اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از تخریب فضاهای آموزشی، پژوهشی و رفاهی

وزیر علوم‌، تحقیقات و فناوری در پیامی به رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری سراسر کشور، خواستار اتخاذ تدابیر و اقدامات لازم به منظور پیشگیری از تخریب فضاهای آموزشی، پژوهشی و رفاهی شد.مطالب مرتبط

ضرورت تحول در ساختارها و روش‌های آموزشی و پژوهشی ۴۰ سال اخیر

معاون پژوهشی وزارت علوم بر ضرورت تحول در ساختارها و روش‌های آموزشی و پژوهشی کشور که طی ۴۰ سال اخیر رایج بوده تاکید کرد و گفت: در این راستا کارگاه‌های تخصصی در هر کدام از معاونت‌های پژوهشی و آموزشی وزارت علوم شکل گرفته که اگر دیدگاه‌های مشترکی در این دو حو

کمبود امکانات و فضاهای آموزشی در خراسان جنوبی

عضو مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی گفت: شهرستان‌های خراسان جنوبی با کمبود امکانات و فضاهای آموزشی مواجه است و جذب خیران در این خصوص توفیقی برای استان است.

برخی تدابیر اتخاذ نمی‌شد سیل لرستان چند هزار کشته برجای می‌گذاشت

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور گفت: برخی تدابیر اتخاذ نمی‌شد سیل لرستان چند هزار کشته بر جای می‌گذاشت.

تدابیر لازم برای مقابله با سیل احتمالی در اردکان پیش بینی شد

یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه تمام دستگاه های عضو مدیریت بحران در حال آماده باش کامل هستند، گفت: در حال حاضر مشکل خاصی به وجود نیامده و تدابیر لازم برای مقابله با بحران سیل و حوادث احتمالی ناشی از آن پیش‌ بینی ‌شده است.

مشکلات زیان‌بار سیل، نتیجه‌ غفلت‌های گذشته است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مشکلات زیان بار سیل، نتیجه‌ غفلت‌هایی بود که در گذشته انجام شده است، گفت: سیل اخیر همه‌ ما را متوجه برخی موارد ضروری کرد که باید بعد از این برای اتخاذ تدابیر لازم و تمهیدات در این خصوص به صورت جدی ورود کنیم.

مشکلات زیان‌بار سیل، نتیجه‌ی غفلت‌های گذشته است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مشکلات زیان بار سیل، نتیجه‌ی غفلت‌هایی بود که در گذشته انجام شده است، گفت: سیل اخیر همه‌ی ما را متوجه برخی موارد ضروری کرد که باید بعد از این برای اتخاذ تدابیر لازم و تمهیدات در این خصوص به صورت جدی ورود کنیم.

ضرورت تامین زمین برای توسعه فضای آموزشی در یزد

یزد- ایرنا- رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، مساعدت و همکاری اداره کل راه و شهرسازی برای تامین زمین جهت توسعه فضاهای آموزشی مورد نیاز در شهر یزد را خواستار شد .

آبدارخانه‌ برخی مدارس البرز کلاس درس می‎شود

کرج - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: در برخی مدارس برای توسعه فضاهای آموزشی و افزایش کلاس‌ها شاهد تغییر کاربری‌ آبدارخانه‌ها و فضاهای اداری برای ایجاد کلاس هستیم.

روسیه: به هر اقدام ناتو در دریای سیاه واکنش مناسب نشان خواهیم داد

معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد، تقویت حضور نظامی ناتو در دریای سیاه به ثبات منطقه آسیب می‌رساند، ولی مسکو تدابیر لازم برای خنثی کردن هر نوع تهدید و واکنش به اقدامات تحریک آمیز احتمالی را اتخاذ کرده است.

مشاور اشرف غنی: لویه جرگه مشورتی صلح در راستای اهداف انتخاباتی برگزار نخواهد شد

مشاور ارشد اشرف غنی اعلام کرد که تدابیر لازم برای لویه جرگه اتخاذ شده است به مردم و سیاسیون اطمینان می‌دهیم که در لویه جرگه مشورتی تبلیغات انتخاباتی صورت نمی‌گیرد، صلح محور اصلی لویه جرگه خواهد شد.

اتخاذ تمهیدات لازم برای برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

تدابیر امنیتی شدید مقابل سفارتخانه‌های آمریکا در کشورهای مختلف

منابع رسانه‌ای از اتخاذ تدابیر امنیتی شدید مقابل سفارتخانه‌های آمریکا در کشورهای مختلف در آستانه اعلام طرح ترامپ موسوم به معامله قرن خبر دادند.

اختیار ایجاد و انحلال مراکز پژوهشی به دانشگاهها واگذار شد

مدیرکل سیاست‌گذاری امور پژوهشی وزارت علوم گفت: اختیار ایجاد مراکز پژوهشی به دانشگاهها واگذار شد و براساس آیین نامه جدید برای تأسیس مرکز پژوهشی دیگر نیازی به مجوز شورای گسترش نیست.

ارتقای جایگاه پژوهشی دانشگاه سمنان در رتبه بندی " ISC "

دانشگاه سمنان در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام " ISC " ، در رده 11 تا 15 دانشگاه برتر كشور قرار گرفت.

نقش تغذیه در پیشگیری از بیماری‌ها

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به نقش تغذیه در سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها، بر هم جهت بودن فعالیت‌های پژوهشی انستیتو تغذیه و معاونت بهداشتی در راستای حفظ و ارتقای امنیت غذایی جامعه تاکید کرد.

آزمایشگاه پژوهشی برق فشار قوی در دانشگاه تفرش راه اندازی شد

اراک- رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تفرش از افتتاح آزمایشگاه پژوهشی و آموزشی برق فشار قوی و عایق ها در این مرکز، در راستای توسعه تعامل صنعت و دانشگاه خبر داد.

ساخت فضاهای ورزشی در جهرم پیشرفت خوبی دارد

شیراز-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس اعلام کرد: با پیشرفت روند احداث فضاهای ورزشی در شهرستان جهرم، سرانه فضاهای ورزشی این شهرستان تحولی قابل توجهی خواهد یافت.

ورود گرنت پژوهشی بر اساس آیین نامه جدید به دانشگاه‌ها

معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: با اجرای آئین نامه ساز و کار تخصیص اعتبار پژوهشی (ستاپ) بستری فراهم می‌شود که گرنت پژوهشی وارد سیستم دانشگاه‌های کشور شود.

50 بنای غیرمجاز تجاری و مسکونی در سنندج تخریب شد

سنندج - ایرنا - مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج از تخریب 50 بنای غیرمجاز تجاری - مسکونی در یکسال گذشته خبر داد و گفت: تخریب این بناها براساس حکم کمیسیون ماده 100 انجام گرفته است.

آمریکا برای مقابله با مخالفت‌های احتمالی در برابر «معامله قرن» به تقلا افتاده است

یکی از مقام‌های ارشد در وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن هرگونه تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با مخالفت‌های احتمالی فلسطینیان در برابر «معامله قرن» را اتخاذ می‌کند.