هر دو کشور تحریم‌های زیادی تحمیل شدهاست و ما در حال مقاومت هستیم.]]>

مذاکره با سوخو برای خرید هواپیما/ بلای پروازهای تکلیفی برای ایرلاین‌ها

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان این‌که ایرلاین‌ها آمادگی استفاده از هواپیمای سوخو را دارند، گفت: اگر به نرخ تکلیفی بازگردیم، شرکت ها با توجه به هزینه های ارزی بالای 60 درصد، طبعا ناگزیر خواهند بود که بر اساس قیمت تمام شده خود بلیت را عرضه کنند.

اطلاعات بانکی در معرض فیشینگ/از لینک‌های ارسالی وارد سایت‌های پرداخت نشوید

فیشینگ سایت‌های خرید و فروش برای سرقت اطلاعات بانکی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ بنابراین اگر می‌خواهید پرداختی انجام دهید و وارد اینترنت بانک‌تان شوید، حتماً از طریق خود وب‌سایت وارد شوید.