پربازدیدهای سیل لرستان

تصاویر فروریختن خانه ای در سیل شاهیوند کوهدشت و تصویر دیگری از تخریب خانه ای در پلدختر لرستان، که امروز بیشترین بازدیدها را در فضای مجازی داشتمطالب مرتبط

8 پل در مناطق سیل‌زده لرستان نصب می‌شود

استاندار لرستان گفت: 8 پل برای برقراری راه ارتباطی روستاهای سیل‌زده استان لرستان به‌طوری نصب می‌شود.

۱۱۳ روستای لرستان همچنان محصور سیل/ راهداران ۱۹ استان در لرستان

معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بازگشایی راه های ۷۵۷ روستا از ۸۷۰ روستای سیل زده لرستان که ارتباط آنها با مرکز شهر قطع شده بودند، خبر داد.

رییس جمهور شنبه به لرستان سفر می کند

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به منظور بازدید از مناطق سیلزده لرستان روز شنبه 31 فروردین ماه به این استان سفر می کند.

استاندار لرستان: سد تنظیم‌کننده‌ای برای مهار سیل نداشتیم /‌‌‌ سیل لرستان را سال‌ها به‌عقب برد

استاندار لرستان با بیان اینکه ‌در استان سد تنظیم‌کننده‌ای برای سیل نداشتیم، گفت: سیل یک فاجعه بزرگ مالی و اقتصادی را در ‌لرستان رقم زد که به‌ زعم من این استان را سال‌ها به‌عقب انداخت.

جان باختن 2 امدادرسان اردبیلی در مناطق سیل‌زده لرستان؛ 2 نفر دیگر مجروح شدند

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان گفت: 2 امدادرسان اردبیلی در حین خدمت رسانی در مناطق سیل‌زده لرستان بر اثر سانحه تصادف جان باختند.

29732 نفر سیل‌زده در لرستان از خدمات بهداشتی درمانی بهره‌مند شدند

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: خدمات بهداشتی درمانی به بیش از 29 هزار و 732 نفر سیل‌زده در لرستان به‌صورت رایگان ارائه شد.

لرستان سهمش از آب را می‌خواهد

خرم آباد - ایرنا - پایگاه خبری یافته درمطلبی با عنوان ' لرستان سهمش از آب را می‌خواهد' نوشت: اگر لرستان قطب کشاورزی و دامپروری است پس سهم خود را از آب این مایه حیات باید در زمین‌های کشاورزی خود ببیند.

دمای هوای لرستان به زیر صفر می‌رسد؛ بروز پدیده یخبندان

مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: در مناطق شمالی و شرقی لرستان دمای شبانه به زیر صفر خواهد رسید که سبب بروز یخبندان می‌شود.

رییس جمهوری شنبه به لرستان سفر می کند

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت که دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به منظور بازدید از مناطق سیلزده لرستان روز شنبه 31 فروردین ماه به این استان سفر می کند.

لرستانی‌ها یاد کسانیکه در روز سخت کنارشان بودند را فراموش نمیکنند

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به پیشگامی بنیاد مسکن در کمک به سیل‌زدگان لرستان گفت: مردم لرستان یاد کسانی‌که در روزهای سخت سیل کنارشان بودند را فراموش نخواهند کرد.

هفت هزار ارتشی به سیل زدگان لرستان کمک کردند

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 84 گفت: هفت هزار نفر از ارتشیان لرستان به سیل زدگان لرستان خدمت رسانی کردند.

436 نقطه سیل خیز در لرستان شناسایی شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: 436 نقطه سیل خیز دراین استان شناسایی شده که نشان می دهد لرستان یکی از پنج استان سیل خیز کشور است.

عمق بالای خسارت سیل؛ بانک‌های عامل استان لرستان را ویژه ببینند

معاون استاندار لرستان به خسارات بالای سیل در لرستان اشاره کرد و گفت: بانک‌های عامل کشور استان لرستان را ویژه ببینند.

«آیت‌الله میرعمادی» با فرماندهان سپاه لرستان دیدار کرد

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان هم‌زمان با سالروز تاسیس سپاه پاسدارن با فرماندهان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان دیدار و گفتگو کرد.

آب آشامیدنی تمامی روستاهای سیل‌زده لرستان برقرار است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان لرستان با تاکید بر اینکه در پی وقوع سیلاب اخیر در لرستان آب 796 روستای استان قطع شده بود، گفت: با تلاش‌ 75 اکیپ اجرایی مشکل قطعی آب تمامی روستاهای سیل‌زده برطرف شده است و هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.]]>

ساخت و نصب پل، اولویت اصلی برای بازگشایی راه‌های اصلی و روستایی لرستان

در نشست استاندار همدان و استاندار لرستان از اعزام ۷۰دستگاه ماشین آلات و تجهیزات راه سازی به مناطق سیل زده لرستان برای نصب پل و بازگشایی راه‌ها خبر داده شد.

دیدار ابتکار با مدیران دانشگاه علوم پزشکی لرستان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در سفر به مناطق سیل زده لرستان در جلسه‌ای با حضور مدیران سلامت مادران و مامایی دانشگاه علوم پزشکی لرستان شرکت کرد

اتمام عملیات آبرسانی به روستاهای سیل‌زده لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات آبرسانی به ۷۹۶ روستای سیل‌زده لرستان خبر داد.

پایداری کامل سدهای لرستان؛ 6 سد آبگیری شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان با اشاره به پایداری کامل سدهای لرستان گفت: حجم 6 سد استان که تاکنون آبگیری شده معادل 206 میلیون مترمکعب بوده است.

نصب هشت پل در گام اول بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان

استاندار لرستان از نصب هشت دهنه پل برای برقراری راه ارتباطی بین روستاهای سیل‌زده استان خبر داد.