در آینده خوراک، پوشاک و مسکن چاپ ۳بعدی می‌شوند

چاپ ۳بعدی از جدیدترین فناوری‌های حال حاضر بشر است که در برخی از بزرگترین صنایع در جهان کاربردهای فراوانی دارد و موجب پیشرفت و تحول شگرفی در برخی صنایع مهم شده است.مطالب مرتبط

تامین نیازهای فرهنگی سیل‌زدگان به‌اندازه خوراک و پوشاک اهمیت دارد

مژگان شیخی گفت: همان اندازه که تأمین خوراک و پوشاک کودکان سیل‌زده مهم است، تأمین نیازهای فرهنگی و روانی آنها هم ضروری است. چون افسردگی‌ در سنین پایین تمام زندگی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

"مال‌ها" باید ملزم به استفاده از کالاهای داخلی شوند

عضو هیأت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با اشاره به ممنوعیت واردات پوشاک که از سال گذشته اعمال شده، گفت: اگر فروشگاه‌های بزرگ ملزم به استفاده از کالاها و محصولات داخلی شوند در راستای حمایت از تولید داخل مفید خواهد بود.

10 تن خوراک دام از سبزوار برای سیلزدگان لرستان ارسال شد

سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت که یک کارخانه خوراک دام و طیور این شهرستان 10 تن خوراک دام را برای دامداران سیلزده استان لرستان ارسال کرد.

خبری از شهرک صنعتی پوشاک نیست!

کلنگ پروژه شهرک صنعتی پوشاک از سال ۱۳۹۵ زده شده، اما عضو هیأت‌مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران می‌گوید که تاکنون اتفاقی در این پروژه نیفتاده و کار آن تقریباً متوقف شده است.

خانواده های ایتام در ۵منطقه گلستان تا پایان سال صاحب مسکن می شوند

گرگان- با همت خیریه عترت بوتراب، خانواده های ایتام در پنج منطقه سیل زده گلستان تا پایان سال صاحب مسکن می شوند.

تولید خوراک علوفه‌ای مقاوم به سرما و خشکی

تهران- ایرنا- گراس‌های (خوراک) علوفه‌ای متحمل به سرما و خشکی تولید شده در پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی که از پاییز سال گذشته در مجتمع کشت و صنعت صفایی کشت شده معرفی شد؛ دستاورد مهمی که گفته می شود در جهت ایجاد چراگاه‌های دائمی و احیای مراتع است.

2 لژیونر ارومیه ای هفته آینده به اردوی تیم ملی والیبال ملحق می‌شوند

ایرنا - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: «سعید معروف و مرتضی شریفی» 2 لژیونر ارومیه ای به همراه سه بازیکن شاغل در لیگ‌های اروپایی هفته آینده به تمرینات تیم ملی والیبال ملحق می شوند.

مشاوران جوان استاندار طی هفته آینده انتخاب می شوند

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان گفت: طی هفته آینده در نشستی با جوانان قشرهای مختلف، مشاوران جوان استاندار از بین جوانانی که طرح و برنامه عملیاتی داشته باشند انتخاب می شوند.

تولید انواع پوشاک در قشم

در سال رونق تولید، یک شرکت صنعتی در قشم ماهانه ٤٥ هزار دست انواع پوشاک تولید می کند.

کاهش سپرده‌گذاری در صندوق مسکن یکم/وام مسکن افزایش یافت

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: به منظور تنوع‌بخشی در سیستم‌های تأمین مالی و افزایش قدرت خرید مردم، ساز و کار صندوق پس انداز مسکن یکم بازنگری می‌شود.

دولت شعار ندهد، ماده اولیه صنعت پوشاک را تامین کند

دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با اعلام اینکه نگرانیم برخورد با فروشندگان کالاهای قاچاق در سال جدید به فراموشی سپرده شده و ادامه پیدا نکند،گفت: دولت باید یک سازوکار ویژه را برای تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی به کار گیرد.

هدایت سرمایه‌ مردم به سوی تولید/ نگاه ویژه به صنعت نساجی و پوشاک

معاون طرح و برنامه وزارت صمت با بیان اینکه برنامه ما برای سال ۹۸ در ۷ محور و در حدود ۳۵ پروژه تعریف شده است، گفت: نگاه ویژه ای به صنعت نساجی و پوشاک و لوازم خانگی شده است.

خانواده ایتام در «معمولان»و«پلدختر» تا پایان سال صاحب مسکن میشوند

خرم‌آباد- به همت مؤسسه خیریه «عترت بوتراب»، خانواده ایتام که در مناطق «معمولان» و «پلدختر» براثر سیل خانه‌های خود را از دست داده‌اند، تا پایان سال صاحب مسکن می‌شوند.

١٧٠هزار واحد مسکونی مناطق سیل زده بازسازی و ساخته می شوند

تهران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ١٧٠هزار واحد مسکونی در استان های سیل زده که به طور کامل تخریب شده یا آسیب دیدند بازسازی و ساخته می شوند.

اتمام طرح های مسکن مهر خراسان رضوی حداکثر تا پایان سال آینده

طرح های مسکن مهر حداکثر تا پایان سال آینده در خراسان رضوی به اتمام می رسد.

5 لژیونر والیبال هفته آینده به اردوی تیم ملی ملحق می‌شوند

تهران - ایرنا - تمرینات تیم ملی والیبال ایران از هفته آینده با حضور پنج از بازیکنان شاغل در لیگ‌های اروپایی پیگیری می‌شود.

بی اطلاعی معاون وزیر راه از شرایط پرداخت وام مسکن

در حالی پرداخت وام 160میلیونی بانک مسکن فقط مختص به تهران است که معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه گفته زوجین می‌توانند با 160میلیون تومان در شهرهای جدید مسکن مناسبی خریداری کنند. سقف وام مسکن در شهرهای جدید 80میلیون تومان است.

تحویل بسته رونق مسکن به دولت و بانک مرکزی تا چند روز آینده

کشف یک میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال پوشاک قاچاق

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال پوشاک قاچاق خبر داد.

دلالی در خرید و فروش واحدهای مسکن مهر پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به دلالای در خرید و فروش واحدهای مسکن مهر شهر جدید پرند، از افتتاح متروی شهر جدید پرند به فرودگاه امام خمینی (ره) در آینده نزدیک خبرداد.