برگزاری اجلاس دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های قفقاز در تبریز

رئیس دانشگاه تبریز از برگزاری اجلاس رؤسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز به میزبانی دانشگاه تبریز خبر داد.مطالب مرتبط

اجلاس اتحادیه دانشگاه های قفقاز در تبریز برگزار می شود

تبریز - ایرنا - رئیس دانشگاه تبریز اعلام کرد: اجلاس روسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز به میزبانی دانشگاه تبریز همراه با برپایی نمایشگاه توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی و فرهنگی در تبریز برگزار می شود.

حضور بیش از ۱۵ نفر از روسای دانشگاه های ترکیه در دانشگاه تبریز

رئیس دانشگاه تبریز با اشاره به برگزاری اجلاس رؤسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز از حضور بیش از ۱۵ تن از رؤسای دانشگاه‌های ترکیه در این دانشگاه خبر داد.

تبریز میزبان اجلاس روسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز

دیدار رؤسای مجالس ایران و ترکیه در قطر

آنکارا- ایرنا- علی لاریجانی بعد از ظهر امروز در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) در دوحه قطر، با مصطفی شنتوپ رئیس مجلس ملی ترکیه دیدار و گفت و گو کرد.

تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان تبریز در محکومیتِ اقدام آمریکا +تصاویر

تجمع اعتراض آمیز بسیجیان دانشگاه‌های تبریز امروز 21 فروردین در محکومیتِ قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه تروریستی در مقابل مسجد بزرگ دانشگاه تبریز برگزار شد.

محققان دانشگاه تبریز پلیمر پلی‌استایرن دیرسوز تولید کردند

تبریز- ایرنا - محققان دانشگاه تبریز در قالب یک طرح تحقیقاتی تحت عنوان «تهیه کامپوزیت‌های پلی‌استایرن دیرسوز و ارزیابی خواص اشتعال‌پذیری آنها» موفق به تولید گرید دیرسوز پلیمر پلی استایر ن شدند.

محققان دانشگاه تبریز پلیمر پلی‌استایرن دیرسوز تولید کردند

تبریز- ایرنا - محققان دانشگاه تبریز در قالب یک طرح تحقیقاتی تحت عنوان «تهیه کامپوزیت‌های پلی‌استایرن دیرسوز و ارزیابی خواص اشتعال‌پذیری آنها» موفق به تولید گرید دیرسوز پلیمر پلی استایرن شدند.

برگزاری دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز به میزبانی اصفهان

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور در روزهای ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه اصفهان خبر داد.

برگزاری دومین کنفرانس مقابله با اسلام هراسی در استانبول

تهران - ایرنا- دومین کنفرانس بین‌المللی مقابله با اسلام‌هراسی با حضور اساتید و کارشناسان برجسته برخی از دانشگاه های جهان در دانشگاه صباح‌الدین زعیم استانبولِ ترکیه برگزار شد.

اجلاس رشد و توسعه شهری اوراسیا در تبریز برگزار می‌شود

تبریز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اجلاس رشد و توسعه شهری و حفاظت از بافت تاریخی در حوزه اوراسیا با مشارکت کشورهای مختلف این حوزه در تبریز برگزار می شود.

رایزنی سفیر ترکیه در تبریز برای تعمیق مراودات

ایرنا-تبریز- «دریا اورس» سفیر ترکیه در جریان سفر به تبریز با استاندار آذربایجان شرقی و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز دیدار و در زمینه توسعه همکاری ها بین دو کشور رایزنی کرد.

تبریز پل ارتباطی ایران و ترکیه است

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سفیر ترکیه در تهران با اشاره به روابط حسنه و دیرینه دو کشور ایران و ترکیه بر گسترش مراودات و همکاری های اقتصادی تاکید کرد.

ترکیه از روز نخست مخالف تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران بود

رؤسای مجلس ایران و ترکیه در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) با یکدیگر دیدار و تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران را محکوم کردند.

زاهدی: کارها در دانشگاه پیام نور توسط مسئول دفتر رئیس دانشگاه انجام می‌شود

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که دانشگاه پیام نور در دو سال گذشته مورد بی مهری قرار گرفته است گفت که دانشگاه پیام نور توسط مسئول دفتر رئیس دانشگاه اداره می‌شود که این دور از شأن این دانشگاه است.

برگزاری دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز

دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز در تاریخ ۱۰و ۱۱ اردیبهشت ۹۸ در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

انتظارات اتحادیه اروپا از ترکیه

سخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرد که درهای اتحادیه اروپا به روی ترکیه باز است اما نباید اجازه داد که لولاهای این در٬ زنگ بزنند.

‌بررسی فرصت‌ها و آسیب‌های زندگی دانشجویی در دانشگاه بوعلی

معاون دانشجویی دانشگاه بوعلی‌سینا از برگزاری همایش «زندگی دانشجویی، فرصت‌ها و آسیب‌ها» خبر داد و گفت: دانشگاه بوعلی‌سینا برای نخستین‌بار در ایران با برگزاری این همایش به بیان دیدگاه‌ها و اهمیت دوران دانشجویی می‌پردازد.

اجلاس سه جانبه پارلمان‌های ایران، روسیه و ترکیه

نخستین اجلاس سه جانبه کمیته‌های بین الملل دومای دولتی روسیه، مجلس ملی ترکیه و مجلس شورای اسلامی ایران در روسیه آغاز شده است.

برگزاری کنفرانس رؤسای دانشگاه‌های ایران و مجارستان در یزد

نخستین کنفرانس رؤسای دانشگاه‌های ایران و مجارستان هشتم و نهم اردیبهشت‌ماه جاری در دانشگاه یزد برگزار می‌شود.

کنفرانس بین المللی اینترنت اشیا در دانشگاه اصفهان برگزار می شود

اصفهان - ایرنا - عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان از برگزاری سومین کنفرانس بین المللی «اینترنت اشیا و کاربردها» در روزهای 28 و 29 فروردین امسال در این دانشگاه خبر داد.