تلاش MTN برای جلوگیری از پول‌شویی در سوازیلند
مطالب مرتبط

تلاش نیروهای مردمی و امدادی برای جلوگیری از آبگرفتگی دوباره آق قلا +گزارش

با حرکت روان آبها از مناطق کوهستانی و افزایش حجم آب گرگانرود مردم و نیروهای امدادی در تلاش هستند تا از آبگرفتگی دوباره آق قلا جلوگیری کنند.

آمریکا برای جلوگیری از اجرایی شدن اینستکس، هر کاری می‌کند

نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا بر تلاش آمریکا برای جلوگیری از اجرای اینستکس تاکید کرد.]]>

مقام آمریکایی: تلاش ایران برای جلوگیری از تحریم‌های نفتی را بررسی می‌کنیم

ده سال تلاش برای تولد گرانبها ترین ماهی خاویاری خزر

تکثیر مصنوعی ماهیان خاویاری از راهکاری عملی برای جلوگیری از انقراض این گونه از ماهیان خزر است .

لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

زیر اّب رفتن جاده دارخوین - شادگان/ تلاش برای جلوگیری از ورود آب به روستاها

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با توجه به افزایش سطح آب در تالاب شادگان، ۴۰ کیلومتر از جاده اصلی دارخوین به شادگان به زیر آب رفت.

اشتغال یک میلیونی در سال ۹۸/برای جلوگیری از ریزش شغل برنامه داریم

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به هدفگذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال ۹۸، از برنامه‌ریزی برای جلوگیری از ریزش نیروی کار نیز خبر داد.

تلاش برای اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها

پیش نویس لایحه اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها با رویکرد پیشگیری، جلوگیری و برخورد با تخلفات ساختمانی محدوده شهرها به دولت ارسال شد.

ضرورت هوشیاری ایران و پاکستان برای دفع توطئه ها **علی نصیری

تهران - ایرنا - عمران خان، نخست وزیر پاکستان دیروز درحالی برای انجام یک سفر رسمی دو روزه وارد تهران شد که دشمنان منطقه ای دو کشور بارها تلاش کرده بودند با طراحی توطئه ای هایی از انجام این سفر و تقریب دو ملت و دولت پاکستان و ایران جلوگیری کنند.

خروجی خزانه‌های برنج برای جلوگیری از آب‌گرفتگی، طی روز باز شود

رشت - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به بارش باران به نسبت شدید طی روزهای گذشته در استان، به کشاورزان توصیه کرد برای جلوگیری از آب‌گرفتگی، خروجی خزانه‌های برنج را طی روز باز گذارند.

کشاورزی همدان ۸۰۷ میلیارد تومان خسارت دید/سرمازدگی در کمین باغ‌ها

همدان-کشاورزی همدان فروردین ماه امسال را با خسارت ۸۰۷ میلیاردتومانی ناشی از وقوع سیل به پایان رساند و حال در روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه در تلاش برای جلوگیری از خسارت سرمازدگی محصولات است.

آمریکا از ورود محققان چینی جلوگیری می کند

پکن- ایرنا- یک روزنامه چینی نوشت که در ماه های گذشته آمریکا از صدور روادید برای ده ها نفر از محققان و پژوهشگران این کشور جلوگیری کرده و مانع سفر آنها شده است.

نیرو‌های جهادی و مردمی در تلاش برای کنترل سیلاب دشت سیستان

سیلاب ورودی در منطقه شمال استان سیستان و بلوچستان، همچنان ادامه دارد و نیرو‌های مردمی و جهادی، این روزها، پای کار آمدند تا از خطر سیلاب جلوگیری کنند.

جزئیات ۸ پیشنهاد مهم برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات کشور

معاون فنی و امور گمرکی گمرک کشور از تصویب چندین راهکار مهم در جلسه مشترک نمایندگان وزارت صمت و گمرک کشور برای جلوگیری از رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور خبر داد. ]]>

بررسی اولویت‌های پژوهشی در زمینه سیل/جلوگیری ازآسیب با تکیه برعلم

دبیر کمیسیون تخصصی کشاورزی، آب و منابع طبیعی شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بنا داریم از لحاظ علمی موضوع سیل را بررسی کنیم و برای جلوگیری از آسیب‌ها از انجمن‌های علمی بهره ببریم.

غلامی: تلاش برای ساماندهی دانشگاه پیام نور ادامه دارد

وزیر علوم گفت: تلاش برای ساماندهی دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاه تأثیرگذار در کشور جدی است و این تلاش ادامه خواهد داشت.

کشاورزان نسبت به جلوگیری از سرمازدگی محصولات اقدام کنند

قم -ایرنا- مدیرکل هواشناسی قم گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی و کاهش محسوس دما در روز سه شنبه هفته جاری، به کشاورزان توصیه می شود اقدامات لازم برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات را در دستور کار داشته باشند.

کشاورزان قمی نسبت به جلوگیری از سرمازدگی محصولات اقدام کنند

قم- ایرنا- مدیرکل هواشناسی قم گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی و کاهش محسوس دما در روز سه شنبه هفته جاری، به کشاورزان این استان توصیه می شود اقدامات لازم برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات را در دستور کار داشته باشند.

توصیه هایی برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات کشاورزی در گیلان

رشت - ایرنا - مدیران زراعت و باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان برای جلوگیری از خسارت سرمازدگی محصولات کشاورزی توصیه هایی به کشاورزان استان ارائه کردند.

راشا تودی از مانع تراشی های آمریکا در روند بازسازی سوریه خبر داد

تهران - ایرنا - شبکه «راشا تودی» در گزارشی با بررسی وضعیت سوریه پس از پایان جنگ با گروه های تروریستی، از تلاش آمریکا برای مانع تراشی و جلوگیری از بازسازی این کشور خبر داد.