انجمن‌ اسلامی بستری برای آشنایی بچه‌های دهه هشتاد با انقلاب

تهران- ایرنا- اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی در سال 97 توانست با انجام فعالیت‌های مختلف کارنامه درخشانی ارائه کرده و بستری برای فهم عمیق بچه‌های دهه هشتاد از دستاوردهای انقلاب فراهم کند.مطالب مرتبط

آشنایی با سوابق هشتمین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

امانی: بغداد بستری مناسب برای صدور خدمات فنی مهندسی است

بغداد - ایرنا - 'شهربانو امانی' عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان سفر به عراق گفت: فرصت های بسیار و بستری مناسب برای صدور خدمات فنی و مهندسی به استان و شهر بغداد وجود دارد.

هنر انقلاب با هنر استعلایی پیوند دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه پنجمین هفته هنر انقلاب و معرفی چهره و رویداد شاخص هنر انقلاب در سال 97 گفت: انقلاب اسلامی ایران در هنر اتفاقات بزرگی را رقم زده است . انقلاب اسلامی حضور زنان را در جامعه فعال تر و به عدالت جنسیتی کمک کرد.

حاتمی‌کیا چهره هنر انقلاب اسلامی شد

ابراهیم حاتمی‌کیا در اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی با بیان اینکه فعالیت در حوزه هنر انقلاب اسلامی همواره کار بسیار سخت و پر فراز و نشیبی بوده است، گفت: اکثر قریب به اتفاق فیلم‌هایم‌ مساله‌ای داشته که باید برای آن می‌جنگیدم. به ما گفته می‌شود پروپاگاندا

آشنایی با سوابق هشتمین فرمانده کل سپاه پاسداران

آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز با صدور پیامی سردار حسین سلامی را به عنوان فرمانده کل سپاه منصوب کردند.]]>

لزوم همراهی با دولت برای رسیدن به اهداف اسناد بالادستی

در پی انتصاب سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محمدرضا عارف در پیام تبریکی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نهادی ارزشی و برگرفته از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی ایران است امروز بیش از هر زمان دیگر بای

رییس انجمن آشوریان ارومیه:تروریست خواندن سپاه غیرعقلانی است

ارومیه - ایرنا - رییس انجمن آشوریان ارومیه گفت: رویکرد خصمانه آمریکا و تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط «ترامپ» برخلاف مقررات بین المللی و حرکتی غیرعقلانی است.

مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس روایت فتح منصوب شد

تهران- ایرنا- محمد حبیبی به عنوان مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح جایگزین مسعود نجابتی شد.

سردار قربانی: شهدا پاسدار انقلاب اسلامی هستند

نوشهر- ایرنا - مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ، انقلاب مقدسی است که شهدا پاسدار آن هستند و هیچ قدرتی نمی تواند صلابت و عزت روز افزون آن را خدشه دار نماید.

مدیر جدید انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد

محمد حبیبی به عنوان مدیر جدید انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس جایگزین مسعود نجابتی شد.

همکاری انجمن‌های دوستی و انجمن های بین المللی برای کمک به سیل‌زدگان

معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت: انجمن‌های دوستی ایران با سایر کشورها و همچنین انجمن های فعال در عرصه بین المللی در کمک رسانی به سیل‌زدگان فعال شدند.

مستندنگاری دفاع مقدس الگویی برای عملی کردن بیانیه گام دوم

بیانیه گام دوم، رزومه و کارنامه‌ای کلان از انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی که حال یک موجود ۴۰ ساله است، ایستاده، سر را برگردانده، به مسیری که در این ۴۰ سال آمده می‌نگرد، عملکرد خود را ارزیابی می‌کند و مبتنی بر آن، برای آینده‌اش برنامه‌ریزی می‌کند.

بیانیه گام دوم نقشه فراروی انقلاب اسلامی است

 مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام‌آباد غرب گفت: گام دوم انقلاب نقشه فراروی انقلاب اسلامی بوده که افق بلندمدت آن ظهور امام زمان (عج) است.

انجمن هه لپه رکی در بانه تشکیل می شود

سنندج - ایرنا - مسئول کمیته علمی سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه گفت: برای تغییر در روند اجرای این جشنواره و فعالیت گروه های هنری به صورت رسمی و با مجوز، انجمن هه لپه رکی در بانه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان تشکیل می شود.

مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس روایت فتح منصوب شد

محمد حبیبی به عنوان مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح منصوب شد.

هنر انقلاب اسلامی تربیت جوانان بسیجی، جهادگر و شهداست

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه هنر انقلاب اسلامی تربیت جوانان بسیجی، جهادگر و شهداست گفت: هنرمندان باید از انقلاب پاسداری کرده و آرمان‌های انقلاب اسلامی را در بیرون از مرزها جهانی و ترویج کنند.

انقلاب اسلامی فضای جدیدی برای هنرمندان ایجاد کرد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: هنر انقلاب اسلامی فراهم سازی ظرفیت جدید برای فعالیت هنرمندان است و باید از این ظرفیت برای ایجاد تحول در حوزه هنراستفاده کرد.

ریشه انقلاب اسلامی در اندیشه است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم بیستمین سالگرد تاسیس کانون اندیشه جوان گفت: ریشه انقلاب اسلامی در اندیشه است و ما در پردازش و تأملات نظری و هر تأمل عمیقی، به اندیشه انقلاب بدهکار هستیم.

نبود مرکز بستری معتادان در استان

در کهگیلویه و بویراحمد مرکز بستری معتادان وجود ندارد.

نبود مرکز بستری معتادان در استان

در کهگیلویه و بویراحمد مرکز بستری معتادان وجود ندارد.