جوان: در متن مهران مدیری «زیاده‌روی» شده بود

انتقادهای مهران مدیری به شرایط مدیریتی کشور در اولین برنامه دورهمی امسال موجی از انتقاد توئیتری را روانه او و برنامه‌اش کرد؛ واکنش‌هایی منفی که به احتمال زیاد برای خود مدیری هم عجیب بوده است.مطالب مرتبط

فساد مانند موریانه به جان پایه حکومت‌ها می‌افتد/ تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است/مدیری که نتواند پاسخگو باشد باید عوض شود

جلسه گفت‌وشنود وزیر تعاون با جمعی از نخبگان جوان به مناسبت روز جوان برگزار شد.]]>

مهران می خندد ورق خورد

با حضور فرمانده نیروی انتظامی از کتاب مهران می خندد روایتی­ از زندگی و خاطرات شهید مرزبان مهران اِقرع ( به کسر الف ) رونمایی شد.

کتاب «مهران می‎‌خندد» رونمایی شد

با حضور فرمانده نیروی انتظامی و رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، از کتاب «مهران می‌خندد» روایتی از زندگی و خاطرات شهید مرزبان مهران اِقرع رونمایی شد.]]>

توسعه راه ارتباطی ایلام به مهران اولویت وزرات راه و شهرسازی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : مسقف کردن پایانه مرزی مهران و توسعه محور ایلام به مهران برای اربعین امسال در اولویت کاری این وزارتخانه است.

شهردار مهران: راه‌ و‌ شهرسازی به صورت غیرقانونی پروژه‌ی درمانگاه مهران را تغییر کاربری داده است

کشف ۳۷ قطعه سکه‌ ایلخانی در مهران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از کشف ۳۷ سکه نقره مربوط به دوران ایلخانی و اسلامی شهرستان مهران خبر داد.

کشف ۳۷ قطعه سکه‌ ایلخانی در مهران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از کشف ۳۷ سکه نقره مربوط به دوران ایلخانی و اسلامی شهرستان مهران خبر داد.]]>

سرگردانی زائران در مرز بین المللی مهران

با وجود اعلام اجرایی شدن ویزای رایگان برای زیارت عتبات عالیات، اما همچنان زائران در مرز مهران سرگردانند و از خروج آنها جلوگیری می شود.

مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده خواهی دشمنان 40 ساله انقلاب خواهند ایستاد

امام جمعه کرج، اظهار کرد: دشمن 40 سال است که با تمام قوا به مبارزه علیه جمهوری اسلام بر خواسته اند و طبق گفته مقام معظم رهبری این شدت از دشمنی و بدخواهی بیانگر این است که نفس های آخر خود را می کشند و آن ها باید بدانند مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده

ورود کاروان کمک‌های مردمی عراق به سیل‌زدگان ایرانی از مرز مهران + فیلم

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: 50 خودرو شامل کمک های مردمی "النجبا" و "حشدالشعبی" عراق از مرز مهران وارد کشور شد.

فرمانده سپاه اردبیل: زیاده‌خواهی‌های دولت آمریکا بی‌پاسخ نمی‌ماند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: اهانت‌ها و زیاده‌خواهی‌های دولت آمریکا بی‌پاسخ نمی‌ماند و این شیطنت‌ها هم‌افزایی ملت ایران را بیش از پیش ماندگارتر می‌کند.

افزایش صادرات کالا در مرز مهران

سرپرست گمرکات استان گفت:صادرات کالا از مرز مهران نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد افزایش داشته است.

درمانگاه تامین اجتماعی مهران، طرحی برای نساختن

ایلا- ایرنا - درمانگاه مهران که سال گذشته باحضور وزیر کلنگ نمادین آغاز عملیات اجرایی آن به زمین زده شد به دلیل آنچه عدم همکاری مدیریت شهری و شهرستانی با وجود تاکید استاندار ایلام نامیده می شود بلاتکلیف و راکد مانده است.

تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است

وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در جلسه گفت و شنود با جمعی از نخبگان جوان که به مناسبت روز جوان برگزار شد گفت: تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است.

رونمایی از کتاب «مهران می خندد» با حضور فرمانده ناجا

آئین رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» و تجلیل از خانواده شهدای امنیت با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی پنجشنبه ۲۹ فروردین در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

سردار اشتری، لبخند «مهران» را رونمایی می کند

تهران-ایرنا- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد: یادواره شهدای ناجا با تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی و رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» با حضور سردار حسین اشتری فرمانده این نیرو در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

سردار اشتری، لبخند «مهران» را رونمایی می کند

تهران-ایرنا- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد: یادواره شهدای ناجا با تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی و رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» با حضور سردار حسین اشتری فرمانده این نیرو در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

گلایه عضو جوان شورای شهر تهران از جوان‌فریبی در مدیریت شهری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از باقی‌ماندن شعارهای جوان‌گرایی در حد حرف گلایه کرد و آن را به جوان‌فریبی تشبیه کرد.

«مهران می‌خندد» رونمایی می‌شود

یادواره شهدای ناجا با تجلیل از خانواده شهدای نیروی انتظامی و رونمایی از کتاب «مهران می‌خندد» با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، فرماندهان عالی‌رتبه مرزبانی و مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگ سرای ارسباران برگزار

۱۶ جوان برتر در ششمین جشنواره جوان در شهر محمدیه تجلیل شدند

قزوین: به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) در ششمین جشنواره جوان برتر در مراسمی با حضور مسئولان محلی از ۱۶ جوان نمونه در شهر محمدیه تجلیل شد.