برف و سرما استان اردبیل را فراگرفت

اردبیل - ایرنا - بارش برف در یازدهمین روز از بهار بخش وسیعی در مرکز و جنوب استان اردبیل را سفیدپوش کرده و چهره زمستانی به این مناطق داد.مطالب مرتبط

هوای اردبیل توفانی شد / سرما در راه است

اردبیل- ایرنا - هوای اردبیل و پهنه وسیعی از این استان در بیست و هشتمین روز بهار توفانی شده و برای ساکنان این مناطق مشکلاتی پدید آورد.

تندباد اردبیل را فرا می‌گیرد/ پیش‌بینی بارش‌های پراکنده

اردبیل - سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با ورود سامانه ناپایدار جدید از اواسط هفته جاری سرعت وزش باد در اردبیل به صورت تند تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

اردبیل از مسیر حرکت به سمت تولیدات گلخانه‌ای نباید عقب بماند

اردبیل - رئیس جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با توجه به حرکت جهان به سمت تولید محصولات گلخانه‌ای در استان اردبیل نیز نباید از این مهم غافل شد.

جشنواره کوچ عشایر استان اردبیل برگزار می‌شود

اردبیل - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با اجرای مسابقات مختلف ورزشی و آئین‌های خاص جشنواره کوچ عشایر استان در جعفرآباد شهرستان بیله سوار برگزار می‌شود.

بارش باران مناطقی از استان اردبیل را فرا می گیرد

اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی از بعداز ظهر روز پنجشنبه بارش مناطقی از استان را فرا می گیرد.

ارتقای پتانسیل های گردشگری لازمه ماندگاری مسافران در اردبیل است

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل با اشاره به کمبود امکانات اقامتی مدرن از آغاز اجرای پنج هتل پنج ستاره در مناطق مختلف این استان خبر داد.

گمرک تخصصی صادرات فرش راه‌اندازی می‌شود

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در گمرک استان اردبیل امکان صادرات تخصصی برای بافندگان فرش فراهم می‌آید تا این صادرات به نام استان اردبیل به ثبت برسد.

310 روستای اردبیل نیازمند بازنگری طرح هادی روستایی

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان اردبیل از صدور 100 هزار سند مالکیت روستایی با اجرای طرح هادی در استان اردبیل خبر داد.

بهار اردبیل رنگ زمستان به خود گرفت

اردبیل- ایرنا- همزمان با آخرین روز از نخستین ماه سال اغلب مناطق استان اردبیل چهره زمستانی به خود گرفته و سبزینگی بهار زیر سپیدی برف پنهان شد.

بهار اردبیل رنگ زمستان گرفت

اردبیل- ایرنا- همزمان با آخرین روز از نخستین ماه سال اغلب مناطق استان اردبیل چهره زمستانی به خود گرفته و سبزینگی بهار زیر سپیدی برف پنهان شد.

بارش برف اردبیل را فرا گرفت/ دما تا منفی ۳ درجه کاهش می‌یابد

اردبیل – همزمان با سی‌امین روز از بهار بارش برف و باران و کاهش شدید دما بیشتر مناطق استان اردبیل را فرا گرفت تا شهروندان این استان جو زمستانی را شاهد باشند.

مجتمع‌های بین راهی در اردبیل با کمک‌های بلاعوض حمایت می‌شوند

اردبیل - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: برای احداث رمپ ورودی و خروجی هر مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در استان مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض اعطا می‌شود.

یازدهمین محموله کمک‌های مردم اردبیل به مناطق سیل زده ارسال شد

اردبیل - مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: دو محموله کمک‌های مردمی این استان به ارزش بیش از ۲۱ میلیارد ریال به مناطق سیل زده ارسال شد.

سطح باغات در اراضی شیب دار دیم اردبیل توسعه می یابد

اردبیل - ایرنا - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از توسعه سطح باغات در اراضی شیب دار دیم این استان با کمک های بلاعوض دولت خبر داد.

13 هزار و 500 تن کود شیمیایی در استان اردبیل توزیع شد

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در سال زراعی جدید 13 هزار و 500 تن انواع کودهای شیمیایی در دسترس زارعان و بهره برداران قرار گرفته و مشکلی در تامین نهاده کود در بین زارعان وجود ندارد.

مناطق کم برخوردار استان اردبیل آباد می شوند

اردبیل- ایرنا - استاندار اردبیل گفت: برای محرومیت زدایی و پاک کردن محرومیت از چهره مناطق محروم و کم برخوردار این استان از جمله مناطق مختلف شهرستان خلخال با تمام توان تلاش خواهیم کرد.

درختان اردبیل با خطر سرمایش بهاری مواجه اند

اردبیل - ایرنا - هوای پهنه وسیعی از استان اردبیل درحالی از عصر پنجشنبه به سردی گراییده که بسیاری از درختان این مناطق به خاطر افزایش نسبی دما طی چند روز گذشته به شکوفه نشسته اند.

۳۲۸۰ نهال با اجرای طرح «هر جوان یک نهال» در اردبیل غرس می‌شود

اردبیل - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با مشارکت جوانان و در قالب طرح «هر جوان یک نهال» سه هزار و ۲۸۰ نهال در اردبیل غرس خواهد شد.

10 هزار شغل جدید امسال در بخش کشاورزی استان اردبیل ایجاد می شود

اردبیل- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اعلام کرد: امسال با بهره برداری از طرح های آبیاری مدرن در سطح استان، 10 هزار شغل جدید در بخش کشاورزی این استان ایجاد می شود.

همایش بزرگ دو همگانی مردان در اردبیل برگزار می‌شود

اردبیل - رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اردبیل از برگزاری همایش دو همگانی مردان در سه رده سنی در اردبیل خبر داد.