ضرورت حفظ آرامش مردم و قاطعیت در برقراری نظم برای امدادرسانی

وزیر کشور : حفظ آرامش مردم و قاطعیت در برقراری نظم برای امدادرسانی ضرورت داردمطالب مرتبط

حمله به رهبر اپوزیسیون ترکیه/تاکید خلوصی آکار بر برقراری آرامش

پس از آنکه رهبر حزب اصلی اپوزیسیون ترکیه در جریان مراسم تدفین سربازی در منطقه چوبوک پایتخت هدف حمله قرار گرفت، وزیر دفاع ترکیه خواستار برقراری آرامش شد.

بازدید روحانی از مناطق سیل زده استان لرستان

رئیس جمهور با حضور در شهرستان پلدختر ضمن بازدید از این منطقه سیل زده، با توضیحات مسئولان و گفت و گوی صمیمانه با مردم غیور این شهرستان در جریان روند امدادرسانی، رفع مشکلات و میزان و نحوه امدادرسانی به مردم سیل‌زده قرار گرفت و بر ضرورت اتخاذ اقدامات لازم در

بازدید روحانی از مناطق سیل‌زده استان لرستان

رئیس جمهور با حضور در شهرستان پلدختر ضمن بازدید از این منطقه سیل زده، با توضیحات مسئولان و گفت و گوی صمیمانه با مردم غیور این شهرستان در جریان روند امدادرسانی، رفع مشکلات و میزان و نحوه امدادرسانی به مردم سیلزده قرار گرفت و بر ضرورت اتخاذ اقدامات لازم در

حضور ارتش در کنار مردم سیلزده موجب آرامش است

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نیروهای مسلح و ارتش در حوادث و اموری که مربوط به مردم می‌شود، همواره با مهربانی، محبت و آرامش بخشی در کنار مردم هستند.

همدلی مردم و مسئولین سبب ایجاد فضای امن و آرامش در استان است

زنجان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان، همدلی مردم و مسئولین را عامل ایجاد آرامش و فضای امن استان دانست و گفت: حضور 25 سفیر، کاردار و نماینده از کشورهای مختلف در مراسم افتتاحیه جشنواره غذای اکو- حاده ابریشم نشان از وجود آرامش و امنیت د

بدری: مجلس بدون مماشات و با قاطعیت با عاملان سیل برخورد خواهد کرد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه پیش‌بینی جدید بارش‌ها و انجام اقدامات لازم برای کاهش خسارات میسر بود، گفت: قطعاً وجود سوء مدیریت‌ها و عدم برنامه‌ریزی باعث افزایش حجم خسارات شده است و مجلس بدون مماشات و با قاطعیت با عاملان سیل برخورد خواهد کرد.

ضرورت برقراری پیمان‌های دوجانبه پولی و لزوم تسهیل تجارت کشور با شرکای عمده تجاری ایران

امنیت، هدیه سربازان گمنام + فیلم

امنیت، زمینه ساز آرامش و پیشرفت است. این هدیه ارزشمند حاصل تلاش جان برکفانی است که بدون هیچ نام و نشان، فقط برای آرامش مردم و پیشرفت کشور، تلاش می‌کنند.

آرامش را به مناطق سیل زده بر می گردانیم

ساری - رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، اقدامات سپاه‌های استانی را در مناطق سیل زده خوب و به موقع دانست و گفت: تا قبل از ماه رمضان آرامش به مردم سیل زده بر می‌گردد.

سپاه از بدنه مردم و نیرویی خادم برای کشور است

سنندج - ایرنا - امام جمعه سقز گفت: سپاه پاسداران از بدنه مردم و نیرویی خادم برای حفظ امنیت و آرامش کشور و کمک به مردم در بخش های مختلف از جمله محرومیت زدایی است.

با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا با تمام توان برای امنیت و آرامش مردم پای کار هستند، گفت: باید قدردان شهدا و خانواده‌هایشان باشیم.

نیازمندی های بهداشتی زنان زیر تازیانه سیل و باران

تهران- ایرنا- ورود ناگهانی سیل به شهرها و روستاها، همچون سایر مردم این مناطق زنان و دختران را نیز در معرض بیماری‌های عفونی قرار داد و کمبود وسایل بهداشتی و پزشکی در این میان؛ ضرورت توجه و امدادرسانی به این قشر آسیب دیده را دوچندان کرده است.

ارتش برای امدادرسانی به استان‌های جنوبی کشور آمادگی دارد

سخنگوی ارتش گفت: یگان‌های ارتش در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان‌های رضوی و جنوبی آمادگی کامل برای امدادرسانی به مردم این استان‌ها را دارند.

امام جمعه شهرری: سربازان گمنام حافظان آرامش در کشور هستند

شهرری- ایرنا- امام جمعه شهرری گفت: دشمنان درصدد بر هم زدن نظم و امنیت کشورمان هستند، اما سربازان گمنام امام زمان همواره هوشیارند و آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان می آورند.

فرمانده ناجا: با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا با تمام توان برای امنیت و آرامش مردم پای کار هستند، گفت: باید قدردان شهدا و خانواده هایشان باشیم.

مردم قزوین همبستگی خود را با سپاه اعلام کردند

قزوین- مردم انقلابی قزوین با شرکت در راهپیمایی ضمن محکوم کردن توهین ترامپ به سپاه، همبستگی و همدلی خود با این نهاد انقلابی را با قاطعیت اعلام کردند.

توافق آذربایجان و ارمنستان برای برقراری ارتباط مردمی دو کشور

باکو – ایرنا – در دیدار روز دوشنبه 'المار محمدیاراف' و 'زهراب مناتساکانیان' وزیران خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان در مسکو درباره برداشتن گام های عملی برای برقراری ارتباط مردمی میان دو کشور توافق شد.

ظهور امام زمان(عج) برای برقراری امنیت جهان اسلام است

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: ظهور امام زمان (عج) برای برقراری امنیت جهان اسلام خواسته همه مسلمانان و پیروان سایر ادیان الهی است.

ضرورت توجه احزاب به امدادرسانی و نوسازی مناطق سیل‌زده

معاون سیاسی وزارت کشور گفت: احزاب می‌توانند تهدیدات را به فرصتی برای تعمیق همبستگی اجتماعی و گسترش انسجام ملی تبدیل کنند و باید در این شرایط به دنبال نوسازی مناطق سیل‌زده باشند.

امدادرسانی به ۶۰۵ هزار نفر در ۳۸ روز/۹۲۰ ساعت پرواز بالگردها برای امدادرسانی