همکاری با تأخیر احتمالی دانشجویانِ مناطق سیل‌زده

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی بخشنامه‌ای به معاونان آموزشی دانشگاه‌های سراسر کشور بر لزوم همکاری با تأخیر احتمالی دانشجویانِ مناطق سیل‌زده برای حضور در محیط‌های دانشگاهی و ضرورت پیش‌بینی و هماهنگی لازم در تغییر و تعویق احتمالی برنامه‌ها ومطالب مرتبط

تأخیر یک هفته ای در زمان برداشت برگ سبز چای از باغات شمال

رشت- رئیس سازمان چای کشور از تأخیر یک هفته ای در زمان برداشت برگ سبز چای از باغات شمال خبر داد و گفت: با توجه به بارش باران برداشت برگ سبز چای با تأخیر انجام می شود.

کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران شکایت کرد

علت اصلی شکایت کی‌روش، تأخیر در پرداخت مطالباتش به ارزش ۹۰۰ هزار دلار بوده است. گفته می‌شود فدراسیون فوتبال ایران مشکل مالی ندارد، اما این تأخیر به دلیل برخی مشکلات بانکی است.

کهگیلویه و بویراحمد| تأخیر در بهره‌برداری پتروشیمی‌های گچساران و دهدشت

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پروژه‌های پتروشیمی گچساران و دهدشت مشکل مالی دارند گفت: با روند کنونی در بهره‌برداری این پروژه‌ها تأخیر ایجاد می‌شود.

انتقاد یک نماینده از تأخیر در بررسی طرح مقابله با آمریکا در مجلس

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی از تأخیر در بررسی طرح مقابله با آمریکا در مجلس انتقاد کرد.

نقاط حادثه خیز بجستان در زمان سیل احتمالی شناسایی شد

گناباد- ایرنا- فرماندار بجستان گفت: نقاط حادثه خیز مناطق شهری و روستایی بجستان در زمان سیل احتمالی شناسایی شد و آمادگی عمومی مسئولان و مردم برای کاهش مخاطرات آنها افزایش یافت.

لزوم آمادگی مناطق شهر تهران در مقابل بحران های احتمالی پایتخت

لزوم آمادگی مناطق شهر تهران در مقابل بحران‌های احتمالی پایتخت

جزئیات تأخیر پرواز تهران-نجف آتا و سرگردانی زائران

علت تأخیر ارائه گزارش سقوط هواپیمای یاسوج چیست؟

سال تحصیلی بدون تأخیر شروع می‌شود/ برنامه امتحانی دانشگاه‌ها تغییر نمی‌کند

لزوم آمادگی مناطق شهر تهران در مقابل بحران‌های احتمالی پایتخت

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر افزایش میزان آمادگی، آموزش و اجرای طرح های پیشگیرانه از بروز حوادث و برنامه ریزی کاهش مخاطرات در ستادهای مدیریت بحران مناطق تاکید کرد.

فلسطین خواستار واکنش جهانی به این اقدام احتمالی صهیونیستها شد

تهران - ایرنا - 'ریاض المالکی' وزیر خارجه تشکیلات خودگردان گفت که فلسطین خواستار واکنش جامعه جهانی به اقدام احتمالی 'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر اسرائیل برای الحاق احتمالی 'کرانه باختری' به سرزمین های اشغالی شد.

هشدار فرمانده یگان محیط زیست به مدیران استان‌ها برای مقابله با آتش‌سوزی احتمالی

فرمانده یگان محیط زیست در نامه‌ای به مدیران کل حفاظت از محیط زیست استان‌ها برای حفاظت از طبیعت و دور ماندن از آتش‌سوزی‌های احتمالی با شروع فصل گرما، نکاتی را یادآور شد تا مناطق تحت مدیریت سازمان از اتفاق‌های عمدی و غیر عمدی در امان باشند.

آماده همکاری برای تهیه طرح جامع خطرپذیری سیلاب هستیم

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور بر اولویت بندی تهیه طرح های لازم در مناطق با خطرپذیری بالا با هدف جلوگیری از خسارات ناشی از سیل به زیرساخت ها در سطح کشور تاکید کرد و از آمادگی این وزارتخانه برای همکاری در زمینه تدوین این طر

همدلی در بازسازی مناطق سیل‌زده ستودنی است

ایلام - رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: همدلی و همکاری اقشار مختلف در بازسازی مناطق سیل‌زده ستودنی است.

همکاری‌های دوجانبه میان ایران و سوریه امروز پیگیری می‌شود

وزیر امور خارجه گفت: نیاز است که گفتگوها بین مقامات ایران و سوریه در جهت همکاری‌های دوجانبه شکل بگیرد و همکاری‌های اقتصادی و سایر حوزه‌های مختلف همکاری دو کشور، امروز پیگیری شود.

قزوین روزانه 10 هزار پرس غذا در مناطق سیل زده طبخ می کند

قزوین – ایرنا - موکب آستانه مقدسه زبیده خاتون (س) قزوین با همکاری اداره اوقاف و جمعی از خیران روزانه 10 هزار پرس غذا در مناطق سیل زده خوزستان طبخ و توزیع می کند.

دور جدید مذاکرات بغداد و اربیل برای همکاری ارتش و پیشمرگه

اربیل ـ ایرنا ـ دور دیگری از مذاکرات بغداد و اربیل برای بررسی نحوه همکاری نیروهای ارتش عراق و پیشمرگه در مناطق مورد اختلاف در اربیل برگزار شد و مقامات محلی از توافقات اولیه در این خصوص خبر می دهند.

ایمن سازی دام ها علیه بیماری های دامی در مناطق سیل زده

بیش از 21 هزار و 350 راس دام در مناطق سیل زده با همکاری دامپزشکی استان مرکزی در برابر بیماری های دامی ایمن سازی شدند.

ضرورت تداوم اقدامات بهداشتی در مناطق سیل زده کشور

وزیر بهداشت گفت: هرچه سیلاب ها بیشتر فروکش می کند، مشکلات جدیدتری نیز پیش روی ما خودنمایی می کند و نیاز است که قبل از وقوع معضل، راهکارهای احتمالی را برنامه ریزی کنیم.