وزیر آموزش و پرورش: دانش آموزان سیل زده گلستان نگران نباشند

گرگان - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت که تمهیدات لازم برای تامین فضای آموزشی، کتاب درسی، نوشت افزار و سایر ملزومات و تسهیلات آموزشی مناطق سیل زده استان گلستان اندیشیده شده و دانش آموزان این شهرها نگران ادامه تحصیل خود بعد از تعطیلات نوروزی نباشند.مطالب مرتبط

مقام وزارت آموزش و پرورش: آشنایی دانش‌آموزان با کتاب گلستان ضروری است

شیراز-ایرنا- مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت آشنایی دانش آموزان با کتاب گلستان سعدی گفت: این دارایی فرهنگی مختص به استان فارس و شهر شیراز نیست بلکه ارزشی والا برای بشریت است.

تدابیر آموزش و پرورش برای ادامه تحصیل دانش‌آموزان سیل‌زده

بطحایی وزیر آموزش و پرورش درباره ادامه تحصیل دانش‌آموزان سیل‌زده خوزستانی گفت: در محل اسکان سیل زده‌ها کانکس‌های مجهز قرارداده خواهد شد تا دانش‌آموزان به ادامه تحصیل بپردازند.

آموزش الکترونیک به دانش آموزان مناطق سیلزده لرستان ارائه می شود

خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش لرستان گفت: به منظور جبران عقب ماندگی آموزشی دانش آموزان مناطق سیل‌زده این استان همه این دانش آموزان زیر پوشش آموزش الکترونیکی قرار می گیرند.

دانش‌آموزان ۱۲ سال فقط رونویسی می‌کنند

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: دانش آموزان ما در آموزش ۱۲ ساله تنها رونویسی می‌کنند و این موضوع سبب شده دانش آموزان فارغ التحصیل در نوشتن متن، خود را دچار مشکل ببینند و در نوشتن فقط قابلیت رونویسی داشته باشند.

استخر ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان فارس با حضور وزیر آموزش و پرورش کلنگ‌زنی شد

وزیر آموزش و پرورش در ادامه سفر خود به استان فارس کلنگ آغاز ساخت استخر ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان و  دو پروژه آموزشی در شهر مرودشت را به زمین زد. 

دانش آموزان در آموزش ۱۲ ساله تنها رونویسی می‌کنند

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: دانش آموزان ما در آموزش ۱۲ ساله تنها رونویسی می‌کنند و این موضوع سبب شده دانش آموزان فارغ التحصیل در نوشتن متن، خود را دچار مشکل ببینند و در نوشتن فقط قابلیت رونویسی داشته باشند.

تاخیر در بازگشایی کلاس ها برای امنیت دانش آموزان بود

تهران-ایرنا- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: تجهیزات لازم آموزشی در مناطق سیل زده کشور آماده و بسیج شده بود و امکان بازگشایی به موقع کلاس ها نیز وجود داشت اما از آنجا که امنیت جانی دانش آموزان در اولویت است، کلاس ها از جمله در استان گلستان با تاخیر آغاز

غربالگری روان دانش‌آموزان متوسطه اول/ شناسایی دانش‌آموزان در معرض خطر از سوی معلمان

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برنامه‌های ویژه این معاونت برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در مدارس را تشریح کرد و از غربالگری دانش آموزان متوسطه اول خبر داد.

وزیر آموزش و پرورش:کلاس های اضطراری در مناطق سیل زده خوزستان برپا می شود

شیراز-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به تاکید رئیس جمهوری، با ارسال کانکس و برپایی چادر در محل‌ اسکان سیل زدگان استان خوزستان برای دانش آموزان کلاس های اضطراری درس برگزار می شود.

دانش آموز البرزی حائز رتبه برتر جهان در مسابقه سلامت شد

کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش البرزاعلام کرد: پرهام خیری از دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج ، موفق به کسب رتبه دوم عکاسی در مسابقات جهانی سلامت شد.

کتاب مهارت‌آموزی دانش‌آموزان طیف اوتیسم تالیف شد

معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از تألیف کتاب مهارت‌آموزی ویژه دانش‌آموزان طیف اوتیسم برای اولین بار در سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبر داد.

تحصیل دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده در اردوگاه‌ها ادامه خواهد یافت

تهران - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد، از فضا خالی اردوگاهها مناطق سیل زده برای تداوم فعالیت های آموزشی دانش آموزان دوره ابتدایی استفاده خواهد شد.

تسهیلات ویژه برای دانش‌آموزان دوره متوسطه در مناطق سیل‌زده/ قول آموزش و پرورش برای تامین سرویس مدارس رایگان

مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان از در نظر گرفتن تسهیلات ویژه برای دانش‌آموزان دوره متوسطه در مناطق سیل‌زده خبر داد.]]>

شروع امتحانات نهایی از ۳۰ اردبیهشت‌ماه

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در جلسه ستاد امتحانات گفت: اولویت اصلی در برگزاری امتحانات، ایجاد فضای مناسب جهت آرامش دانش‌آموزان و کاهش اضطراب دانش آموزان است.

آغاز پویش سراسری "سیل مهربانی همکلاسی‌ها"

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه آموزش و پرورش در حوزه آموزش به دانش آموزان مناطق سیل زده برنامه‌ریزی کرده و عقب افتادگی‌های درسی جبران خواهد شد گفت: خدمات مشاوره‌ای شروع شده و امید است گامی در راستای کمک و نوعدوستی برداشته باشیم.

جزییات برگزاری امتحانات دانش‌آموزان در خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس استان شنبه، ۳۱ فروردین‌ماه بازگشایی می‌شوند و روند ادامه تحصیل دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه پیدا می‌کند.

خط قرمز آموزش و پرورش از نگاه وزیرش

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مسیر اول تحول در این نهاد، متحول شدن محتوا است، یکی از موانع بر سر راه این تحول را برگزاری آزمون در دوره ابتدایی و گفت: آزمون دوره ابتدایی حکم سم برای دانش آموزان را دارد و از نظر ما ممنوع مطلق و خط قرمز است.

برگزاری کلاس‌های جبرانی برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده لرستان

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از برنامه‌ریزی برای جبران عقب‌ماندگی‌های تحصیلی دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان خبر داد.

120 دوره آموزشی ویژه اولیای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه کردستان برگزار شد

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان گفت: 120 جلسه تخصصی آموزش خانواده برای اولیای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه استان برگزار شد.

درس«انسان و محیط زیست»درپایه یازدهم برای دانش آموزان تدریس می شود

ری- قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: درس«انسان و محیط زیست» برای اولین بار در پایه یازدهم برای دانش آموزان تدریس می شود.