آسمان هرمزگان ابرناکی می شود

بندرعباس- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: موج بارشی که از عصرامروز جمعه به جنوب غرب کشور وارد می شود نیز سبب افزایش ابرناکی آسمان این استان از امشب خواهد شد.مطالب مرتبط

بارندگی پراکنده و ابرناکی آسمان گیلان تا فردا

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از بارندگی در بعضی ساعت ها و ابرناکی آسمان استان تا فردا (شنبه) خبر داد.

ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی ها در گیلان

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی، مه آلودگی آسمان و بارندگی در استان طی روزهای پیش رو خبر داد.

آسمان چین به روی پروازهای افغانستان به مقصد هند باز می شود

تهران - ایرنا - بعد از آن که پاکستان آسمان خود را به روی پروازهای افغانستان به مقصد هند باز نکرد ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افغانستان از جایگزینی آسمان چین سخن گفت و اعلام کرد که مذاکرات در این مورد پیشرفت داشته و این روند به زودی نهایی می شود.

ورود سامانه بارشی به جزیره کیش

سامانه بارشی امروزاز سمت غرب هرمزگان سبب افزایش ابر بر روی آسمان جزیره کیش خواهد شد.

آسمان کرج نور افشانی می شود

کرج - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری کرج اعلام کرد که به مناسبت ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) امشب آسمان کلانشهر کرج نورافشانی می شود.

اشتغال۷۰هزار نفری در صنایع دستی هرمزگان

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: ۷۰هزار نفر در هرمزگان در حوزه صنایع دستی مشغول به کار هستند.

خسارت 17 میلیاردی سیل به 7 اثر تاریخی هرمزگان

مدیرکل اداره میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان می‌گوید: هفت نقطه تاریخی استان هرمزگان، با خسارت حدود ۱۷ میلیارد تومانی مواجه شده‌اند.

امکان سیلابی همچون خوزستان در هرمزگان وجود ندارد

‌مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان در خصوص احتمال وقوع سیلابی همچون استان‌های خوزستان، گلستان و لرستان در استان هرمزگان، بیان کرد: سیلاب در استان‌های خوزستان، گلستان و لرستان با حجم گسترده آب همراه بود و مدیریت دیگری را می‌طلبید اما سامانه ورودی به هرمزگان در

ابر و باد در آسمان و زمین فولادشهر

آسمان فردای فولادشهر ابری خواهد بود.

هرمزگان ظرفیت های خالی فراوان اقتصادی دارد

بندرعباس - ایرنا-عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان گفت: از سویی اگر شرایط ایده آل کشور را نقطه 100 در نظر بگیریم نتوانسته ایم از 70 بالاتر برویم و هرمزگان ظرفیت های خالی اقتصادی به گونه ای است که هنوز به 70 نرسیده ایم.

مدارس ۷ شهرستان هرمزگان تعطیل شد

بندرعباس - طبق اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری هرمزگان مدارس ۷ شهرستان هرمزگان تعطیل اعلام شد.

کدام بخش‌های هرمزگان امروز و فردا تعطیل هستند؟

به دلیل ورود سامانه بارشی به استان و احتمال وقوع سیل به ویژه در شرق هرمزگان برخی بخش ها و ارگان‌ها در استان هرمزگان امروز و فردا تعطیل اعلام شد.

مدارس شرق هرمزگان تعطیل اعلام شد

بندرعباس - استانداری هرمزگان طی اطلاعیه ای مدارس شرق هرمزگان را در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل اعلام کرد.

استاندار: مدارس شرق هرمزگان 2روز آینده تعطیل است

بندرعباس-ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با توجه به پیش بینی بارندگی شدید، مدارس شرق هرمزگان شامل شهرستان های میناب، رودان ، سیریک، جاسک و بشاگرد روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده تعطیل است.

سرریز شدن سازه‌های آبخیزداری در هرمزگان

بارندگی‌ و ایجاد سیل و آبگرفتگی در استان هرمزگان هم‌چنان ادامه دارد.

مدارس ‌هرمزگان در تمامی مقاطع تحصیلی امروز تعطیل هستند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان از تعطیلی تمامی مدارس استان هرمزگان در تمامی مقاطع تحصیلی در روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه خبر داد.

خلبانان ایرانی چگونه از سد آتش عبور کردند؟

هر دو گروه پروازی با سرعت از سمت جنوب و شمال شرق به سمت بغداد پیش می‌روند. در همین لحظات ورود هواپیماهای ایرانی به پدافند بغداد اطلاع داده می‌شود و به یک بار سدی از آتش آسمان را فرا می‌گیرد و آسمان پر از گلوله ضدهوایی می‌شود

آمادگی شهرستان های هرمزگان جهت مقابله با سیل احتمالی

بندرعباس - استاندار هرمزگان از بررسی و پیگیری آمادگی شهرستان ها جهت مقابله با سیل احتمالی در تماس با فرمانداران هرمزگان خبر داد.

1180زائر هرمزگان به حج تمتع می روند

بندرعباس- ایرنا- مدیر کل حج و زیارت هرمزگان گفت: یکهزار و 180 نفر از زائران این استان اواخر تیرماه امسال راهی سرزمین وحی می شوند.

آمادگی شهرستان‌های هرمزگان جهت مقابله با سیل احتمالی

استاندار هرمزگان از بررسی و پیگیری آمادگی شهرستان‌ها جهت مقابله با سیل احتمالی در تماس با فرمانداران هرمزگان خبر داد.