آسیب ۱۳۰ واحد تولیدی در مازندران و گلستان

معاون وزیر صمت از آسیب ۱۳۰ واحد تولیدی و صنعتی ناشی از سیل و آبگرفتگی در دو استان مازندران و گلستان خبر دادمطالب مرتبط

۲۲۰۰ واحد صنفی سیل زده گلستان راه اندازی شد

گرگان- رئیس صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: ۱۵۰ واحد صنعتی و دو هزار و ۲۰۰ واحد صنفی آسیب دیده در سیل گلستان مجدد راه اندازی شدند.

لزوم تقویت ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک

حدود ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک از سه میلیون واحد صنفی فعال در کشور باید تقویت شوند

فعالیت ناقص بیش از ۱۰ هزار واحد تولیدی

۱۰ هزار و ۸۲۲ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی از فعالیت کامل برخوردار نیستند.

۲۲ واحد تولیدی تیرچه هنوز استاندارد نشده‌اند

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به زلزله خیز بودن استان تهران و لزوم استفاده از دستگاه‌های جوش نقطه‌ای به جای جوش ذوبی، گفت که از ۸۲ واحد تیرچه در استان تهران هنوز ۲۲ واحد تولیدی تیرچه نتوانسته‌اند خود را با الزامات استا

گرمسار ۳۴۲۰ واحد صنعتی فعال دارد/ وجود ۶ ناحیه صنعتی

گرمسار - فرماندار گرمسار با بیان اینکه سه هزار و ۴۲۰ واحد تولیدی در بخش صنعت این شهرستان فعالیت می‌کنند، گفت: ۶۶۳ گروه تولیدی در واحدهای صنعتی مستقر هستند.

25 هزار واحد تولیدی کشور با کمتر از 70 درصد ظرفیت فعال هستند

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک گفت: از مجموع واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی ، 12 هزار و 533 واحد ظرفیت تولید 50 تا 70 درصد دارند و بیش از 13 هزار واحد با ظرفیت کمتر از 50 درصد فعال هستند.

فعالیت ناقص بیش از ۱۰ هزار واحد تولیدی

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: ۱۰ هزار و ۸۲۲ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی، از فعالیت کامل برخوردار نیستند.

کار بررسی 95 واحد آسیب دیده کرناچی انجام شده است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه درصدد هستیم با حمایت استاندار کرمانشاه، آسیب دیدگان و سیل زدگان شهرک کرناچی در مکان مناسب تری ساکن شوند از بررسی نهایی پرونده 95 واحد آسیب دیده در این شهرک خبر داد و گفت: از این تعداد 14 واحد احداثی است.

معاون فرماندار : 20 واحد تولیدی و صنعتی فردیس رفع موانع شد

کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس گفت: سال گذشته 20 واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان رفع موانع شدند.

جزئیات خسارات سیل در 8 استان/ 38 هزار واحد مسکونی کامل تخریب شد

در مجموع در هشت استان گلستان، لرستان، مازندران، خراسان شمالی، ایلام، همدان، سمنان و گیلان، 38هزار و 384 واحد مسکونی شهری و روستایی در اثر سیل تخریب کامل شده و 53هزار و 843 واحد مسکونی شهری و روستایی نیازمند تعمیر هستند.

محکومیت ۳۷۲ میلیون ریالی یک شرکت تولیدی در استان مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران از محکومیت ۳۷۲ میلیون ریالی یک شرکت تولیدی در مورد گرانفروشی در شهرستان قائمشهر خبر داد.]]>

خبرهای خوش حمایتی برای واحد های فناورانه مازندران

ساری – ایرنا – fvyl مشکلات اقتصادی کشور و نوید سالی سخت در تولید و صنعت، بر اساس اظهارات مسئولان پارک علم و فناوری مازندران سال 98 سال خوبی برای واحد های فناورانه خواهد بود.

بازسازی و بهسازی ۳۳۲ واحد مسکونی سیل‌زده مازندران توسط بنیاد مسکن

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: بنیاد مسکن ۳۳۲ واحد مسکونی را در ۴ شهرستان سیلزده میاندورود، نکا، بهشهر و گلوگاه اعم از تخریبی و تعمیراتی در دست اقدام دارد.

30 هزار خانواده کمیته امدادی در سیل آسیب دیدند/ دولت وام بلاعوض سیل زدگان را سریع پرداخت کند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان این که ۳۰ هزار خانواده‌ تحت پوشش کمیته امداد در حادثه سیل در استان‌های مختلف آسیب دیدند، تصریح کرد: باید ۱۰ هزار واحد مسکونی احداث شود و ۲۰ هزار واحد نیاز به تعمیرات اساسی دارد و لوازم خانگی‌شان آسیب دیده است.

سیمان رایگان برای ساخت و تعمیر منازل بین سیل‌زدگان استان گلستان توزیع می‌شود

مدیرکل بنیادمسکن گلستان با اشاره به ارزیابی خسارت 17 هزار و 800 واحد مسکونی در استان گفت: از این تعداد هفت هزار و 300 واحد مسکونی به طور کامل تخریب شده که نیازمند بازسازی است.

5700 واحد مسکونی مازندران در سیلاب اخیر خسارت دید

استاندار مازندران با اشاره به تحویل واحدهای مسکونی جدید به خسارت دیدگان تا مهر 98 گفت: 5700 واحد مسکونی در سیلاب اخیر مازندران خسارت دید.

برنامه‌ریزی ۱۵۰ واحد تولیدی ایرانی برای توسعه مشارکت اقتصادی در عراق

رایزن بازرگانی ایران در عراق از برگزاری ۵ رویداد ترویجی برای توسعه ظرفیت‌های مزیت‌دار تولیدی ایران در عراق طی ۳ ماه اول سال جاری خبر داد.

آغاز بازسازی نخستین واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گمیشان

مراسم کلنگ‌زنی بازسازی نخستین واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در شهر گمیشان با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور برگزار شد.

بیش از 1500 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی همدان آسیب دید

همدان- ایرنا- مدیرکل بهزیستی همدان گفت: پس از بررسی های دقیق صورت گرفته مشخص شد بیش از یکهزار و 500 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی استان در باران های سیل آسیای نوروز امسال آسیب دیده است.

آسیب جدی سیل به توت فرنگی مازندران/ گل و لای هزینه‌های گزاف روی دست کشاورزان گذاشته است

مشاور نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: بیشترین آسیب‌های وارده در کشاورزی مازندران به بخش‌های زراعت و باغبانی (درختان سیاه‌ریشه) بوده و از لحاظ مکانی در شرق استان (از سمت قائمشهر به طرف گلوگاه) بوده است. در شهرستان‌هایی همچون سیمرغ، بابلسر و ساری