موزه ملی علوم و فناوری، پیشرو حضور در میادین بین المللی

تهران- ایرنا- حضور در میادین بین المللی و عرضه دانسته ها و اندوخته های علمی یکی از راهکارهای شکوفایی و پیشرفت به شمار می رود که موزه ملی علوم و فناوری با وجود نوپایی، توانسته با قراردادن خود در رده بندی موزه های برتر جهان و کسب میزبانی چهل و ششمین کنفرانسمطالب مرتبط

توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی با «ریزجلبک» و «لنج‌ها» هموار شد

تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با هدف بازدید از چند شرکت دانش‌بنیان و فناوری و حضور در عملیات اجرایی ساخت برج فناوری علوم دریایی قشم، صبح امروز وارد این جزیره شد و از شرکت ریزجلبک قشم و موزه فضای باز لنج سازی و دریانوردی قشم بازدید کرد.

آغاز عملیات اجرایی ساخت برج فناوری علوم دریایی قشم

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز با هدف بازدید از چند شرکت دانش‌بنیان و فناوری و حضور در عملیات اجرایی ساخت برج فناوری علوم دریایی قشم، وارد این جزیره شد.

حضور موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

مدیر اسناد، مدارک و کتابخانه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: موزه انقلاب اسلامی دفاع مقدس با هفتاد عنوان کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور می یابد.

نمایشگاه بین المللی فناوری با حضور ایران در شانگهای برگزار می شود

پکن- ایرنا- هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری (CSITF) با حضور یک هزار شرکت از کشورهای مختلف جهان از هشت شرکت ایرانی از 18 تا 20 آوریل (29 الی 31 فروردین 1398) در شانگهای برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی فناوری 'شن جن' با حضور ایران گشایش یافت

پکن- ایرنا- نمایشگاه بین المللی تبادل فناوری 'شن جن' با حضور کشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران از امروز سه شنبه گشایش یافت.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری وارد شیراز شد

شیراز-ایرنا- دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شامگاه شنبه 31 فروردین 98 وارد فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز شد.

مجتمع کارگاهی پارک علم و فناوری فارس افتتاح شد

با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مجتمع کارگاهی (پایلوت فناوری) پارک علم و فناوری فارس به بهره‌برداری رسید.

حضور پارک‌های فناوری در کنار مراکز آموزش عالی، ارتباط صنعت و دانشگاه را بهبود می‌بخشد

عملیات احداث نیروگاه ۲۰ مگاواتی خورشیدی، با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان استان فارس در دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز، آغاز شد.

افتتاح طرح های آموزشی فسا فردا با حضور وزیر علوم

سه طرح آموزشی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همزمان با سالروز میلاد امام زمان (عج)) در دانشگاه فسا به بهره برداری می‌رسد .

افتتاح نخستین آزمایشگاه غشایی جنوب کشوربا حضور قائم مقام وزیر علوم تحقیقات و فناوری در بوشهر

بوشهر- ایرنا- نخستین آزمایشگاه تحقیقاتی غشایی جنوب کشور روز چهارشنبه با حضور عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم تحقیقات و فناوری در دانشکده نفت و گاز و پتروشیمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر به بهره‌برداری رسید.

زیست‌بوم نوآوری ایران و فیلیپین ایجاد می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و وزیر علوم و فناوری کشور فیلیپین، تفاهم‌نامه‌ای را به منظور همکاری‌های مشترک علمی و فناورانه در حوزه‌های زیست فناوری کشاورزی، نانوفناوری، علوم اعصاب، پزشکی، دارویی، مواد و ساخت پیشرفته امضا کردند.

وزیر علوم: حمایت بیشتر از فناوری

 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و فناور فعال فارس بازدید کرد و در این مراسم از طرح هوشمندسازی جایگاه‌های سوخت cng رونمایی شد.

زیست‌بوم مشترک ایران و فیلیپین ایجاد می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و وزیر علوم و فناوری کشور فیلیپین، تفاهم‌نامه‌ای را به منظور همکاری‌های مشترک علمی و فناورانه در حوزه‌های زیست فناوری کشاورزی، نانوفناوری، علوم اعصاب، پزشکی، دارویی، مواد و ساخت پیشرفته امضا کردند.

آغاز ساخت خوابگاه دانشگاه صنعتی شیراز با حضور وزیر علوم

با حضور دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، کلنگ ساخت خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی به زمین زده شد.

وزارت علوم: جذب دانشجویان تحصیلات تکمیلی بازنگری می شود

تهران - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: در جذب دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بازنگری و نیاز شغلی جامعه مبنای جذب دانشجو می شود.

حمایت موثر باغ‌موزه دفاع مقدس از نویسندگان کتاب اولی

مدیر اسناد، مدارک و کتابخانه موزه گفت: با حمایت از نویسندگان کتاب اولی توانستیم امسال با ۷۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب حضور یابیم.

وزیر علوم:از ظرفیت های حوزه فناوری به درستی استفاده نشده است

شیراز-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ظرفیت های بسیاری در حوزه فناوری کشور وجود دارد اما تا کنون موفق نشده ایم از این ظرفیت ها به درستی استفاده و آنها را تقویت کنیم.

وزیر علوم:از ظرفیت های حوزه فناوری به درستی استفاده نشده است

شیراز-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ظرفیت های بسیاری در حوزه فناوری کشور وجود دارد اما تا کنون موفق نشده ایم از این ظرفیت ها به درستی استفاده و آنها را تقویت کنیم.

نشست هم اندیشی وزیر علوم با صاحبنظران دانشگاهها برگزار شد

نشست هم اندیشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با استادان و صاحبنظران برجسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور صبح امروز در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

معاون وزیر علوم: 260 میلیون دلار محصول دانش بنیان از کشور صادر شد

شیراز-ایرنا- معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 260 میلیون دلار از محصولات تولیدی شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علم و فناوری کشور، ظرف یک سال گذشته به خارج صادر شده است.