وزش باد شدید و رعد و برق در استان تهران پیش بینی می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: امشب وزش باد شدید همراه با رعد و برق بیشتر مناطق این استان را فرا می گیرد.مطالب مرتبط

وزش باد شدید در تهران و ۵ استان دیگر

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه امروز (۳ اردیبهشت) بارش باران در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی شدید است از وزش باد شدید در استان‌های تهران، البرز، قزوین، قم، مرکزی و اصفهان خبر داد.

وزش باد شدید در تهران طی فردا

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه هوای پایتخت در حال حاضر در شرایط پاک قرار دارد، گفت: طی برخی ساعات فردا (۳۱ فروردین) وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی رگبار باران و وزش باد شدید از فردا

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی رگبار باران و وزش باد به نسبت شدید در این استان خبر داد.

افزایش دما و وزش باد شدید برای البرز پیش بینی شد

کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده افزایش دما و وزش باد شدید برای استان پبیش بینی می شود.

نفوذ سامانه بارشی جدید به استان زنجان/ پیش‌بینی رگبار باران و وزش باد شدید در 2 روز آینده

سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به نفوذ سامانه بارشی در دو روز آینده به استان زنجان گفت: این سامانه با وزش باد شدید و بارشهای رگباری پیش‌بینی شده است.

افزایش ابر و وزش باد شدید تا دو روز آینده

اداره کل هواشناسی استان افزایش ابر و وزش باد شدید و طوفان لحظه‌ای برای مناطق شرق و غرب استان را پیش بینی کرده است.

پیش‌بینی وزش باد شدید در کردستان

اداره کل هواشناسی استان کردستان با صدور اطلاعیه‌ای از احتمال وزش باد شدید در استان خبر داد.

وزش باد شدید در دو روز آینده در تهران/تکذیب بارش باران سیل‌آسا در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با تکذیب بارش شدید باران در روزهای سه‌شنبه وچهارشنبه در مناطق غربی و جنوب غربی کشور گفت: روز چهارشنبه باد شدید استان‌‌های شمال غربی کشور را فرا خواهد گرفت.]]>

هواشناسی زنجان درباره وزش بادهای شدید هشدار داد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان از انتشار اطلاعیه هشدار این اداره کل در باره وزش بادهای شدید خبر داد و گفت: در اثر نفوذ یک سامانه جوی، از فردا / سه شنبه/ افزایش پوشش ابر و وزش بادهای شدید را در سطح استان شاهد خواهیم بود.

پیش بینی پایان هفته بارانی در سمنان

با ادامه سامانه بارشی ، هواشناسان برای وضعیت جوی استان سمنان تا روز سه شنبه ، بارش باران ، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی کردند . شدت این فعالیت ها در برای نواحی شمالی استان سمنان بیشتر است.

پیش بینی وزش باد شدید در همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از ورود سامانه پرفشار بارشی از امشب خبر داد و گفت: در اکثر نقاط استان همدان با کاهش دما روبرو خواهیم شد به طوریکه در نقاط کوهستانی به منفی ۳ تا ۴ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

پیش‌بینی وزش بادهای شدید در کرمان

مدیر کل مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه استانداری کرمان از احتمال وقوع وزش بادهای شدید از امروز (یکشنبه اول اردیبهشت ماه) به مدت سه روز در کل استان خبر داد.

پیش بینی وزش باد و افزایش ابر در سمنان

جو پایدار ، افزایش ابر از بعد از ظهر و وزش باد شدید پیش بینی هواشناسان برای 24 ساعت آینده استان سمنان است

ورود سامانه بارشی جدید در روزهای آینده

طبق نظر کارشناس هواشناسی، بارش‌ها در استان‌های خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی شدت می‌گیرد و آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

باد و باران در تهران ادامه دارد

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد شدید در تهران طی امروز (۳۱ فروردین) گفت: با تداوم این شرایط تا صبح فردا (۱ اردیبهشت) طی برخی ساعات افزایش موقتی در غلظت آلاینده‌ها مشاهده می‌شود.

پیش بینی وزش باد، گرد و غبار و مواج شدن دریا

اداره کل هواشناسی هرمزگان تا پایان هفته بویژه در ساعات بعد از ظهر و شب برای مناطق ساحلی و جزایر استان، وزش باد نسبتاً شدید، گرد و غبار و مواج شدن دریا پیش بینی کرد.

بارش شدید در ۷ استان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده، گفت: طی امروز و فردا (۲ و ۳ اردیبهشت) بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر کشور دور از انتظار نیست.

پیش بینی بارش برف در ارتفاعات سمنان

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان باد شدید ، در ارتفاعات نواحی شمالی و شمال شرق بارش پراکنده برف و باران و کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا پیش بینی کردند.

کاهش ۵ تا ۷ درجه‌ای دما در شمال و شرق کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه فردا (۲ اردیبهشت) یک سامانه بارشی از غرب کشور وارد ایران می‌شود از وزش باد شدید در برخی استان‌ها از جمله تهران و البرز خبر داد.

آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای آسمان استان را طی 2 روز آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد پیش بینی کرد.