بازدید از موزه ‌های تاریخ طبیعی سیستان و بلوچستان رایگان بود

زاهدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی از موزه ‌های تاریخ طبیعی استان همراه با ارائه اطلاعات آموزشی به صورت رایگان دیدن کردند.مطالب مرتبط

2500 متر مکعب بر ثانیه ، دبی سیلاب به سمت شمال سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از منطقه سیستان گفت: هم اکنون آب با حجم 2 هزار و 500 متر مکعب بر ثانیه و ارتفاع حدود 4 متر در حال ورود به شمال استان است.

استاندار: هرمزگان آماده امدادرسانی به سیستان و بلوچستان است

بندرعباس- ایرنا- استاندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران هرمزگان از آمادگی این استان جهت اعزام کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان با توجه به جاری شدن سیلاب در افغانستان و سرازیر شدن روان آب ها از این کشور به سیستان و بلوچستان، خبر داد.

سیستان و بلوچستان همچنان درگیر خشکسالی است

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی ‌سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه فعالیت سامانه بارشی اخیر 20 میلی متر کسری بارش سال زراعی سیستان و بلوچستان را جبران کرده اما خشکسالی در این استان با بارش‌های این چنینی رفع نمی‌شود.

تعطیلی موقت موزه تاریخ دامغان

موزه تاریخ دامغان به دلیل مرمت آثار تاریخی و ایجاد تغییرات در محیط موزه، تا پایان اردیبهشت به صورت موقت تعطیل است.

مدارس ۹ شهرستان سیستان و بلوچستان تعطیل شد

زاهدان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پیرو صدور اخطاریه هواشناسی مبنی بر وقوع سیل مدارس ۹ شهرستان سیستان و بلوچستان فردا یکشنبه تعطیل اعلام شد.

تداوم بارندگی در سیستان و بلوچستان مدارس 10 شهرستان را به تعطیلی کشاند

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی شدید با احتمال جاری شدن سیلاب و روان‌آب موجب تعطیل‌شدن مدارس 10 شهرستان سیستان و بلوچستان برای فردا شد.

40 جشن گلریزان ماه رمضان در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مدیرنمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده 40 جشن گلریزان در ایام ماه مبارک رمضان امسال در سراسر سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

پیش‌بینی برداشت 355 تن "چیکو" از باغات جنوب سیستان و بلوچستان

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: برداشت میوه گرمسیری چیکو از سطح 166 هکتار از باغات سیستان و بلوچستان آغاز شد.

۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب بسته شده بود، بازگشایی شد.

شدت سیلاب شمال سیستان و بلوچستان تحت کنترل است

استاندار سیستان و بلوچستان از مدیریت سیلاب ورودی به منطقه سیستان با وجود افزایش حجم آن خبر داد.

موزه ها در حفظ تاریخ و تمدن کشور نقش مهمی بازی می کنند

قزوین - ایرنا - مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت: موزه ها در حفظ تاریخ و تمدن و فرهنگ اقوام ایرانی نقش مهمی ایفا می کنند.

محصولی با خواص شگفت انگیز در سیستان و بلوچستان

"چای ترش" یکی از بی نظیرترین محصولات خاص کشاورزی سیستان و بلوچستان است که به صورت گسترده در شهرستان های جنوبی این استان کشت می شود.

سیلاب ۳ مسیر در شمال سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

زاهدان- رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: سه مسیر در شمال استان سیستان و بلوچستان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه هیرمند مسدود شده است.

سیلاب ۵ مسیر در شمال سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

زاهدان- رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: ۵ مسیر در شمال استان سیستان و بلوچستان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه هیرمند مسدود شده است.

سیستان و بلوچستان|مسیر نیکشهر ـ بنت در پی طغیان رودخانه مسدود شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیر ارتباطی نیکشهر به بنت در جنوب سیستان و بلوچستان براثر طغیان رودخانه محلی مسدود شد.

بازدید سردار قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از مناطق سیل زده شمال استان

8 روستای سیستان تخلیه شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 8 روستای علی نمرودی، داشک، آبیل، اسماعیل علی، غلامرسول، لورگ خاری، یوسف زهی و میرخان در شمال سیستان و بلوچستان به دلیل جاری شدن سیلاب در روزهای اخیر تخلیه و اهالی آن در مکان های امن اسکان داده شدند.

کمک اداره تعاون سیستان و بلوچستان به سیل زدگان

اقلام اهدایی جامعه کار و تلاش استان سیستان و بلوچستان به هموطنان سیل زده استان لرستان ارسال شد.

نمایش اقتدار نیروهای مسلح مستقر در سیستان و بلوچستان در روز ارتش

همزمان با سراسر کشور مراسم رژه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

آخرین خبر از تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان

بنا بر مصوبه ستاد مدیریت بحران شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان، برخی مدارس شهرها و مناطق فردا دوشنبه تعطیل اعلام شد.