عملیات امدادرسانی با قوت و هماهنگی کامل در حال انجام است

­عبدالرضا رحمانی فضلی با اشاره به اینکه استان های اصفهان و مرکزی ماموریت یافته اند با تمام قوا به امداد و نجات آسب دیدگان استان لرستان اعزام شوند گفت:در چند ساعت گذشته امکانات و تجهیزات مناسبی به مناطق سیلزده استان لرستان انتقال داده شد .مطالب مرتبط

۵۰ حادثه دیده سیل در تربت جام امدادرسانی شدند

رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تاکید کرد: ۵۰ حادثه‌دیده سیل و آبگرفتگی در تربت جام امدادرسانی شدند.]]>

تداعی عملیات‌های فتح المبین و بیت المقدس در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده خوزستان

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به جو حاکم بر شهر اهواز و در کل استان خوزستان گفت: فضای شهر و فعالیت‌هایی که در حال انجام است تداعی گر حال و هوای عملیات های فتح المبین و بیت المقدس برایم بود.

امدادرسانی به ۴۷۲ هزار نفر/ ۸۴۸ ساعت پرواز امدادی

رئیس سازمان امداد و نجات آخرین عملیات انجام شده از سوی امدادگران هلال احمر را تشریح کرد.

سازمان ملل: یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است

معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه تاکید کرد، یمن شاهد بزرگترین عملیات امدادرسانی در جهان است و آژانس‌های انسانی همه تلاش خود را برای نجات و حفظ غیرنظامیان به کار می‌گیرند.

انجام 22 عملیات رفع آب افتادگی در مشهد

آتش نشانان مشهدی  22 مورد عملیات رفع آب افتادگی منازل، معابر و مدارس از دیروز تا صبح امروز انجام دادند.

آتش‌نشانان کرمانشاهی ۲۹۰۰ عملیات انجام داده اند

مدیرعامل آتش نشانی کرمانشاه گفت: از این تعداد ۱۶۶۹ عملیات مربوط به آتش سوزی‌ها و ۱۳۲۵ عملیات امداد و نجات بوده است.

عملیات مهار سیل در کانال سلمان اهواز به نحو مطلوب در حال انجام است

شیراز - ایرنا- قاسم پاک نژاد ‌نماینده استاندار فارس در ستاد مدیریت بحران مستقر در خوزستان ضمن بازدید از روند عملیات ایجاد سیل بندهای کانال سلمان در شهر اهواز گفت : عملیات مهار سیل در این منطقه به نحو مطلوب در حال انجام است.

امدادرسانی در خراسان جنوبی ادامه دارد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: عملیات امدادرسانی در سیلاب هنوز در استان ادامه دارد و در 24 ساعت گذشته تاکنون یکهزار و 514 نفر حادثه دیده امدادرسانی شده اند.

قلب تپنده امداد

بیرجند - ایرنا - مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان جنوبی ( EOC ) به عنوان اتاق فرماندهی امدادرسانی به حادثه دیدگان، شب حادثه به عنوان قلب تپنده امداد نقش آفرینی کرد.

50 حادثه دیده سیل در تربت جام امداد رسانی شدند

مشهد - ایرنا - رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 50 حادثه دیده سیل و آبگرفتگی در تربت جام امدادرسانی شدند.

دستاوردهای عملیات «فتح۵» در یک نگاه

عملیات نامنظم‌ و گسترده‌ی عملیات‌ «فتح ۵» بیست و پنجم فروردین‌ماه ۱۳۶۶ در منطقه‌ی‌ عملیاتی‌ «چوارتا» و «ماووت» در شمال‌ استان‌ سلیمانیه‌ عراق‌ به قصد بهره‌گیری‌ از توان‌ جنگندگی‌ معارضان‌ عراقی انجام شد.

عملیات بازسازی خطوط ریلی لرستان انجام شد

خرم آباد - ایرنا - مدیر کل راه آهن لرستان گفت: عملیات بازسازی خطوط ریلی محور جنوب در بلاک قارون - بیشه با موفقیت انجام شد.

امدادرسانی به ۷۰۰۰ نفر در ۹استان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به بیش از ۷۰۰۰نفر در ۹استان از جمله ایلام، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، هرمزگان، یزد و کرمان خبرداد.

24 میلیون متر مکعب عملیات برفروبی در قزوین انجام شد

قزوین - ایرنا - معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: طی سال گذشته 24 میلیون متر مکعب عملیات نمک پاشی و برفروبی در سطح راه های استان انجام شد.

عربستان: هماهنگی ها برای تامین نیازهای بازار نفت انجام خواهد شد

تهران - ایرنا - «خالد الفالح» وزیر انرژی عربستان تاکید کرد که ریاض در پی اعلام تصمیم آمریکا مبنی بر عدم تمدید معافیت های نفتی ایران، برای جلوگیری از ایجاد نوسان و تامین نیازهای بازارهای جهانی، هماهنگی های لازم را با دیگر کشورهای تولید کننده نفت انجام خواه

دستورالعمل عملیات بازار باز

در هشتمین جلسه شورای پول واعتبار به بانک مرکزی اجازه داده شد نسبت به انجام عملیات بازار باز اقدام کند

1900 هکتار عملیات نهال‌کاری در حاشیه دریاچه ارومیه انجام شد

مدیرکل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان‌غربی گفت: در قالب سیاست‌های ستاد احیا دریاچه ارومیه تاکنون در 1900 هکتار از اراضی حوضه آبریز این دریاچه عملیات بوته و نهال‌کاری به انجام شده است.

هلاکت 3 متجاوز سودانی در عملیات ارتش یمن/ پاکسازی کامل جبهه "العود"

رسانه‌های یمنی از کشته شدن شمار زیادی از مزدوران ارتش سعودی در عملیات منحصر به فرد نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور خبر دادند.

امدادرسانی به ۷۳۰۵ نفر در ۹ استان کشور

معاون عملیات سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به ۷۳۰۵ نفر در ۹ استان کشور خبر داد. ]]>

انجام 23 عملیات رفع آبگرفتگی منازل مسکونی در سبزوار

با تلاش مأموران آتش نشانی 23 عملیات رفع آبگرفتگی منازل مسکونی در سبزوار انجام شد.