بررسی راهکارهای ارتقای همکاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با جهاد دانشگاهی

راهکارهای ارتقای همکاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با جهاد دانشگاهی طی سال ۹۸ در نشست جمالی‌نژاد و طیبی بررسی شد.مطالب مرتبط

اجرای طرح «هر دهیاری یک همراهی» برای کمک به سیل‌زدگان

معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در بودجه سال جاری، رقمی معادل 55 هزار میلیارد ریال به دهیاری ها اختصاص یافته است که این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش داشته است.

طرح 'هر دهیاری یک همراهی' برای کمک به روستاهای سیل زده

کاشان - ایرنا - معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اجرای طرحی برای کمک به روستاهای سیل زده با عنوان 'هر دهیاری یک همراهی' خبر داد.

گسترش همکاری جهاد دانشگاهی بوشهر با دانشگاه فرهنگیان

طی نشستی با حضور رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر و رئیس دانشگاه فرهنگیان تفاهم‌نامه همکاری آموزشی میان این دو نهاد علمی منعقد شد.

82 درصد اعتبار دهیاری ها در دولت تدبیر و امید واریز شده است

کاشان - ایرنا - معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: 82 درصد از مجموع اعتبارهایی که از ابتدای راه اندازی دهیاری ها تا کنون به حساب آنها واریز شده، از سوی دولت تدبیر و امید صورت گرفته است.

نگاه جهاد دانشگاهی کاربردی کردن دانش است

مرکز نوآوری و شکوفایی (منش) فارس زیر مجموعه سازمان تجاری سازی فناوری اشتغال جهاد دانشگاهی، رسما افتتاح شد و کار خود را آغاز کرد.

جهاد دانشگاهی در بخش پژوهش و فناوری کارنامه قابل قبولی دارد

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از مرکز جهاد دانشگاهی کاشمر به همراه معاون جهاد دانشگاهی کشور، گفت: جهاد دانشگاهی در بخش پژوهش و فناوری کارنامه قابل قبولی دارد.

همکاری دانش علوم شناختی با بیش از 40 مرکز جهاد دانشگاهی

تهران - ایرنا - ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی با هدف توسعه و گسترش دانش و فناوری در این حوزه، با بیش از چهل مرکز دانشگاهی در استان‌های کشور همکاری و مشارکت دارد.

طرح «هدیه» ویژه روستاهای سیل زده کشور اجرایی می شود

کاشان - معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از اجرای طرح هدیه ویژه روستاهای سیل زده کشور خبر داد و گفت: بالغ بر چهار هزار روستای کشور درگیر مشکلات ناشی از سیل شده‌اند.

بررسی مهمترین راهکارهای توجه به رونق تولید

بررسی راهکارهای چگونگی عملی کردن رونق تولید مهمترین دستور نشست ائمه جمعه استان بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم معارفه شد

قم - ایرنا - آیین تکریم و معارفه رئیسان سابق و جدید سازمان جهاد کشاورزی قم عصر سه شنبه با حضور قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس شورای اسلامی، استاندار و شماری از مسئولان استانی در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد.

راهیابی تیمهای دهیاری کانی سیب و شهرداری خلیفان به دیدار نهایی

تیمهای دهیاری کانی سیب و شهرداری خلیفان به دیدار پایانی مسابقات روستاهای بخش خلیفان جام نوروز راه یافتند.

راهکارهای تقویت روابط پارلمانی ایران و عراق بررسی شد

بغداد - ایرنا - 'علاء الدین بروجردی' نماینده مجلس شورای اسلامی در دیدار با 'محمد الحلبوسی' رئیس پارلمان عراق راهکارهای تقویت روابط دو کشور از جمله در حوزه پارلمانی را بررسی کرد.

تاکید رئیس سازمان شهرداری‌ها بر اجرای بهینه طرح تفکیک پسماند از مبدا

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها با انتشار پیامی به مناسبت روز زمین پاک بر ضرورت انجام مطالعات کاربردی، فرهنگسازی و اجرای بهینه طرح‌های تفکیک از مبدا و حمایت از مشارکت بخش خصوصی در عرصه مدیریت پسماند تاکید کرد.

اصلاح ماده 100 قانون شهرداری در دستورکار وزارت کشور

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارسال پیش نویس لایحه اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها با رویکرد پیشگیری، جلوگیری و برخورد قاطع و بدون اغماض در حوزه تخلفات ساختمانی در حریم و محدوده شهرها از سو

طرح سرباز ماهر در جهاد دانشگاهی اردبیل اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی استان اردبیل از انعقاد قرارداد آموزشی با اداره کل ورزش و جوانان استان برای اجرای طرح 'سرباز ماهر' خبر داد.

فرایند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی ابلاغ شد

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ نحوه فرآیند برگزاری آزمون استخدامی به منظور تأمین نیروی انسانی مشاغل آتش نشانی سراسر کشور، به استثنای شهرداری پایتخت، از سوی این سازمان به استانداری‌ها خبر داد.

استخدام شهرداری‌ها باید از طریق انتشار آگهی عمومی و با رعایت برابری فرصت‌ها باشد

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال دو بخشنامه استخدامی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نیز دو بخشنامه استخدامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مقرر کرد استخدام شهرداری‌ها، مطابق قانون باید از طریق انتشار آگهی عمومی و بدون تبعیض و با رعایت براب

استخدام شهرداری ها باید از طریق انتشار آگهی عمومی باشد

تهران- ایرنا- هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال دو بخشنامه استخدامی از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و نیز دو بخشنامه استخدامی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مقرر کرد: استخدام شهرداری ها، مطابق قانون باید از طریق انتشار آگهی عمومی باشد.

انتشار بیش از ۴۳هزارمیلیارد از مجوزهای صادر شده اوراق مالی اسلامی

جانشین رئیس و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بااشاره به تائید و صدور مجوز کل اعتبارات مربوط به بند د تبصره ۵ قانون بودجه به میزان ۵۵ هزار میلیارد ریال مابین شهرداری‌ها از انتشار۴۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال آن در روزهای پایا

همکاری ستاد علوم شناختی با بیش از 40 مرکز دانشگاهی کشور

تهران- ایرنا- ستاد توسعه علوم و فن آوری شناختی با هدف توسعه و گسترش این دانش با بیش از40 مرکز دانشگاهی استان‌های مختلف همکاری و مشارکت دارد.