نمایشگاه توانمندی های دانشگاه های ترکیه در تبریز برپا می شود

تبریز - ایرنا - رییس دانشگاه تبریز اعلام کرد: نمایشگاه توانمندی های علمی، تحقیقاتی و فرهنگی دانشگاه های ترکیه ای عضو اتحادیه دانشگاه های قفقاز سی ام و سی و یکم فروردین ماه جاری در این دانشگاه برپا می شود.مطالب مرتبط

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های علمی دانشگاه‌های ترکیه‌ای در تبریز

نمایشگاه توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی و فرهنگی دانشگاه‌های ترکیه‌ای اتحادیه دانشگاه‌های قفقاز با حضور رییس و معاونان دانشگاه تبریز، سرکنسول ترکیه در تبریز و نمایندگان برخی دانشگاه‌های ترکیه در تبریز افتتاح شد.

اجلاس اتحادیه دانشگاه های قفقاز در تبریز برگزار می شود

تبریز - ایرنا - رئیس دانشگاه تبریز اعلام کرد: اجلاس روسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز به میزبانی دانشگاه تبریز همراه با برپایی نمایشگاه توانمندی‌های علمی، تحقیقاتی و فرهنگی در تبریز برگزار می شود.

گشایش نمایشگاه توانمندی‌های علمی و فرهنگی دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگا‌های منطقه قفقاز در تبریز

نمایشگاه عکس'رویای خیال2'در دانشگاه ارومیه برپا شد

ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی و حوزه ریاست دانشگاه ارومیه گفت: نمایشگاه عکس 'رویای خیال2' به همت دانشجویان این دانشگاه برپا شده است.

حضور دانشگاه‌های ترکیه و آذربایجان در جشنواره حرکت تبریز

تبریز - رئیس دانشگاه تبریز از برگزاری دوازدهمین جشنواره حرکت دانشگاه تبریز با حضور دانشگاه‌هایی از کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان خبر داد.

نمایشگاه پوستر «آب سهم همه» در دانشگاه هنر برپا می شود

نمایشگاه گروهی پوستر با عنوان «آب سهم همه» تا ۲ اردیبهشت ۹۸ در نگارخانه دانشگاه هنر برگزار می شود.

بجنورد، نمایشگاه منطقه ای مد را میزبانی می کند

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه تک جنسیتی کوثر بجنورد اعلام کرد: نمایشگاه منطقه ای توانمندی های دانشجویان دختر در زمینه مد، لباس و صنایع دستی با حضور دانشگاه های کشور در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی برگزار می شود.

بجنورد، نمایشگاه منطقه ای مد را میزبانی می کند

بجنورد - ایرنا- رئیس دانشگاه تک جنسیتی کوثر بجنورد اعلام کرد: نمایشگاه منطقه ای توانمندی های دانشجویان دختر در زمینه مد، لباس و صنایع دستی با حضور دانشگاه های کشور در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی برگزار می شود.

رایزنی سفیر ترکیه در تبریز برای تعمیق مراودات

ایرنا-تبریز- «دریا اورس» سفیر ترکیه در جریان سفر به تبریز با استاندار آذربایجان شرقی و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز دیدار و در زمینه توسعه همکاری ها بین دو کشور رایزنی کرد.

تبریز میزبان اجلاس روسای دانشگاه‌های ترکیه‌ای عضو اتحادیه دانشگاه‌های منطقه قفقاز

تبریز پل ارتباطی ایران و ترکیه است

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سفیر ترکیه در تهران با اشاره به روابط حسنه و دیرینه دو کشور ایران و ترکیه بر گسترش مراودات و همکاری های اقتصادی تاکید کرد.

رئیس اتحادیه دانشگاه های قفقاز: منطقه به ایران و ترکیه ای قدرتمند نیاز دارد

تبریز - ایرنا - رئیس اتحادیه دانشگاه های قفقاز با بیان اینکه ایران و ترکیه دوستان و دشمنان مشترکی دارند گفت: برای ثبات و آرامش در منطقه به ایران و ترکیه ای قدرتمند نیاز است.

مسئولیت اجتماعی به رسم کودکانه

تهران- ایرنا- سیزدهمین نمایشگاه آثار هنرجویان کودک و نوجوان تارا بهبهانی، نقاش و مدرس دانشگاه با عنوان «آینده روشن» در مؤسسه خیریه محک برپا شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و آموزش مسئولیت اجتماعی به کودکان و نوجوانان است.

نمایشگاه توانمندی‌های اداره بهداشت و درمان آجا افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی‌های اداره بهداشت و درمان آجا با حضور معاون فرماندهی بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی ارتش افتتاح شد.

نمایشگاه بین المللی پوستر با عنوان بالکن در کردستان برپا شد

سنندج - ایرنا - نمایشگاه بین المللی دعوتی پوستر با عنوان بالکن به مناسبت روز جهانی گرافیک عصر روز دوشنبه در نگارخانه هنر سنندج برپا شد.

نمایشگاه عکس گروهی «رونق تولید» در سمنان برپا شد

سمنان- ایرنا- نمایشگاه عکس گروهی «رونق تولید» به منظور حمایت از کالای ملی، ترویج فرهنگ خرید کالای ایرانی و معرفی صنایع سمنان در حوزه هنری این استان برپا شده است.

نمایشگاه عکس استانبول ترکیه در یزد گشایش یافت

یزد - ایرنا - نمایشگاه عکس شهر استانبول ترکیه شامگاه دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان و مردم در گالری گنجینه فرهنگ و هنر شهر جهانی یزد افتتاح شد.

نمایشگاه نقاشی «کسی می‌آید» برپا می شود

تهران - ایرنا - نمایشگاه نقاسی « کسی می اید» به همت سازمان بسیج هنرمندان کشور همزمان با شب میلاد حضرت مهدی موعود(عج) برگزار می شود.

نمایشگاه ملی کاریکاتور در خانه هنر تبریز افتتاح شد

نمایشگاه ملی کاریکاتور با عنوان "دوره‌گردی" با حضور استاندار آذربایجان شرقی در موزه کارتون تبریز افتتاح شد.

در جشنواره علی اکبر (ع) تبریز چه گذشت؟

تبریز-ایرنا- کلان شهر تبریز دیشب شاهد برگزاری جشنواره روز جوان به مناسبت سالروز با سعادت حضرت علی اکبر (ع) بود؛ جشنواره ای که با سخنرانی مسوولان درباره ظرفیت های جوانان، تاکید بر لزوم استفاده از این توانمندی ها در راستای توسعه کشور و در نهایت تقدیر از جوا