پلتفرمی برای معلمان در پیدا کردن اپلیکیشن‌های مناسب برای کلاس‌ها
مطالب مرتبط

اختصاص600 میلیارد تومان برای مطالبات معلمان/ بیشترین پرداخت برای حق‌التدریس‌ها

وزیر آموزش و‌پرورش با اشاره به تخصیص 600 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات معلمان گفت: بخش عمده‌ای از این مبلغ برای پرداخت حق‌التدریس معلمان اختصاص می‌یابد که با شرمندگی در برخی موارد یکسال است آن را پرداخت نکرده‌ایم.

بیرجند با کمبود 700 کلاس درس مواجه است

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: 325 کلاس در بیرجند دو نوبته است که برای رفع مشکل حدود 700 کلاس درس نیاز است و احداث این تعداد کلاس درس 210 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

نیاز دانش آموزان خراسان جنوبی به 700 کلاس درس جدید

دانش آموزان خراسان جنوبی برای داشتن فضای مناسب و استاندارد آموزشی، نیاز به 700 کلاس درس جدید دارند.

تخصیص اعتبار برای تشکیل کلاس درس سیل‌زدگان

حداقل‌های مورد نیاز برای تشکیل کلاس درس موقت دانش آموزان به استان‌های سیل زده ارسال شده است و برای تأمین نیاز‌های آموزشی هیچ مشکلی وجود ندارد

کره جنوبی دست‌بردار نیست!

یک مقام کره جنوبی اعلام کرد سئول قصد دارد راه‌هایی را برای متقاعد کردن آمریکا برای تجدیدنظر در تمدید معافیت‌ها برای واردات نفت ایران پیدا کند.

بستر از کافه بازار، تولید محتوا و حمایت از آموزش و پرورش

تهران-ایرنا- «کافه بازار» اوایل امسال هشت‌سالگی‌اش را جشن گرفت و چند روز پس‌ازآن تعداد نصب اپلیکیشن در این پلتفرم به عدد 40 میلیون رسید-عددی که حدود نیمی از جمعیت ایران به‌حساب می‌آید؛ وزیر آموزش‌وپرورش اعلام کرد که می‌توان از بستر پلتفرمی مانند کافه بازا

مدارس مازندران روز شنبه اینده باز است

ساری- ایرنا- معاون آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر این که تمامی مدارس استان برای صبح شنبه 31 فروردین ماه باز است، گفت: دانش آموزان و معلمان موظف به حضور بموقع در کلاس های درس هستند.

راهکار واتس‌اپ برای جلوگیری از حذف مکالمات کاربران!

یکی از حقه‌های کاربردی در اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ، قابلیت آرشیو کردن چت های موردنظر کاربران است.

رتبه‌بندی معلمان هنوز "درگیر" دولت

آموزش‌وپرورش در واکنش به خبر "آیا اجرای رتبه‌بندی معلمان در سال 98 "فریب" است؟ " جوابیه‌ای را ارسال کرده که براین اساس، رتبه‌بندی معلمان هنوز در دولت است و اعتبار مورد نیاز برای اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان نیز به سازمان برنامه و بودجه اعلام شده است.

آبدارخانه‌ برخی مدارس البرز کلاس درس می‎شود

کرج - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: در برخی مدارس برای توسعه فضاهای آموزشی و افزایش کلاس‌ها شاهد تغییر کاربری‌ آبدارخانه‌ها و فضاهای اداری برای ایجاد کلاس هستیم.

تعدادی از معلمان دیشموک مقابل آموزش و پرورش تحصن کردند

یاسوج - ایرنا - 48 نفر از معلمان غیربومی بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه در دومین روز پیاپی مقابل آموزش و پرورش دیشموک تحصن کردند و در کلاس درس حاصر نشدند.

پیام‌رسان دولتی فرانسه هک شد

به نظر می‌رسد که هکرها و مجرمان سایبری به‌تازگی به یکی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان که به پیشنهاد دولت فرانسه جایگزین امن و مناسبی برای واتس‌اپ و تلگرام بوده است، نفوذ و دسترسی پیدا کرده‌اند.

کره جنوبی از تلاش برای تمدید معافیت نفتی ایران دست نمی‌کشد

یک مقام کره جنوبی اعلام کرد سئول قصد دارد راه‌هایی را برای متقاعد کردن آمریکا برای تجدیدنظر در تمدید معافیت‌ها برای واردات نفت ایران پیدا کند.

نهضت مهارت‌افزایی در کشور رواج یابد؛ اختصاص 50 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای مهارت‌افزایی

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در مقطعی از زمان نهضت بیکاری برای ریشه‌کن کردن بی‌سوادی شکل گرفت. امروز باید برای ریشه‌کن کردن بیکاری نهضت مهارت‌افزایی در کشور رواج پیدا کند.

جسد جوان غرق شده در دویرج پیدا نشد / تیم غریق نجات اعزام می شود

ایلام- ایرنا- معاون فرماندار دهلران گفت: تیم نجات غریق استان فردا برای پیدا کردن جسد جوان غرق شده عشایر به محل اعزام می شود.

حمل و نقل عمومی در اراک برای استفاده معلولان مناسب‌سازی شود

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با بیان اینکه حمل و نقل عمومی برای معلولان مناسب‌سازی و دسترس‌پذیر شود گفت: شهرداری اراک اهتمام جدی در مناسب‌سازی معابر برای معلولان داشته باشد.

معلمان انگلیسی، قربانی خشونت‌های دانش‌آموزانِ خود

آمارهای اتحادیه آموزشی معلمان انگلیس (NASUWT) حاکیست حدود یک چهارم از معلمان این کشور اعلام کرده‌اند که دست‌کم هفته‌ای یک مرتبه مورد خشونت‌های فیزیکی از سوی دانش‌آموزان خود قرار می گیرند و بسیاری از معلمان اظهار کرده‌اند که این رفتارهای نامناسب باعث می‌شو

بخشنامه‌ای برای محاسبه سنوات خدمت غیررسمی معلمان

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش تأکید کرد: برای جلوگیری از تضییع حق معلمان در محاسبه کسور بازنشستگی سنوات خدمت غیررسمی به محض استخدام رسمی نسبت به انتقال حق بیمه سنوات خدمت قبلی انجام شود.

تاخیر در بازگشایی کلاس ها برای امنیت دانش آموزان بود

تهران-ایرنا- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: تجهیزات لازم آموزشی در مناطق سیل زده کشور آماده و بسیج شده بود و امکان بازگشایی به موقع کلاس ها نیز وجود داشت اما از آنجا که امنیت جانی دانش آموزان در اولویت است، کلاس ها از جمله در استان گلستان با تاخیر آغاز

منطقه آزاد قشم، محلی مناسب برای حضور سرمایه گذاران خارجی است

قشم - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: سازمان منطقه آزاد قشم و این جزیره، مکان مناسبی برای حضور سرمایه گذاران خارجی است و هیچ نکته منفی در این جزیره برای سرمایه گذاری پیدا نمی شود.