موارد مهمی که قبل از تجربه‌ی Sekiro: Shadows Die Twice باید بدانید
مطالب مرتبط

راهنمای قدم به قدم Sekiro: Shadows Die Twice | قسمت سوم

آپدیت جدید Sekiro: Shadows Die Twice تجهیزات شینوبی را قوی‌تر کرد

راهنمای قدم به قدم بازی Sekiro: Shadows Die Twice | قسمت چهارم

پنج مزیت شگفت انگیز پیاده روی که باید بدانید

زاهدان- ایرنا- پایگاه خبری زاهدان پیگیر روز سه شنبه/27 فروردین 98 مطللبی با عنوان «5 مزیت شگفت انگیز پیاده روی که باید بدانید» منتشر کرده است.

هر آنچه باید درباره تفتان ایر بدانید

آنچه در مورد سونوگرافی «تیروئید» باید بدانید

هر آنچه باید درباره‌ مرورگر کرومیوم گوگل بدانید

آب‌میوه‌گیری چی بخرم؟

وقتی تصمیم به خرید دستگاه آب‌میوه‌گیری می‌گیرید باید این را بدانید که آب‌میوه‌گیری ایده‌ال شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

بازی مهمی با پیکان داریم/ فردا اخباری درون دروازه تراکتور است

تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بازی مهمی با پیکان داریم و باید این تیم را شکست دهیم.

تجربه سرپل ذهاب در امدادرسانی سیل اخیر بسیار موثر بود

سرپرست گروه امداد رسانی تیپ ۲۸۴ ارتش در منطقه سیل‌زده معمولان گفت: تجربه سرپل ذهاب گنجینه گران‌بهایی برای ما در امدادرسانی به حادثه سیل اخیر بود و ما توانستیم با استفاده از این تجربه در منطقه سیل‌زده لرستان اثرگذار باشیم.

​ارزش خاک را بدانید

تاکید آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم انتخاب محل امن برای ساخت خانه سیل زدگان

این مرجع تقلید شیعه گفت: انتخاب محل ساخت مسکن برای سیل زدگان نکته مهمی است که باید به آن توجه شود و باید یک مکان امن برای ساخت خانه‌ها انتخاب شود.

اندیشه اسلامی در تمدن‌زایی باید راه خود را از میان مردم گذر دهد

الویری گفت: اندیشه اسلامی که به حکم تجربه تاریخی بی‌تردید یک اندیشه تمدن‌ساز است اکنون در آستانه زایش یک تمدن نوین، ناگزیر باید راه خود از میان توده‌های مردم گذر دهد.

تخریب عصارخانه تاریخی کاشان به واسطه عدم نظارت‌ها +تصاویر

بناهای تاریخی معرف هنر، معماری و فرهنگ یک منطقه است و نقش مهمی در هویت بخشی به جامعه دارد بنابراین باید برای نسل‌های آینده حفظ و نگهداری کرد.

افزایش موارد تهدید به مرگ علیه نماینده زن مسلمان آمریکا پس از توئیت ترامپ

نماینده زن و مسلمان کنگره آمریکا فاش کرده است که از زمان انتشار توئیت‌های رئیس جمهور ایالات متحده، موارد تهدید به مرگ علیه وی به شدت افزایش یافته است.

آمریکا، چین را بزرگترین تهدید خود می داند

پکن- ایرنا- 'پاتریک شاناهان' کفیل پنتاگون که بارها موارد تهدیدهای امنیتی آمریکا را برشمرده است، می گوید بزرگترین تهدید برای واشنگتن فقط «چین، چین و چین» است و آمریکا نیز باید برنامه های دفاعی خود را بر این محور تنظیم کند.

دانشگاه در جمع آوری اطلاعات سیل و ثبت مستندات نقش مهمی دارد

اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهیان نقش مهمی در جمع آوری اطلاعات حادثه سیل و ثبت مستندات دارند که با حضور دانشجویان و دانشکده های مختلف این امر به خوبی محقق می شود.

معاون وزیر:دانشگاه در جمع آوری اطلاعات سیل نقش مهمی دارد

اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهیان نقش مهمی در جمع آوری اطلاعات حادثه سیل و ثبت مستندات آن دارند که با حضور دانشجویان و دانشکده های مختلف این امر به خوبی محقق می شود.

فرماندار: خیران نقش مهمی در توسعه‌ آموزشی ساوه دارند

ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه،‌ گفت: خیران مدرسه ساز از سال های گذشته تاکنون همواره نقش مهمی در توسعه امور آموزش و پرورش این شهرستان داشته اند.

قم| حوزه‌های علمیه باید با شناخت رسانه وارد جریان تبلیغ شوند

مدیر جامعه الزهرا با بیان اینکه عدم مدیریت رسانه، سهم مهمی در آلودگی و بحران در جامعه دارد و آثار منفی زیادی بر جای می‌گذارد، گفت: حوزه‌های علمیه باید با شناخت رسانه، وارد جریان تبلیغ شوند که این امر نیازمند کسب سواد رسانه ای است.