توجه ها معطوف به پیشگیری در استان خوزستان باشد

با فروکش کردن بارندگی‌ها باید توجه‌ها معطوف به پیشگیری در استان خوزستان باشدمطالب مرتبط

گلایه‌های فعال مدنی خوزستانی از مسئولان تا سلبریتی‌ها

تهران-ایرناپلاس- یک فعال مدنی و امدادرسان بومی در خوزستان می‌گوید: هشدار وقوع سیل در خوزستان از اسفند 97 به فرمانداری‌های استان اعلام شده بود و سؤال اینجاست که چرا به این اخطار‌ها توجه نشده و اقدامات لازم برای پیشگیری از خسارت انجام نشده است.

توجه به حوزه بهداشت و پیشگیری هزینه های سلامت را کاهش می دهد

زنجان- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان طارم گفت: با توجه به روند صعودی بیماری های غیرواگیر در جامعه ضروری است با برنامه ریزی دقیق و توجه بیشتر به بهداشت و پیشگیری، از هزینه های بالای حوزه سلامت جلوگیری شود.

توجه به درمان سرپایی از بروز بسیاری بیماری ها پیشگیری می کند

شیراز-ایرنا- وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: نگاه ما به توسعه درمان سرپایی است ، توجه به درمان سرپایی به تشخیص زودرس بیماریها و پیشگیری از تشدید آن می انجامد.

توجه به درمان سرپایی می تواند از بروز بسیاری بیماری ها پیشگیری کند

شیراز-ایرنا- وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: نگاه ما به توسعه درمان سرپایی است ، توجه به درمان سرپایی به تشخیص زودرس بیماریها و پیشگیری از تشدید آن می انجامد.

خط هوایی آنی کرمان - خوزستان برقرار شد

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: با توجه به اعلام مدیران استان خوزستان مبنی بر تأمین نیازهای آنی سیل زدگان شهرستان حمیدیه، یک خط هواپیمایی موقت بین کرمان و خوزستان برقرار شد.

دستور تخلیه ۵ منطقه در اهواز هشداری برای پیشگیری است

مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان گفت: دستور تخلیه ۵ منطقه در اهواز صرفا یک هشدار برای پیشگیری است. ]]>

پیشگیری از وقوع جرم با بالا بودن هزینه ارتکاب جرم

مشاور فرمانده ناجا خبر داد: افراد باید در صورت ارتکاب جرم هزینه بالایی را پرداخت کنند، چرا که این امر می‌تواند در پیشگیری از جرایم مفید باشد.

مشکلات خوزستان نگاه ویژه‌تری می‌طلبد

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: خوزستان با همه ایران برابر است و اگر بخواهیم به خوزستان به چشم سایر نقاط کشور توجه کنیم به نظر می‌رسد مشکلات خوزستان حل نشود زیرا باید در خصوص مشکلات خوزستان نگاه ویژه‌تری داشته باشیم.

مشاغل بسیاری در سیل اخیر خوزستان از بین رفته است

اهواز – ایرنا – مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: مشاغل بسیاری در سیل اخیر خوزستان با توجه به خساراتی که به کشاورزان و دامداران وارد شده از بین رفته است که موجب بیکاری و مشکلاتی برای مردم این استان به ویژه روستاییان شده است.

مشاغل بسیاری در سیل اخیر خوزستان از بین رفته است

اهواز – ایرنا – مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: مشاغل بسیاری در سیل اخیر خوزستان با توجه به خساراتی که به کشاورزان و دامداران وارد شده از بین رفته است که موجب بیکاری و مشکلاتی برای مردم این استان به ویژه روستاییان شده است.

تهیه آئین‌نامه تشکیل فوری کلاس‌های درس در زمان بحران/ارسال کانکس‌های مجهز به خوزستان

وزیر آموزش و پرورش از دایر شدن تمام کلاس‌های درس در استان‌های سیل‌زده به جز مناطقی از خوزستان خبر داد و گفت: با تأکید رئیس‌جمهور در مناطقی از خوزستان که امکان تشکیل کلاس درس فراهم نشده باشد، حتی با تشکیل چادر در مناطق استقرار هموطنان سیل‌زده، کلاس‌های درس

نگاه مسئولان فقط در زمان نیاز به جوانان معطوف نشود/ لزوم تقویت حس مسئولیت‌پذیری در جوانان

فرماندار شهرستان آبیک گفت: نگاه مسئولان فقط در زمان نیاز مانند شرکت در راهپیمایی‌ها، انتخابات، نمازجمعه و غیره نباید به جوانان معطوف شود.]]>

تعداد روستاهای تخلیه شده در خوزستان به ۲۵۰ روستا رسید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: از زمان وقوع سیلاب تاکنون به منظور پیشگیری از تلفات جانی و مالی 250روستا به صورت کلی و جزیی تخلیه شده اند.]]>

250 روستا در خوزستان دستور تخلیه گرفتند

اهواز – ایرنا – مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: از زمان وقوع سیلاب تاکنون به منظور پیشگیری از تلفات جانی و مالی 250روستا به صورت کلی و جزیی تخلیه شده اند.

سفر رییس قوه قضاییه به خوزستان

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در سفر خود به استان خوزستان با خانواده معظم شهدا و عشایر و مسئولین استان خوزستان دیدار کرد و در ادامه با اعضای شورای قضائی و قضات دادگستری خوزستان دیدار کرد.

بطحایی:کلاس های اضطراری در مناطق سیل زده خوزستان برپا می شود

شیراز-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به تاکید رئیس جمهوری، با ارسال کانکس و برپایی چادر در محل‌ اسکان سیل زدگان استان خوزستان برای دانش آموزان کلاس های اضطراری درس برگزار می شود.

۲۵۰ روستا در خوزستان تخلیه شدند

اهواز ـ مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: از زمان وقوع سیلاب تاکنون به منظور پیشگیری از تلفات جانی و مالی، ۲۵۰ روستا به صورت کلی و جزئی تخلیه شده اند.

برندسازی در صنایع دستی یزد بیش از پیش مورد توجه باشد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با بیان اینکه برندسازی در صنایع دستی یزد بیش از پیش مورد توجه باشد گفت: شناخت درست از بازار و مخاطب لازمه توسعه فروش صنایع دستی یزد است.

غلبه بر دیابت با ابزارهای ارتباطی

دیابت به‌علت عوارض دیررس و خطرناکش، روزبه‌روز توجه بیشتری را به خود معطوف می‌کند و میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان درگیر کرده است. پژوهشگران کشور برای مقابله با این بیماری، بهبود توانایی خودمراقبتی بیماران از طریق وسایل الکترونیکی را توصیه کرده‌اند.

اخطاریه سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به کشاورزان و دامداران

اهواز- سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با صدور اخطاریه‌ای با توجه وضعیت بارشی در استان طی هفته آتی به بهره‌برداران آبی هشدارهایی داد.