رابرت پتینسون: فیلم‌نامه جدید نولان باورنکردنی است
مطالب مرتبط

پروژه تازه کریستوفر نولان یک اکشن است

پروژه جدید کریستوفر نولان قرار است یک فیلم اکشن جهانی با سایه‌های از فیلم تلقین است.

فیلم جدید کریستوفر نولان احتمالا بلندترین اثر او خواهد بود

فریم نیوز ۵۸: تمام اطلاعات منتشرشده از فیلم جدید کریستوفر نولان و تاخیر در زمان پخش فصل پنجم سریال Better Call Saul

«حشرات جان سخت» و «نامه» به جشنواره فیلم فجر پیوستند

تهران- ایرنا- دو فیلم دیگر با عناوین «حشرات جان سخت» و «نامه» از مجموع آثار حاضر در بخش «نمایش‌های ویژه – بهترین کشورها» سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شدند.

رابرت دنیرو به جمهوری خواهان تاخت

رابرت دنیرو بازیگر سرشناس آمریکا در گفت‌وگویی با انتقاد شدید از حزب جمهوری‌خواه گفت: ما فراموش نمی‌کنیم که آنها در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ چه کارها کرده‌اند.

کاخ سفید حملاتش علیه تیم رابرت مولر را از سر می‌گیرد

با وجود آن که دونالد ترامپ به دنبال خاتمه یافتن تحقیقات رابرت مولر درباره ارتباط کمپین انتخاباتی‌اش با روسیه ژست پیروزی و تبرئه شدن در تحقیقات را به خود گرفت اما اکنون مشاوران و مقام‌های دولت او اذعان دارند که این اقدام زودهنگام بوده و ترامپ و حامیانش شرو

«التون جان» در جشنواره کن رونمایی می‌شود

فیلم‌ زندگی‌نامه «التون جان» خواننده و ترانه‌سرای نامدار انگلیسی به احتمال فراوان یکی از فیلم‌های هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن خواهد بود.

­ارایه ۶ اثر جدید کانون

دو فیلم بلند سینمایی و چهار پویانمایی جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست و دومین بازار بین‌المللی فیلم و برنامه‌های تلویزیونی فجر عرضه می‌شود

تدوین شیوه نامه جدید، فعالیت انجمن های فرهنگی را آسان می کند

کیش- ایرنا- سرپرست مدیریت فرهنگی وآموزش معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تدوین و ابلاغ شیوه نامه تاسیس و فعالیت انجمن های فرهنگی و هنری، این اقدام را سرفصلی جدید در تسهیل فعالیت این انجمن ها دانست.

انعقاد تفاهم نامه جدید در دانشگاه الزهرا متوقف شد

رئیس دانشگاه الزهرا (س) گفت: در راستای کیفی سازی فعالیت‌های دانشگاه به طور تقریبی انعقاد تفاهم نامه جدید در این دانشگاه را متوقف کردیم.

تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame با نمایشی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول

تاریخ اکران جدید فیلم Minecraft اعلام شد؛ انتشار اولین اطلاعات از داستان فیلم

افتتاحیه کانون فیلم سینما حقیقت با مستند «بهارستان، خانه ملت»

دوره‌ی جدید کانون فیلم سینما حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، با نمایش و نقد فیلم مستند «بهارستان، خانه ملت» ساخته بابک بهداد آغاز می‌شود که بهمن‌ماه گذشته برنده‌ی سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند جشنواره فیلم فجر شد.

ورود گرنت پژوهشی بر اساس آیین نامه جدید به دانشگاه‌ها

معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: با اجرای آئین نامه ساز و کار تخصیص اعتبار پژوهشی (ستاپ) بستری فراهم می‌شود که گرنت پژوهشی وارد سیستم دانشگاه‌های کشور شود.

ارایه ۶ اثر کانون پرورش فکری در بخش بازار جشنواره جهانی فیلم فجر

۲ فیلم بلند سینمایی و چهار انیمیشن جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست و دومین بازار بین‌المللی فیلم و برنامه‌های تلویزیونی جشنواره جهانی فیلم فجر عرضه می‌شود.

برگزاری دوره جدید کانون فیلم سینماحقیقت از هفته آینده

دوره جدید کانون فیلم سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از هفته آینده آغاز می‌شود.

قد برافراشتن چپ در آمریکا و انگلیس با برنی سندرز و جرمی کوربین / رابرت براوسیج

نخستین نمایش ۲۰ فیلم سینمایی در بازار فیلم تهران

از میان ۵۲۲ عنوان اثر متقاضی، ۴۸ فیلم ایرانی، شامل ۳۳ فیلم سینمایی، ۶ فیلم کوتاه و ۹ فیلم مستند برای نمایش در بازار فیلم سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزیده شده‌اند.

نمایش 48 فیلم ایرانی در بازار فیلم ایران

از میان 522 عنوان اثر متقاضی، 48 فیلم ایرانی، شامل 33 فیلم سینمایی، 6 فیلم کوتاه و 9 فیلم مستند برای نمایش در بازار فیلم سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزیده شده‌اند.

آئین‌نامه ارتقاء اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تغییر کرد

رئیس دانشگاه تربیت مدرس از تغییر آئین نامه ترفیع و ارتقاء اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: آئین نامه جدید تدوین و به دانشگاه ابلاغ شده است و از ابتدای سال جاری اجرایی می‌شود.