آسمان مازندران روز 13 فروردین بارندگی ندارد

ساری - ایرنا - مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه بارندگی از اواخر امشب در استان متوقف می شود ، گفت که از صبح فردا سه شنبه که روز طبعیت و سیزده به در است ، با خروج سامانه بارشی از استان شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری خواهیم بود.مطالب مرتبط

آمار بارندگی سالانه مازندران هم سرریز کرد

ساری- ایرنا- بارش شدید باران در آغاز فصل بهار تاکنون در مازندران، باعث شد این استان در فروردین هفتمین ماه سال زراعی به سقف بارندگی دوران بلند مدت آماری خود برسد.

ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی ها در گیلان

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی، مه آلودگی آسمان و بارندگی در استان طی روزهای پیش رو خبر داد.

سدهای مازندران نمی شکند/ سرریز شدن سدها و پایان خشکی تالاب

ساری - بارندگی فروردین ماه و سیلاب، سدهای مازندران را در آستانه سرریز شدن قرار داده است اما متولیان امر با عنوان اینکه مردم نگران شکست سدها یا تخریب نباشند به شایعات ایجاد شده پایان دادند.

فاصله افزایش بارندگی و دوره ترسالی مازندران

مدیرکل هوا شناسی مازندران: افزایش بارندگی امسال با مدیریت منابع آبی، ترسالی امسال استان را تضمین می‌کند.

تداوم بارش‌های متناوب در آسمان مازندران

بارش باران و برف مهمانان بهاری استان مازندران

ساری - ایرنا - بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، هفته آینده همزمان با روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه - مصادف با نیمه شعبان - آسمان استان در مناطق جلگه ای بارانی و در بخش کوهستانی برفی خواهد بود.

سامانه بارشی درحال خروج از آسمان مازندران/ افت دما و یخ‌بندان در ارتفاعات

آسمان چین به روی پروازهای افغانستان به مقصد هند باز می شود

تهران - ایرنا - بعد از آن که پاکستان آسمان خود را به روی پروازهای افغانستان به مقصد هند باز نکرد ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افغانستان از جایگزینی آسمان چین سخن گفت و اعلام کرد که مذاکرات در این مورد پیشرفت داشته و این روند به زودی نهایی می شود.

برنجکاری مازندران برنده اصلی سیلاب

ساری- ایرنا- اگرچه سیلاب به بخش زیادی از زمین های کشاورزی مازندران خسارت زد اما با تکمیل ظرفیت منابع آبی آببندان ها، سدها و افزایش دبی آب رودخانه ها نه تنها محدودیتی در کشت برنج بر خلاف سال قبل وجود ندارد، بلکه سطح زیر کشت شالی تا 10 هزار هکتار نسبت به سا

هواشناسی مازندران در باره سرما و آبگرفتگی هشدار داد

ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران روز یکشنبه با انتشار اخطاریه ای نسبت به بارندگی شدید و احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها ، آبگرفتگی معابر و بارش برف در ارتفاعات از بعد از ظهر فردا دوشنبه دوم اردیبهشت ماه هشدار داد.

هواشناسی مازندران در باره سرما و آبگرفتگی هشدار داد

ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران روز یکشنبه با انتشار اخطاریه ای نسبت به بارندگی شدید و احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها ، آبگرفتگی معابر و بارش برف در ارتفاعات از بعد از ظهر فردا دوشنبه دوم اردیبهشت ماه هشدار داد.

آسمان کرج نور افشانی می شود

کرج - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری کرج اعلام کرد که به مناسبت ولادت با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) امشب آسمان کلانشهر کرج نورافشانی می شود.

بارندگی همراه با کاهش دمای هوا در مازندران ادامه می یابد

ساری – ایرنا – هواشناسی مازندران اعلام کرد که ناپایداری جوی همراه با کاهش دمای هوا در استان طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت و احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها هم وجود دارد.

مدارس مازندران روز شنبه اینده باز است

ساری- ایرنا- معاون آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر این که تمامی مدارس استان برای صبح شنبه 31 فروردین ماه باز است، گفت: دانش آموزان و معلمان موظف به حضور بموقع در کلاس های درس هستند.

آسمان فارس صاف همراه وزش باد

آسمان استان فارس امروز صاف پیش بینی می‌شود.

ابر و باد در آسمان و زمین فولادشهر

آسمان فردای فولادشهر ابری خواهد بود.

تمامی سدهای مازندران در وضعیت سرریز قرار دارند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران با اشاره به اینکه تمامی سدهای استان در وضعیت سرریز قرار دارند، گفت: سد شهید رجایی نیز صبح امروز به برکت بارندگی‌های مناسب سال آبی جاری پر شده و پس از 6 سال شاهد سرریز آن بوده‌ایم.]]>

رکورد بارش در فروردین ماه آستارا شکست

آستارا - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی آستارا از بارش 196.4 میلیمتر باران در فروردین ماه و شکسته شدن رکورد میزان بارندگی های این شهرستان در این ماه خبر داد.

‌تعطیلی مدارس استان یزد در روز شنبه 31 فروردین ماه صحت ندارد

با اعلام آموزش و پرورش یزد تعطیلی مدارس یزد در روز شنبه 31 فروردین ماه تکذیب شد.

باران تا پایان هفته آینده مهمان مازندرانی

آسمان مازندران از امروز تا پایان هفته آینده ابری گاهی با بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.