هر آنچه باید درباره هواپیمایی کارون بدانید
مطالب مرتبط

هر آنچه باید درباره هواپیمایی اترک بدانید

هر آنچه باید درباره تفتان ایر بدانید

آنچه باید در مورد اهمیت طراحی سایت و سئو بدانید

این روزها طراحی سایت و سئو دو نام جدا نشدنی هستند که در هر کسب و کاری که فعالیت داشته باشید، احتمالاً به گوشتان خورده است.

پنج مزیت شگفت انگیز پیاده روی که باید بدانید

زاهدان- ایرنا- پایگاه خبری زاهدان پیگیر روز سه شنبه/27 فروردین 98 مطللبی با عنوان «5 مزیت شگفت انگیز پیاده روی که باید بدانید» منتشر کرده است.

آنچه کارگران درباره قرارداد آزمایشی باید بدانند

سیل بندها درشهرستان کارون نیاز به تحکیم و تقویت دارند

اهواز- ایرنا- نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مدیریت هرچه بهتر در توزیع امکانات امدادی و ماشین آلات، گفت: سیل بندها در شهرستان کارون همچنان باید توسط دستگاه های مربوطه تقویت و استحکام بخشی شوند.

آنچه گردشگری را تهدید می‌کند «سیل» نیست

عضو شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری گفت: آنچه گردشگری را تهدید می‌کند، بحران سیل و یا تبلیغات سیاه آن و حتی هشدارهای برخی کشورها درباره محدود کردن سفر به ایران نیست، نداشتن استراتژی و برنامه راهبردی است.

نگاه حسرت آمیزمردم سیل زده کارون به زندگی برآب رفته خود

اهواز-ایرنا- سیلاب غرب و شرق شهرستان کارون در خوزستان را درگیر و تهدید می کند و60 روستای غرب این شهرستان که در حاشیه رودخانه کارون هستند گرفتار و یا در محاصره سیلاب هستند.

نگاه حسرت آمیزمردم سیل زده کارون به زندگی برآب رفته خود

اهواز - ایرنا - سیلاب غرب و شرق شهرستان کارون در خوزستان را درگیر و تهدید می کند و 60 روستای غرب این شهرستان که در حاشیه رودخانه کارون هستند گرفتار و یا در محاصره سیلاب هستند.

حضور البرز و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه مانع ورود آب کارون به شیبان شد

کرج - ایرنا - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طبق اعلام فرماندار باوی، شهر شیبان باید تخلیه می سد ولی با حضور نیروهای البرزی و اقداماتی که در خصوص بازگشایی راه ها و ایجاد و تقویت سیل بند ها صورت گرفت، از ورود آب کارون به این شهر جلوگیری شد.

توضیحات واعظی درباره پرداخت افزایش حقوق فروردین‌ماه کارمندان و بازنشستگان/ رئیس‌جمهور به استان‌های گلستان ، لرستان و خوزستان می‌رود

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: امیدواریم بتوانیم بر اساس آنچه که نیاز مردم است و آنچه در توانمان است هم به سیل‌زدگان کمک کنیم و هم به حقوق بگیران که گرانی ها به زندگی شان فشار آورده است.]]>

پل شناور روستای سید صالح و شهرستان کارون نصب شد

اهواز-ایرنا -جانشین قرارگاه جنوب غرب ارتش گفت: پل شناوری به طول 140 متر بر روی رودخانه کارون بین روستای سید صالح و شهرستان کارون توسط ارتش جمهوری اسلامی نصب شد.

بررسی تاثیر سیل خوزستان بر تولید نفت از میادین غرب کارون

معاون پشتیبانی منطقه‌ای مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) آخرین وضعیت تاسیسات نفتی در غرب کارون را در زمان وقوع سیل تشریح کرد و گفت: در تولید نفت از میادین نفتی غرب کارون به دلیل وقوع سیل خللی ایجاد نشده است.

ماجرای تاخیر پرواز تهران - نجف هواپیمایی آتا / دردسرهای بی نظمی هواپیمایی آتا برای فرودگاه امام (ره)

مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ماجرای تاخیر پرواز تهران به نجف هواپیمایی آتا را تشریح کرد.]]>

کشف ۵ جسد از رود کارون پس از سیل/ نجات ۷ نفر توسط غواصان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از کشف پنج جسد در رودخانه کارون در پی سیلاب و بالا آمدن آب سد خبر داد.

رئیس پارلمان لبنان: آنچه با زور گرفته شده فقط با وحدت و مقاومت بازگردانده می‌شود

رئیس پارلمان لبنان ضمن هشدار نسبت به این مساله که اقدام بعدی رئیس جمهوری آمریکا پس از تصمیماتش درباره قدس و جولان بزرگتر خواهد بود، تاکید کرد: آنچه با زور یا به عنوان هدیه مصادره شده تنها با وحدت و مقاومت بازگردانده می‌شود.

هشدار نبیه بری درباره پیامدهای ویرانگر تصمیمات ترامپ درباره قدس و جولان اشغالی

رئیس پارلمان لبنان درباره پیامدهای خطرناک دو تصمیم خصمانه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درباره قدس اشغالی و جولان اشغالی سوریه هشدار داد و گفت آنچه با زور یا هدیه دادن گرفته شود، تنها با وحدت و مقاومت بازپس گرفته خواهد شد.

یونسکو در حال بررسی میراث جهانی شوشتر پس از سیلاب/ترمیم جاده‌ها بعد از فروکش کامل آب

آنچه بیش از سیل خوزستان و پیامدهای ناشی از آن همچون آبگرفتگی خانه‌های روستاهای و شهرهای حاشیه کرخه، دز و کارون و نیز مصائب بی خانمان شدن و نیاز به تأمین مایحتاج ضروری سیل زدگان توجه جهانیان و بخصوص مردم ایران را به خوب جلب کرد، تشکیل سیل بند انسانی توسط ج

وزارت دفاع معین کمک رسانی به شهرستان کارون شد

اهواز- ایرنا- فرماندارشهرستان کارون گفت: وزارت دفاع معین شهرستان کارون برای کمک و امدادرسانی به مناطق سیل زده در این شهرستان شد.

الگوی پایه اسلامی- ایرانی پیشرفت؛ آنچه هست، آنچه باید

الگوی پایه از بطن یک نظریه مادر در باب «پیشرفت اسلامی» متولد نشده و اساساً معلوم نیست نویسندگان این متن، با چه تفکری درزمینه پیشرفت اسلامی، به طراحی الگوی پایه مبادرت کرده اند.