مرگ خود را با نابودی ذخایر ژنتیکی رقم نزنیم

ایلام - ایرنا - منطقه رویشی زاگرس و خاصه استان ایلام به لطف موقعیت جغرافیایی و اقلیمی خود یکی از ذخیره گاه های غنی کشور در حوزه محیط زیست جانوری و گیاهی است.مطالب مرتبط

ارتقای استانداردهای حفاظت از ذخایر ژنتیکی با تشکیل شبکه بانک‌های ژن

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: با تشکیل شبکه بانک‌های ژن کشور، استانداردهای حفاظت از ذخایر ژنتیکی کشور ارتقا می‌یابد.

فراخوان جذب نیروی امریه

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران طی فراخوانی، اقدام به جذب نیروی امریه با مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های گوناگون مرتبط با حوزه ژنتیک و زیست‌شناسی کرده است.

تکثیر موفقیت آمیز گونه خاویاری در معرض انقراض

گونه خاویاری در معرض انقراض فیل ماهی، نخستین بار در کشور در مرکز ذخایر ژنتیکی ماهیان خاویاری شهید مرجانی گلستان با موفقیت تکثیر شد.

تبعات آسیب دیدن ماده ژنتیکی اسپرم

آسیب به ماده ژنتیکی (DNA) اسپرم می‌تواند یکی ازعوامل سقط جنین باشد.

افزایش روغن دانه‌های گیاهان با روش اصلاح ژنتیکی

پژوهشگران سنگاپور در بررسی جدیدی توانستند روغن دانه‌های گیاهان را با روش اصلاح ژنتیکی افزایش دهند.

تاکید بر ادامه حمایت از سوریه در راه نابودی کامل تروریسم

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد مسکو به حمایت خود از سوریه در زمینه نابودی تروریسم در این کشور ادامه می دهد

محمدی: امیدواریم کشتی‌آزاد زودتر به روزهای اوجش برگردد/ با جاروجنجال به کشتی آسیب نزنیم

پرآبی فعلی موجب بی‌خیالی مسئولان در حفظ ذخایر آبی نشود/ لزوم حفاظت از دشت الله‌آباد

استاندار قزوین گفت: پرآب فعلی که بر اثر بارش‌های شدید در استان ایجاد شده نباید موجب بی‌‌خیالی مسئولان در حفظ ذخایر و منابع آبی شود.]]>

معاون دبیرکل حزب الله: هدف ما نابودی رژیم صهیونیستی است

بیروت - ایرنا- شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که راه ما پیروی از مکتب ناب محمدی و هدف جهاد در راه خدا و نابودی رژیم صهیونیستی است.

سی ان ان: ترامپ آمریکا را به سمت نابودی حاکمیت قانون می برد

تهران – ایرنا – شبکه خبری سی ان ان به دنبال انتشار نسخه سانسور شده 400 صفحه ای گزارش مولر در تحلیلی به شدت از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا انتقاد کرد و گفت: ترامپ آمریکا را همچنان به سمت نابودی حاکمیت قانون می برد و باید روند استیضاح وی از سوی کنگره آغ

احتمال نابودی دشت لاله های واژگون کوهرنگ تا ۴ سال آینده

شهرکرد – رئیس اداره حمایت و حفاظت اداره‌کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: احتمال نابودی دشت لاله های واژگون کوهرنگ تا چهار سال آینده وجود دارد.

"ذخایر ارزی"؛ گزینه آخر برای جبران سیل

با وجود این‌که دولت امیدوار بود بتواند از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت سیل به عنوان منبع اصلی استفاده کند، مجوز مقام معظم رهبری برای این موضوع، از این حکایت دارد که ذخایر ارزی گزینه آخر تامین مالی در این زمینه خواهد بود.

تخصیص ارز 4200 تومانی تولیدات داخلی را به نابودی می‌کشاند

گروه استان‌ها- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: تخصیص ارز 4200 تومانی تولیدات داخلی را به نابودی می‌کشاند چرا که تولیدکنندگان داخلی توان رقابت با واردات را نخواهند داشت.

اقدام ترامپ در تروریستی خواندن سپاه باعث نابودی استکبارمی شود

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: اقدام ترامپ در تروریستی خواندن سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی باعث نابودی دولتمردان آمریکا و حاکمان استکبار جهانی می شود.

90 درصد ظرفیت سدهای سه گانه ایلام تکمیل است

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: 90 درصد ذخایر سدهای استان در پی بارش های بهاره سال جاری پر شده و هم اکنون ذخایر آب سدهای سه گانه استان ایلام 170 میلیون متر مکعب است.

وضعیت سدهای تهران پس از بارندگی های اخیر

مدیر دفتر تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه‌ای تهران، وضعیت ذخایر سدهای تهران را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر سدهای تهران در شرایط مناسبی قرار گرفته‌اند؛ به‌گونه‌ای که بر اساس آخرین آمار، میزان ذخایر سدهای پنج‌گانه تهران نسبت به سال گذشته وضعیت مناسبی را

اردکانیان: حجم ذخایر آب نسبت به سال‌های گذشته ۶۲ درصد افزایش داشته است

وزیر نیرو گفت که حجم ذخایر آب نسبت به سالهای گذشته ۶۲ درصد افزایش داشته است.

کریمی: تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات به منزله نابودی تولید داخلی است

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تولید کنندگان صنعتی و کشاورزان توان رقابت با واردات را ندارند تاکید کرد: تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات به منزله نابودی تولید داخلی است.

اسقف بیت المقدس:عادی سازی روابط اعراب با اسرائیل برای نابودی فلسطین است

غزه-ایرنا-«عطاالله حنا» سراسقف کلیسای روم ارتدوکس در بیت المقدس با یادآوری اینکه عادی سازی روابط اعراب با رژیم اسرائیل برای نابودی مساله فلسطین است گفت: نمی توان انتظار داشت نژاد پرستی، فاشیسم و ظلم اسرائیل در حق فلسطینی ها تغییر کند بلکه وضعیت اعراب باید

هزینه کرد ۱۲۶ میلیارد تومان از ذخایر هلال احمر برای سیل اخیر

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: تا امروز صبح ۱۲۶ میلیارد تومان از ذخایر و بودجه جمعیت هلال احمر در حادثه سیل اخیر هزینه شده است.