عاملان تخلیه غیرمجاز نخاله و زباله در زاهدان شناسایی شدند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: عاملان تخلیه غیرمجاز نخاله و زباله در منطقه لار زاهدان شناسایی شدند.مطالب مرتبط

عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور با تلاش شبانه روزی پلیس دستگیر شدند.

عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پنج نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور با تلاش شبانه روزی پلیس دستگیر شدند.

عاملان شهادت پلیس راهور زاهدان دستگیر شدند

زاهدان| 12 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس 12 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند و 18 فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

۱۲ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس ۱۲ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند و ۱۸ فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.

تفکیک زباله های شهری و روستایی پردیس از مبدا اجرایی شد

تهران-ایرنا- شهردار پردیس گفت: تفکیک زباله های شهری و روستایی این شهر از مبدا و جمع آوری نخاله های ساختمانی در دست اقدام و اجرا است.

اعضای تیم تروریستی عامل شهادت مأمور پلیس راهور زاهدان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری یک تیم از اعضای گروهک تروریستی و تکفیری که عاملان اصلی ترور ناجوانمردانه و شهادت مأمور خدوم پلیس راهور شهرستان زاهدان بودند، خبر داد.

جاری شدن سیلاب سبب تخلیه سه روستای هیرمند در سیستان شد

زاهدان- ایرنا- معاون مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سه روستای شهرستان هیرمند بر اثر آبگرفتگی از صبح امروز تخلیه و ساکنان آنها به مکان های امن منتقل شدند.

دستگیری عاملان آتش‌سوزی عمدی در آمل و گلوگاه

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری عاملان آتش سوزی‌های عمدی در شهرستان‌های آمل و گلوگاه خبر داد.

فرماندار: روزانه 42 تن زباله در عجب شیر تولید می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر تفکیک زباله ‌در مبدا و فرهنگ سازی در این زمینه گفت: روزانه 42 تن زباله در شهرستان تولید می شود که 18 تن آن زباله شهری و 24 تن زباله روستایی است.

۲ قلاده پلنگی که برای پوست 4 میلیاردی شکار شدند

جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۲ شکارچی غیرمجاز ۲ قلاده "پلنگ" در شهرستان "بهشهر" خبر داد.

عاملان حمله مسلحانه به خودرو حمل متهم در سراوان دستگیر شدند

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سه عامل اصلی حمله مسلحانه به خودرو حمل متهم در شهرستان سراوان با تلاش نیروهای انتظامی دستگیر شدند.

پاکستان: عاملان حملات تروریستی بلوچستان را شناسایی می کنیم

حفاران غیرمجاز در مهاباد دستگیر شدند

مهاباد - ایرنا - سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهاباد گفت: اعضای باند 2 نفره حفاری غیرمجاز با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت این شهرستان دستگیر شدند.

جان باختن 7 نفر در تصادف محور زاهدان- خاش

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: عصر امروز در پی برخورد سه خودروی سواری در محور زاهدان- خاش هفت نفر کشته شدند.

97 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 97 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط، و 98 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

تیم ویژه‌ای جهت دستگیری عاملان سرقت مسلحانه بازار کرمان تشکیل شده است

دادستان عمومی و انقلاب و مرکز استان کرمان از تشکیل یک تیم مجرب و ویژه ای به تصدی ریاست پلیس آگاهی استان کرمان برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت مسلحانه به دو طلافروشی در کرمان خبر داد.]]>

3واحد آلاینده و غیرمجاز در ملارد جمع آوری شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد گفت: طی طرح پایش و شناسایی واحدهای آلاینده، سه واحد صنعتی غیرمجاز در این شهرستان جمع آوری شد.

97 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 97 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط، و 98 نفر در این رابطه دستگیر شدند.]]>

تشکیل تیم ویژه برای دستگیری عاملان سرقت مسلحانه بازار کرمان

دادستان عمومی مرکز استان کرمان از تشکیل یک تیم مجرب و ویژه به تصدی ریاست پلیس آگاهی استان برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت مسلحانه از دو طلافروشی در کرمان خبر داد.]]>