تویوتا کمری 2018؛ اسپرت تر و ایمن تر از همیشه
مطالب مرتبط

کشف بیش از هزار قبضه کلت کمری در بندر ام القصر عراق

خدعه آمریکا مثل همیشه موجب وحدت بیشتر آحاد ملت شد

حزب تمدن اسلامی نوشت: سپاه پاسداران عزیز بیش از همیشه عزتمند و دشمنانش خوار و ذلیل شدند و مکر و خدعه دشمن مثل همیشه موجب وحدت بیشتر آحاد ملت شد.

فرودگاه اهواز در برابر نفوذ آب ناشی از سیل ایمن سازی می شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه های کشور بر لزوم ایمن سازی نقاط مختلف فرودگاه برای جلوگیری ورود احتمالی آب ناشی از سیل تاکید کرد.

فرودگاه اهواز دربرابر نفوذ آب ناشی از سیل ایمن سازی می شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه های کشور بر لزوم ایمن سازی نقاط مختلف فرودگاه برای جلوگیری ورود احتمالی آب ناشی از سیل تاکید کرد.

ایمن سازی سیل بند روستاها و جاده های جنوب خوزستان آغاز شد

آبادان - ایرنا - کار ایمن سازی روستاهای شادگان و جاده آبادان - ماهشهر در مقابل سیلاب ناشی از طغیان رودخانه کارون و تالاب شادگان با حضور سرلشکر قاسم سلیمانی از صبح روز پنجشنبه آغاز شد.

نمی توانیم با اطیمنان بگوییم همه ساختمان های پایتخت ایمن هستند

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: هنوز نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که همه ساختمان‌های پایتخت ایمن هستند.

آغاز طرح ایمن سازی شهرکرمان در برابر سیلاب

مشاور استاندارکرمان در امور رسانه و روابط عمومی اظهار کرد: امروز معاون امورعمرانی استانداری کرمان، پس از آغاز طرح ایمن سازی شهر کرمان در برابر سیلاب برای بازدید از رودخانه‌ها و تشکیل شورای مدیریت بحران به جیرفت سفر می‌کند.

شهرک‌های صنعتی استان قزوین در برابرحوادث ایمن شده اند

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: با اختصاص ۱۲۸ میلیارد ریال و احداث سیل بند، اصلاح مسیر رودخانه‌ها و زهکشی شهرک‌های صنعتی در برابر سیل ایمن شده اند.

طرح ایمن سازی کرمان در برابر سیلاب به مرحله اجرا در می آید

کرمان - ایرنا - مشاور استاندارکرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: معاون امور عمرانی استانداری پس از آغاز طرح ایمن سازی شهر کرمان در برابر سیلاب برای بازدید از رودخانه ها و تشکیل شورای مدیریت بحران به جیرفت سفر می کند.

تجهیزات بندری و دریایی چابهار در مقابل حوادث ایمن شدند

چابهار- ایرنا- مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تمهیدات ایمنی برای جلوگیری از خسارت به تجهیزات دریایی و بندری اندیشیده شده و در مقابل سیلاب و وزش بادهای شدید و حوادث احتمالی ایمن شده اند.

تلاش ما ایمن سازی اهواز در مقابل سیلاب است

اهواز – ایرنا- استاندار خوزستان گفت: رودخانه های دز و کرخه به یکدیگر پیوسته و درحال حرکت به سمت اهواز هستند از همین رو تلاش ما ایمن سازی اهواز در مقابل سیلاب است.

ظریف: همسایگان همیشه در اولویت ما هستند

تهران - ایرنا - وزیر امورخارجه ایران چهارشنبه شب در صفحه توئیتری در مورد سفر خود به سوریه و ترکیه نوشت: همسایگان همیشه در اولویت ما هستند.

اینیستا: مسی همیشه یک ایده جدید دارد؛ او منحصر به فرد است

همبازی سابق لیونل مسی در بارسلونا عملکرد این بازیکن آرژانتینی را بی نظیر دانست و می‌گوید با گذشت چندین سال او همیشه یک ایده جدید دارد.]]>

درآمد پوتین در سال ۲۰۱۸ چقدر بوده است؟

منابع رسمی روسیه میزان درآمد و سرمایه رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور را در سال ۲۰۱۸ منتشر کردند.

سپاه مقتدرتر از همیشه خواهد بود /همه ما پاسداریم

کرمانشاه_ رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات استان کرمانشاه با محکوم کردن اقدام وقیحانه نظام سلطه به سرکردگی آمریکا گفت: سپاه مقتدرتر از همیشه خواهد بود.

رودخانه بیلک قزوین در مقابل هرگونه طغیان ایمن سازی می شود

قزوین - ایرنا - عضو شورای شهر قزوین گفت: طرح ایمن سازی رودخانه بیلک برای جلوگیری از هرگونه طغیان و مخاطرات احتمالی در دستور کار قرار گرفت.

280 هزار راس دام در فراهان علیه بیماری های دامی ایمن شدند

اراک - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فراهان گفت: 280 هزار راس دام سبک و سنگین سال گذشته در این شهرستان علیه بیماری های مختلف دامی و مشترک بین انسان و دام ایمن سازی شدند.

شرکت نفت 150 کیلومتر از مناطق ساحلی رودخانه ها را ایمن سازی کرد

اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: با بکارگیری تجهیزات و نیروی انسانی وابسته به این شرکت 150 کیلومتر از مناطق ساحلی رودخانه های استان به منظور مقابله با سیلاب ایمن سازی شد.

محورهای مواصلاتی ایلام برای اربعین امسال ایمن سازی می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی از ایمن سازی محورهای مواصلاتی ایلام برای اربعین پیش رو خبرداد.

سپاه، محبوبتر از همیشه در قلب ملت ایران

رئیس جمهور: امروز سپاه، محبوبتر از همیشه در قلب ملت ایران و در منطقه خواهد بود