اقتصاد دیجیتال توسعه فعالیت استارتاپی کشور را هدف گرفت

تهران- ایرنا- معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای شکل‌دهی به زیست‌بوم نوآوری شرکت‌های نوپا در زمینه‌ توسعه طرح‌های فناورانه، از نیمه سال گذشته، نام ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی را به ستاد توسعه فناوری‌‌‌های حوزه اقتصاد دیجیتالمطالب مرتبط

پارک اقتصاد دیجیتال در یزد راه اندازی می‌شود

استاندار یزد با بیان اینکه پارک اقتصاد دیجیتال در یزد راه اندازی می‌شود گفت: چشم انداز تبدیل شدن یزد به شهر نوآور قابل دسترسی است.

فعالیت در حوزه دیجیتال با هدف رونق تولید در دستور کار است

شیراز-ایرنا- دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس گفت: یکی از سرفصل های این شورا فعالیت های حوزه دیجیتال و فضای مجازی است و برنامه ریزی برای این حوزه ها با هدف دستیابی به چشم انداز رونق تولید در دستور کار است.

پروژه‌های اقتصاد مقاومتی باید اثرگذار در توسعه و اقتصاد باشد

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی باید پروژه‌هایی را در اقتصاد مقاومتی لحاظ کنند که این پروژه‌ها تاثیرگذار در توسعه و اقتصاد استان باشند.

هند دومین اقتصاد دیجیتال سریع جهان

کاربران موبایل در هند ماهانه به طور میانگین 8.3 گیگابایت اطلاعات مصرف می کنند. این مقدار در چین 5.5 گیگابایت و در کره جنوبی بین 8 تا 8.5 گیگابایت است. این یعنی یک اقتصاد پیشرفته دیجیتالی.

ارزش تجارت دیجیتال چین به 5.5 تریلیارد دلار می رسد

پکن- ایرنا- مرکز 'جهانی سازی و چین' در گزارشی چین را پیشگام تجارت دیجیتال معرفی کرد و پیش بینی نمود ارزش اقتصادی بهره وری تجارت دیجیتال این کشور تا پایان سال 2030 به 5.5 تریلیارد دلار برسد.

هند دومین اقتصاد دیجیتال سریع جهان

جزییات فعالیت کمیته ضدتحریم/ادبیات اقتصادکلاسیک فعلا جواب نمی‌دهد

وزیر اقتصاد از فعالیت کمیته ضدتحریم در وزرات اقتصاد خبر داد و گفت: در شرایط کنونی ادبیات اقتصاد کلاسیک جواب نمی دهد.

راه اندازی پارک اقتصاد دیجیتال در یزد

استاندار یزد: چشم انداز تبدیل شدن یزد به شهر نوآور قابل دسترسی است.

فعالیت های فرهنگی آستان قدس رضوی توسعه یابد

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: حضور سالیانه میلیون ها زائر طی سال در حرم مطهر رضوی فرصت بسیار مغتنمی برای فعالیت های فرهنگی است و باید این فعالیت ها توسعه یابد.

فعالیت های فرهنگی آستان قدس رضوی توسعه یابد

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: حضور سالیانه میلیون ها زائر طی سال در حرم مطهر رضوی فرصت بسیار مغتنمی برای فعالیت های فرهنگی است و باید این فعالیت ها توسعه یابد.

مجتمع استارتاپی و نوآورانه در تهران راه‌اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از راه‌اندازی مجتمع استارتاپی و نوآورانه در تهران در راستای پروژه شهرهوشمند خبرداد.

امروز، افتتاح نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان امروز افتتاح می شود و فعالیت خود را با مشارکت شرکت های توسعه گرا و همه ارکان حاکمیت آغاز می کند.

فعالیت ۱۳۰ صندوق توسعه بخش کشاورزی درکشور/مشکل مالیاتی رفع می شود

بیرجند- مدیرعامل شرکت صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی از فعالیت ۱۳۰ صندوق در کشور خبر داد و گفت: مشکل مالیاتی حاکم بر صندوق ها در مجلس مطرح شده و رفع خواهد شد.

برپایی نخستین نمایشگاه تعاملی کسب‌وکارهای فرهنگی درفضای مجازی

تهران – ایرنا – معاون فرهنگسازی و توسعه کسب و کار‌های رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ از برگزاری نخستین نمایشگاه تعاملی کسب‌وکارهای فرهنگی درفضای مجازی به میزبانی استان قم خبر داد و افزود : به دلیل بالا بودن پتانسل های این استان برای تولید محتوای دیجیتال وو

"زیست‌بوم استارتاپی‌ و دانش‌بنیان" اولویت دولت در تحقق رونق تولید

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در دیدار با رییس‌جمهوری کشورمان گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این معاونت در حوزه رفع چالش‌ها و اقلام تحریمی، در جهت حل مشکلات کشور، تاسیس کارخانجات نوآوری و مراکز نوآوری، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و زیست‌بوم کارآف

«زیست‌بوم استارتاپی‌ و دانش‌بنیان » اولویت دولت در تحقق رونق تولید است

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در دیدار نوروزی با رییس‌جمهوری کشورمان گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های معاونت علمی و فناوری در حوزه رفع چالشها و اقلام تحریمی ،در جهت حل مشکلات کشور، تاسیس کارخانجات نوآوری و مراکز نوآوری، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها

شورای توسعه در حوزه فعالیت های قرآنی جایگاه ضعیفی دارد

رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس گفت: شورای توسعه در ارتباط با سیاست گذاری های فعالیت‌های قرآنی جایگاه ضعیفی دارد و دستگاه‌ها نیز خودشان را ملزم به اجرای مصوبات شورای توسعه نمی دانند.

عبور از سد تحریم با راهبری اقتصاد تعاونی

نائب رئیس اتاق تعاون ایران با اشاره به اینکه مهم‌ترین عیوب اقتصاد ایران وابستگی به نفت و دولتی بودن بخش هایی از اقتصاد است که در حیطه‌ی وظایف دولت نیست گفت: اقتصاد قوی، نقطه‌ی قوّت و عامل مهمّ سلطه‌ناپذیری و نفوذناپذیری کشور است.

اشتغال جوانان در سال جدید با ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی

رئیس بسیج زنان کشور از طرح های این سازمان برای توسعه اشتغال جوانان با ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در سال ۹۸ خبر داد.

لذت بیشتر کار با امکانات فیلمبرداری دیجیتال

لوکا بیگاتزی فیلمبردار مطرح ایتالیایی در نشست مطبوعاتی‌اش، دوران فیلمبرداری نگاتیو را تمام شده فیلمبرداری به روش دیجیتال را لذت‌بخش دانست