ایلام به شبکه ارتباطی کشور بازگشت

تهران- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از رفع مشکل ارتباطی بر اثر سیل اخیر در ایلام خبر داد.مطالب مرتبط

سیل به 300 راه ارتباطی ایلام خسارت وارد کرد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با اشاره به خسارت های سیل اخیر به زیرساخت های حوزه راه گفت: بیش از 300 محور ارتباطی استان در سیل آسیب دید.

4000 میلیارد تومان؛ برآورد خسارت سیل به شبکه ارتباطی

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه در مجموع حدود ۱۳ هزار کیلومتر از شبکه ارتباطی کشور در اثر وقوع سیل آسیب دیده‌ است، گفت: برآورد می‌شود که حدود سه تا چهار هزار میلیارد تومان میزان خسارت شبکه‌های ارتباطی کشور باشد.

سیل 300 محور ارتباطی ایلام را تخریب کرده است

گروه استان‌ها ــ استاندار ایلام از تخریب 300 محور ارتباطی جاده‌ای ایلام در سیل اخیر خبر داد.

۳۰۰ محور ارتباطی ایلام در سیل اخیر آسیب دید

‌استاندار ایلام گفت: درسیل اخیر ۳۰۰ محور ارتباطی و راه‌های روستایی و شهری و بین مزارع و راههای عشایری نیز خسارت و آسیب بسیاری دیده اند.

راه و شهرسازی ایلام پل گاومیشان را احداث می کند

ایلام - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: مقرر شده اداره راه وشهرسازی استان به عنوان مجری پل اصلی و ارتباطی 2 شهرستان پل دختر و دره شهر را در خارج از حریم درجه یک و منظر پل تاریخی گاومیشان جانمایی و احداث کند.

عملیات بازسازی زیر ساخت‌های استان‌های سیل‌زده رو به پایان است

معاون فنی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام اینکه برآورد خسارت سیل به زیرساخت های ارتباطی در سه استان ایلام، کرمانشاه و لرستان انجام شده است، گفت: بر اساس برآورد اولیه بیش از 30 میلیارد تومان خسارت به دلیل سیل و رانش زمین به شبکه فیبرنوری وارد شده

توسعه راه ارتباطی ایلام به مهران اولویت وزرات راه و شهرسازی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : مسقف کردن پایانه مرزی مهران و توسعه محور ایلام به مهران برای اربعین امسال در اولویت کاری این وزارتخانه است.

نماینده ایلام: وضعیت در بالادست سد سیمره تحت کنترل است

نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به تصمیم وزیر نیرو برای افزایش آبگیری سد سیمره بیان کرد: با این اقدام راه ارتباطی سه روستا در بالادست سد سیمره قطع شده و نصف یکی از روستاها به زیر آب رفته است و به تدریج بقیه روستا را که حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ خانوار جمعیت دار

ایلام رتبه اول کاهش تصادفات رانندگی نوروز سال 98 شد

ایلام - ایرنا - رئیس پلیس راه ایلام گفت: استان ایلام در طرح نوروزی سال 98 رتبه اول کاهش تصادفات رانندگی در کشور را کسب کرد.

دانشگاهیان از پالایشگاه گاز ایلام می‌گویند

برخی از اساتید دانشگاه‌های کشور بر این باورند که پالایشگاه گاز ایلام با استفاده از توان علمی، پژوهش و فناوری و تربیت نیروهای متخصص روز به روز قله‌های ترقی را در زمینه‌های مختلف طی می‌کند و این مهم می‌تواند در آینده، استان ایلام را برای توسعه دیگر مراکز صن

بارش های سیلابی زمین را سیراب و خاک را تثبیت کرد

ایلام - ایرنا - معاون فنی منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: بارش های سال زراعی جاری به ویژه بارندگی های بهاره باعث شد که خاک در کانون های تولید گرد و غبار در کشور عراق، استان خوزستان و ایلام سیراب و تثبیت شود.

راه ارتباطی 751 روستا لرستان برقرار شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: در سیل اخیر راه ارتباطی 780 روستا این استان را مسدود کرده بود که تاکنون راه ارتباطی 751روستا بازگشایی شده است.

37 قلم اشیای تاریخی در استان ایلام کشف شد

مدیر کل میراث فرهنگی ایلام از کشف قدیمی‌ترین آثار باستانی مربوط به دوره ایلخانیان در ایلام خبر داد.

400 میلیارد ریال خسارت به منازل روستایی ایلام وارد شده است

ایلام - ایرنا - مدیر کل بنیاد مسکن ایلام گفت: خسارت سیل در 61 روستای ایلام برآورد شده و جبران آنها بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

تلف شدن ۱۶ رأس دام در کمربندی شرقی ایلام

‌رئیس پلیس‌راه استان ایلام با بیان اینکه جاده‌های استان ایلام برای تردد عشایر کوچ رو خطرناک است، گفت: از تلف شدن ۱۶ رأس دام در کمربندی شرقی ایلام خبر داد.

1000کیلومتر از جاده‌های بین مزارع ایلام در سیل اخیر خسارت دید

استاندار ایلام با اشاره به خسارت بر1000 کیلومتری بر جاده‌‌های بین مزارع ایلام گفت: برآورد خسارت سیل در حوزه کشاورزی ایلام کامل انجام نشده است.

موافقت بانک مرکزی با واردات کالا بجای بازگشت ارز صادراتی به کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بانک مرکزی موافقت کرده است که صنعتگران در سال 98 به هر میزان صادرت داشته باشند و در چارچوب دستورالعمل بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور، به جای انتقال ارز به کشور می توانند مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید را وارد کنند.

ظریف به تهران بازگشت­

وزیر امور خارجه پس از سفری دو روزه به سوریه و ترکیه و دیدار و گفتگو با مقامات این دو کشور به تهران بازگشت

ظریف به تهران بازگشت­

وزیر امور خارجه پس از سفری دو روزه به سوریه و ترکیه و دیدار و گفتگو با مقامات این دو کشور به تهران بازگشت.

موج جدید بارشی از فردا وارد ایلام می شود

ایلام - کارشناس هواشناسی ایلام با اشاره به اینکه موج جدید بارشی از فردا وارد ایلام می شود، گفت: هم اکنون وزش باد بیشتر مناطق استان را فرا گرفته است.