مردم از رهاسازی ماهی قرمز در رودخانه ها خودداری کنند

سنندج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست کردستان با بیان اینکه ماهی قرمز، زنده خوار و برای گونه های بومی خطرناک است، گفت: مردم از رهاسازی این نوع ماهی آکواریومی در رودخانه ها و رواناب های استان خودداری کنند.مطالب مرتبط

ممنوعیت تردد در دیواره رودخانه های منطقه سیستان

مردم شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان از نزدیک شدن به دیواره های رودخانه ها و انهار خودداری کنند.

رهاسازی آب سد گلستان؛ مردم به رودخانه‌ها نزدیک نشوند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان از رهاسازی آب سد گلستان با مقدار 20 متر مکعب بر ثانیه با هدف ایجاد ظرفیت خالی در مخزن سد خبر داد.

مردم از تردد شبانه در جاده ها خودداری کنند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: باتوجه به شدت بارندگی ها در استان مردم از تردد شبانه در جاده ها جهت اطمینان و جلوگیری از حادثه خودداری کنند.

آب سد سلمان فارسی فردا رهاسازی می شود/ مردم در کنار رودخانه نروند

شیراز - فرماندار قیر و کارزین از رهاسازی آب سد سلمان فارسی جهت پاکسازی دریچه‌ های سد از گل و لای خبر داد.

هشدار سازمان هواشناسی نسبت به خودداری از تردد در حاشیه رودخانه‌ها

با توجه به ادامه بارش طی امروز و فردا (۲ و ۳ اردیبهشت) در استان‌های ساحلی دریای خزر، رودخانه‌های منطقه همچنان پرآب و سیلابی خواهند بود. لذا توصیه می شود، از تردد غیرضروری در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری شود.

آخرین اخبار باران و سیل در استان/ استاندار هرمزگان: مردم از تردد شبانه در جاده‌ها خودداری کنند

 استاندار هرمزگان گفت: مردم از تردد شبانه در جاده‌ها برای اطمینان و جلوگیری از حادثه خودداری کنند.

استاندار هرمزگان: مردم از تردد شبانه در جاده‌ها خودداری کنند

 استاندار هرمزگان گفت: مردم از تردد شبانه در جاده‌ها جهت اطمینان و جلوگیری از حادثه خودداری کنند.

هواشناسی: شهروندان تهرانی در حاشیه رودخانه ها اطراق نکنند

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای با پیش بینی رگبار و رعد و برق از روز چهارشنبه در این استان به شهروندان توصیه کرد: به دلیل احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشبه رودخانه ها خودداری کنند.

رهاسازی آب از سد سلمان فارسی برای تخلیه رسوبات/ مردم نزدیک رودخانه قره‌آغاج نشوند

مدیر روابط عمومی آب منطقه‌ای استان فارس گفت: فردا ۲ دریچه تخلیه تحتانی سد سلمان فارسی باز و عملیات رهاسازی آب برای تخلیه رسوبات انجام می‌شود.]]>

هواشناسی تهران: شهروندان در حاشیه رودخانه ها اطراق نکنند

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای با پیش بینی رگبار و رعد و برق از روز چهارشنبه در این استان به شهروندان توصیه کرد: به دلیل احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشبه رودخانه ها خودداری کنند.

‌برف و سرما در کشور/مردم از تردد غیرضرور در جاده‌ها خودداری کنند

افراد از اظهار نظر غیر کارشناسی درباره سیل شیراز خودداری کنند

شیراز- دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: افراد حقوقی و حقیقی از اظهارنظر غیر کارشناسانه پیرامون مقصرین سیل شیراز خودداری کنند.

نماینده مردم شوش: همچنان آب در ۸ روستا باقی مانده است

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که سوء مدیریت در برخی از موارد باعث شده تا سیل به زیرساخت‌های خوزستان آسیب جدی وارد کند بیان کرد: عدم انجام آبخیزداری در سدها و لایروبی رودخانه‌ها و همچنین رهاسازی آب پشت سدها در زمان مناسب باعث شد تا

کشاورزان تا سه شنبه هفته جاری ازنشاکاری برنج خودداری کنند

ساری - ایرنا - سازمان جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد بر اساس پیش بینی هواشناسی و با توجه به بارش شدید باران و برودت هوا ، کشاورزان از انجام نشاکاری برنج تا روز سه شنبه هفته جاری خودداری کنند.

کشتی های تجاری از رفت وآمد به مناطق خلیج فارس خودداری کنند

بندرعباس- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: کشتی های تجاری طی امروز پنجشنبه و فردا جمعه از رفت وآمد به سمت مناطق غربی و شمالی خلیج فارس خودداری کنند.

آشنایی با دیدنی‌های کیش در تور کیش

جزیره کیش به علت قرار گرفتن در آبهای آزاد از نظر ماهی تنوع بسیار زیادی دارد. ماهی‌های تزیینی و بسیار زیبا که در آب‌های حاشیه کیش غوطه‌ور هستند و وجودشان را از تماشاگران پنهان نمی‌کنند از جاذبه‌های استثنایی کیش به حساب می‌آید و می‌تواند مسافران را ساعت‌ها

نمی توانستیم با رهاسازی زودهنگام سدها مردم را بی خانمان کنیم

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان در دفاع از مدیریت منابع آب در پشت سدهای خوزستان در پاییز و زمستان 97، گفت: نمی توانستیم با رهاسازی زودهنگام آب سدهای استان مردم را بی خانمان کنیم.

رانندگان ازتردد در بزرگراه آبادان-اهواز خودداری کنند

آبادان - رئیس پلیس راه آبادان در هشداری جدی از رانندگان خواست تا از تردد در بزرگراه آبادان -اهواز خودداری کنند.

شهروندان از تردد در کمربندی «داشامجید» مهاباد خودداری کنند

مهاباد - ایرنا - شهردار مهاباد گفت: شهروندان از تردد در محور کمربندی کوه «داشامجید» به علت احتمال ریزش کوه در این منطقه خودداری کنند.

رانندگان از تردد در بزرگراه آبادان -اهواز جداً خودداری کنند

آبادان - رئیس پلیس راه آبادان در هشداری جدی از رانندگان خواست تا از تردد در بزرگراه آبادان -اهواز به طور جد خودداری کنند.