حراج آثار هنری برای کمک به سیل‌زدگان

مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در نظر دارد تا با برپایی نمایشگاهی از حراج آثار منتخب هنری، عوائد فروش این آثار را به آسیب‌دیدگان سیل اخیر در کشور اختصاص دهد.مطالب مرتبط

حراج آثار هنری ۴۲ هنرمند برای سیل‌زدگان

ویژه برنامه «نقش مهربانی» برای حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.

حراج آثار هنری ۴۲ هنرمند به نفع سیل‌زدگان کشور

ویژه برنامه «نقش مهربانی» برای حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.]]>

حراج آثار هنری ۴۲ هنرمند به نفع سیل‌زدگان کشور

ویژه‌برنامه «نقش مهربانی» به منظور حراج آثار هنری به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.

آثار 42 هنرمند به نفع سیل‌زدگان حراج می شود

تهران-ایرنا- نمایشگاه «نقش مهربانی» برای حراج آثار 42 هنرمند تجسمی به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.

آثار 42 هنرمند به نفع سیل‌زدگان حراج می شود

تهران-ایرنا- نمایشگاه «نقش مهربانی» برای حراج آثار 42 هنرمند تجسمی به نفع سیل‌زدگان کشور به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در خانه کاریکاتور برگزار می‌شود.

حراج آثار هنری ۴۲ هنرمند به نفع سیل‌زدگان کشور

حراج اسب در آکادمی نوروز آباد تهران برای سیل زدگان گلستان

امروز در میدان سوارکاری نوروز آباد تهران جشن نوع دوستی برپا شد و سوارکاران و دوستداران این ورزش با حراج اسبها و آثار هنری خود برای کمک به مردم سیل زده گلستان جشن گلریزان برگزار کردند .

فروش آثار هنری استاد «کله‌جاهی» به نفع سیل زدگان

آثار هنری استاد «کله‌جاهی» به نفع سیل زدگان استان های مختلف در تبریز به فروش می رسد.

خلق آثار هنری با ضایعات

هنرمند جهرمی از ضایعات چوب آثار هنری ارزشمندی می‌سازد که هم زیبایی بخش محیط زندگی و هم کمکی به حفظ محیط زیست است.

چهارمین دوره «اکسپوی آثار هنری تبریز» برگزار می‌شود

چهارمین دوره «اکسپوی آثار هنری تبریز» در چهار رشته هنری " نقاشی، مجسمه، عکس و خوشنویسی" اوایل آبان ماه سال‌جاری در لاله پارک تبریز به صورت ملی برگزار می‌شود.

وقتی بطری‌های پلاستیکی به دنیای هنر قدم می‌گذارند

«ورونیکا ریچرووا» هنرمند اهل جمهوری چک است که نه تنها از بطری‌های پلاستیکی به عنوان مواد اولیه آثار هنری‌اش استفاده می‌کند بلکه به عنوان اثری ارزشمند در موزه آثار هنری پلاستیکی اش به نمایش گذاشته می‌شوند.

بازدید معاون هنری از برنامه‌های هفته هنر انقلاب

تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای نمایش «نامدار» نشست و از نمایشگاه سیل مهربانی و گنجینه آثار انقلاب در حوزه هنری دیدن کرد.

نمایشگاه آثار هنری کودکان اوتیسم در کرمانشاه برپا می‌شود

کرمانشاه_ معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه آثار هنری کودکان اوتیسم در کرمانشاه خبر داد.

هنرمندان خراسانی برای سیل زدگان گلستان برنامه اجرا می کنند

مشهد- ایرنا- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هنرمندان این استان برای ایجاد نشاط و تقویت روحیه سیل زدگان استان گلستان در این استان برنامه های هنری اجرا می کنند.

گلریزان حراج اسب

گلریزان و حراج اسب امروز در مجموعه سوارکاری نوروزآباد برگزار شد

اجرای علیرضا افتخاری به نفع سیل زدگان در حوزه هنری

کنسرت موسیقی خیریه گروه همایون پرنیا با صدای علیرضا افتخاری به نفع سیل زدگان 7 اردیبهشت ماه در حوزه هنری برگزار می شود.

نمایشگاهی از آثار هنری یدالله رویایی

نمایشگاه آثار یدالله رویایی با عنوان «طرح و تصویر در حجم» و با ارائه ۳۰ اثر از این شاعر در گالری کاما به نمایش گذاشته می‌شود.

علیرضا افتخاری در حوزه هنری کنسرت می‌دهد/ اجرایی به نفع سیل زدگان

گروه موسیقی «همایون پرنیا» به سرپرستی و آهنگسازی حسین پرنیا روز هفتم اردیبهشت در تالار اندیشه حوزه هنری با خوانندگی علیرضا افتخاری کنسرتی را به نفع سیل زدگان برگزار می‌کند.

مرکزی| متولیان فرهنگی هنرمندان را در تولید آثار هنری تراز انقلاب اسلامی حمایت کنند

مسئول فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور گفت: باید تولیدات آثار هنرمندان در تراز انقلاب اسلامی باشد و در مورد جریان‌سازی لازم پیام انقلاب در تولیدات هنری در بخش‌های مختلف توسط هنرمندان باید با حمایت متولیان فرهنگی به صورت جدی گام برداریم.

گلریزان و حراج اسب‌های اهدایی به مناطق سیل‌زده

ایران-تهران-گلریزان و حراج اسب های اهدایی به مناطق سیل زده روز یکشنبه در مجموعه سوارکاری و چوگان نوروزآباد برگزار شد.*5*7*