بیانیه جهاد دانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی

جهاد دانشگاهی با صدور بیانیه‌ای در آستانه یوم‌الله ۱۲ فروردین ماه، بهار مردم سالاری دینی و نهادینه شدن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در کشور، این روز را گرامی داشته و اعضای این نهاد انقلابی بار دیگر برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی هم پیمان شدند.مطالب مرتبط

بیانیه گام دوم انقلاب مسیر رسیدن به تمدن اسلامی را ترسیم کرده است

همدان - امام جمعه همدان بابیان اینکه موضوع جوان و اخلاق و معنویت در بیانیه گام دوم انقلاب مورد تاکید است، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مسیر رسیدن به تمدن اسلامی را نشان می‌دهد.

جهاد دانشگاهی در بخش پژوهش و فناوری کارنامه قابل قبولی دارد

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از مرکز جهاد دانشگاهی کاشمر به همراه معاون جهاد دانشگاهی کشور، گفت: جهاد دانشگاهی در بخش پژوهش و فناوری کارنامه قابل قبولی دارد.

بیانیه سید عمار حکیم به مناسبت سالروز فتوای تاریخی جهاد علیه داعش

سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در بیانیه ای به مناسبت سالروز فتوای مرجعیت عالی عراق برای جهاد علیه گروه‌ تروریستی تکفیری داعش آن را افتخاری برای ملت عراق و صفحه زرینی در تاریخ توصیف کرد.

ارتش مکتبی جمهوری اسلامی همچنان درخشان و مقتدر

ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۲۹ فروردین ضمن گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی، ارتش را نیرویی مردمی، متعهد، مکتبی و انقلابی دانست که در دوران پر افتخار چهل ساله انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌های کشور خوش درخ

بیانیه تقدیر 252 نفر از نمایندگان مجلس از ارتش جمهوری اسلامی ایران

252 نفر از نمایندگان مجلس به مناسبت سالروز بزرگداشت ارتش جمهورسی اسلامی در بیانیه‌ای از این سازمان نظامی تقدیر کردند که توسط یک عضو هیئت رییسه مجلس قرائت شد.

نگاه جهاد دانشگاهی کاربردی کردن دانش است

مرکز نوآوری و شکوفایی (منش) فارس زیر مجموعه سازمان تجاری سازی فناوری اشتغال جهاد دانشگاهی، رسما افتتاح شد و کار خود را آغاز کرد.

ارتش مکتبی جمهوری اسلامی ایران همچنان درخشان و مقتدر است

ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۲۹ فروردین، ضمن گرامیداشت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی، ارتش را نیرویی مردمی، متعهد، مکتبی و انقلابی دانست.

بیانیه شورای نگهبان به مناسبت روز ارتش

شورای نگهبان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز ارتش تاکید کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران نماد خدمت است.

بیانیه نیروی انتظامی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش

نیروی انتظامی با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز ارتش، این دلاورمردان را مایه عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.]]>

طرح سرباز ماهر در جهاد دانشگاهی اردبیل اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی استان اردبیل از انعقاد قرارداد آموزشی با اداره کل ورزش و جوانان استان برای اجرای طرح 'سرباز ماهر' خبر داد.

گسترش همکاری جهاد دانشگاهی بوشهر با دانشگاه فرهنگیان

طی نشستی با حضور رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر و رئیس دانشگاه فرهنگیان تفاهم‌نامه همکاری آموزشی میان این دو نهاد علمی منعقد شد.

بیانیه وزارت دفاع به مناسبت روز ارتش

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با گرامیداشت ۲۹ فرودین "روز ارتش جمهوری اسلامی ایران"، اعلام کرد: امروز ارتش پر افتخار دوش به دوش سپاه پاسداران قدرتمند انقلاب اسلامی در کنار سایر قوای مسلح برای حفظ و ثبات "اقتدار" و "امنیت" همچون شمشیری ذوالفقار، گوش ب

بیانیه مشترک ایران و پاکستان؛ مرزهای دو کشور باید مرز صلح و دوستی باشد

رئیس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر جمهوری اسلامی پاکستان در یک بیانیه مشترک ضمن تاکید بر ضرورت اجرای هرچه سریعتر برجام از سوی سایر کشورها با توجه به اجرای کامل مفاد این توافق توسط تهران، نهادهای ذیربط وزارتخانه‌های خود را مکلف نمودند تا با استفاده از ه

بیانیه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به مناسبت دوم اردیبهشت‌ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیانیه‌ای صادر کرده است.

ارتش مکتبی جمهوری اسلامی همچنان درخشان و مقتدر است

ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۲۹ فروردین ضمن گرامیداشت روز ارتش و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی، ارتش را نیرویی مردمی، متعهد، مکتبی و انقلابی دانست.

تاکید براجرای سریعتر برجام در بیانیه مشترک ایران و پاکستان

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر جمهوری اسلامی پاکستان در بیانیه مشترک ضمن تاکید بر ضرورت اجرای هرچه سریعتر برجام از سوی سایر کشورها، نهادهای ذیربط وزارتخانه‌های خود را مکلف کردند تا ساز و کارهای لازم برای افزایش حداکثری فعالیت‌های اقتصا

جهاددانشگاهی بعنوان یک نهاد علمی نقش مهمی در تصمیم های کشوری دارد

سنندج - رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان گفت: این نهاد علمی ورود به مسائل مختلف کشور با نگاهی علمی را رسالت اصلی خود می داند و جهاد دانشگاهی نقش مهمی در تصمیم گیری های کشور دارد.

مرکز شیمی درمانی جهاد دانشگاهی قزوین به بهره برداری رسید

قزوین - ایرنا - مرکز شیمی درمانی جهاد دانشگاهی قزوین شامگاه پنجشنبه با حضور نمایندگان مردم در مجلس و جمعی از مسئولان استان به بهره برداری رسید..

معاون جهاد دانشگاهی:در تربیت دانش آموختگان به نیاز جامعه توجه شود

مشهد- ایرنا - معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کشور بر لزوم توجه دانشگاه ها به نیاز جامعه در تربیت دانش آموختگان تاکید کرد.

بهره برداری از آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی استان مرکزی

در مراسمی آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی استان مرکزی به بهره برداری رسید.