دعوت بسیج اصناف به ادامه حمایت از سیل زدگان

رییس بسیج اصناف؛ ضمن قدردانی از کمک‌های مردمی طی پیامی از مجموعه اصناف و بازاریان کشور دعوت کرد تا به کمک ­به سیل زدگان ادامه دهندمطالب مرتبط

کمک ۳۵ میلیارد تومانی اصناف و بازاریان به سیل زدگان

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی: اصناف و بازاریان از همان ابتدای وقوع سیل تاکنون به یاری سیل زدگان شتافته اند

کمک 35 میلیارد تومانی اصناف کشور برای کمک به سیل زدگان

رییس اتاق اصناف ایران گفت: تاکنون 35 میلیارد تومان از طریق اصناف برای کمک به سیل زدگان فراهم شده است.

کمک ۳۰۰میلیونی اصناف به سیل زدگان

اصناف و مردم استان مرکزی ۳۰۰میلیون تومان به سیل زدگان لرستان و خوزستان کمک کردند.

بسیج بانوان ایرانی برای کمک به سیل زدگان

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان: در پایگاه‌های بسیج پذیرای بانوان علاقه‌مند به کمک رسانی به سیل زدگان هستیم.

تامین اجناس مورد نیاز اصناف مناطق سیل زده با بازپرداخت 6 ماهه

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور گفت:با کمک اتحادیه‌ها، اتاق‌های اصناف و سایردستگاه ها در حال برنامه ریزی هستیم که واحدهای صنفی سیل زده منطقه بتوانند اجناس مورد نیاز را با بازپرداخت 6 ماه تهیه کنند.

خدمات سپاه به سیل زدگان گنبد ادامه می یابد

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس با تشریح خدمات ارائه شده به سیل زدگان از سوی این نهاد انقلابی، خاطرنشان کرد: این خدمات تا رسیدن آسیب دیدگان به آرامش کامل ادامه می یابد.

کمک اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی به سیل زدگان

مسئولان و خیران اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور امروز در قالب اردوی جهادی در گرگان گردهم آمدند تا درباره خدمت رسانی بهتر به سیل زدگان تبادل نظر کنند.

مسئولان حشد الشعبی در ستاد مردمی حمایت از سیل‌زدگان خوزستان حضور یافتند + تصویر

جمعی از مسئولان بسیج مردمی کشور عراق با حضور در ستاد مردمی حمایت از سیل‌زدگان استان خوزستان مستقر در مسجد اعظم اهواز بازدید کردند.

بسیج جامعه پزشکی بوشهر2850 خدمت بهداشتی به سیل زدگان ارائه کرد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: این سازمان با حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکنون 2هزار و 850 خدمت امدادی، بهداشتی و درمانی به سیل زدگان شهرستان باوی استان خوزستان ارائه کرده است.

برگزاری بزرگترین اردوی جهادی اصناف در گرگان و اهواز

رییس بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی اعلام کرد: بزرگترین اردوی جهادی روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری در گرگان و اهواز برگزار می شود.

خیران بخش صنعت معدن استان سمنان به سیل‌زدگان کمک می‌کنند

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به نیاز ضروری مردم مناطق سیل‌زده کشور به مواد غذایی، از خیران بخش صنعت، معدن و اصناف این استان خواست تا کمک به سیل‌زدگان را همچنان ادامه دهند.

سامانه‌ جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان ایجاد می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سامانه‌ای در تمام حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج برای جمع‌آوری اطلاعات سیل‌زدگان فعال خواهد شد.

ارسال  کمک های  اتحادیه علافان و خشکبار فروشان اردبیل به سیل زدگان

اولین محموله کمک های انسان دوستان اتحادیه علافان و خشکبار فروشان اردبیل به ارزش بیش از 160 میلیون ریال با همکاری بسیج اصناف و بازاریان استان ادربیل به مناطق سیل زده ارسال شد.

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان تشکیل شد

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان خبر داد و افزود: بعد از حادثه تلخ سیل اخیر پیرو جلسات متعدد با دستگاه‌های مختلف مقرر شد این قرارگاه با تشکیل کارگروه‌های مختلف در جهت حمایت از سیل‌زدگان و ثبت نام از داوطلبا

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان تشکیل شد

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان خبر داد و افزود: بعد از حادثه تلخ سیل اخیر پیرو جلسات متعدد با دستگاههای مختلف مقرر شد این قرارگاه با تشکیل کارگروه‌های مختلف در جهت حمایت از سیل زدگان و ثبت‌نام از داوطلبان

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان تشکیل شد

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان خبر داد و گفت: بعد از حادثه تلخ سیل اخیر پیرو جلسات متعدد با دستگاه‌های مختلف مقررشد این قرارگاه با تشکیل کارگروه‌های مختلف در جهت حمایت از سیل‌زدگان و ثبت نام از داوطلبان گر

مردم را به اجرای طرح جهاد همبستگی ملی دعوت می کنیم

آق قلا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: همه آحاد مردم را با محوریت مساجد، کسبه و بانک ها به اجرای طرح جهاد همبستگی ملی برای بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده از سیل دعوت می کنیم.

کمک 35 میلیارد تومانی اصناف به سیل‌زدگان

بسیج پزشکی البرز آلام سیل زدگان را تسکین می بخشد

کرج - ایرنا - رئیس بسیج جامعه پزشکی استان البرز گفت که تیم های بسیج جامعه پزشکی این استان در قالب گروه های مختلف و باخدمات رسانی های متفاوت در استان های سیل زده کشور حضور دارند.

تاکید بر ادامه حمایت از سوریه در راه نابودی کامل تروریسم

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد مسکو به حمایت خود از سوریه در زمینه نابودی تروریسم در این کشور ادامه می دهد