آیا سیاست‌ مقابله با کپی‌کاری پایان‌نامه‌ها کارساز است؟

شما هم صدایشان را در میدان انقلاب شنیده‌اید؟ صدای همان «داد زن‌ها»‌ی معروف که همیشه یک تراکت در دست دارند و فریاد می‌زنند: «پایان‌نامه، پروپوزال، مقالات آی اس آی». آنها اغلب شما را به انتهای پاساژها یا دفترهای مخصوص هدایت می‌کنند تا با پرداخت یک مبلغ دو یمطالب مرتبط

خرید پایان‌نامه با ارسال کد یک!

خرید و فروش پایان‌نامه دیگر محدود به خیابان و سایت‌ و وبلاگ نیست این را از متن پیامکی که دیروز به دستم رسید فهمیدم: دانشجوی گرامی جهت دریافت نمره بیست، پایان‌نامه و رساله کد یک را ارسال کنید.

"جشنواره ترویج علم در پایان‌نامه‌ها" گامی در جهت کاهش شکاف جامعه علمی و مردم

معاون پژوهشی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: جشنواره ترویج علم در پایان‌نامه‌های دانشجویی می‌تواند شکاف بین جامعه علمی و مردم را کم کند.

ضرورت در اختیار عموم قرار دادن پایان‌نامه‌ها

مدیر امور پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به این‌که ما پایان‌نامه‌ها را در پستو نهان کرده‌ایم، تاکید کرد: باید پایان‌نامه‌ها را در اختیار عموم قرار دهیم.

آئین نامه هدفمندسازی پایان نامه‌ها طی ۵ ماه آینده نهایی می‌شود

معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: آئین نامه هدفمندسازی پایان نامه‌های دانشگاه‌های کشور طی پنج ماه آینده نهایی می‌شود.

پایان نامه های دانشجویان در قالب نظام موضوعات تدوین می شود

اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از مهر سال جاری، پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در قالب نظام موضوعات و با هدف رفع نیازها و چالش های کشور تدوین می شود.

انجام گزارش کار پایان نامه‌های دانشگاه آزاد در یک سامانه جامع

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از انجام تمام امور مرتبط با گزارش کار پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری در سامانه جامع مدیریت امور پژوهشی این دانشگاه خبر داد.

1900 هکتار عملیات نهال‌کاری در حاشیه دریاچه ارومیه انجام شد

مدیرکل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان‌غربی گفت: در قالب سیاست‌های ستاد احیا دریاچه ارومیه تاکنون در 1900 هکتار از اراضی حوضه آبریز این دریاچه عملیات بوته و نهال‌کاری به انجام شده است.

بررسی آیین نامه اجرایی قانون جامع حدنگاری کاداستر پایان یافت

تهران- ایرنا- روند بررسی آیین نامه اجرایی قانون جامع حدنگاری (کاداستر)،‌ موضوع «مصادیق جنبه های امنیتی» امروز- چهارشنبه- در کمیسیون لوایح دولت پایان یافت.

نامه سیاستمداران کهنه کار اروپایی علیه ترامپ

۳۷ تن از سیاستمداران کهنه کار اروپایی با امضای نامه ای، از سیاست‌های ترامپ در غرب آسیا انتقاد کردند

مرحله نیمه نهایی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان نامه‌های دانشجویی

مرحله نیمه‌نهایی و فینال سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه، سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ماه از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

تصویب موادی ازآیین نامه اجرایی انتقال زندان ها از داخل شهرها

روند بررسی آیین نامه اجرایی قانون جامع حدنگاری (کاداستر)،‌ موضوع «مصادیق جنبه های امنیتی» در کمیسیون لوایح دولت پایان یافت.

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی پایان نامه‌های دانشجویی

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی پایان نامه‌های دانشجویی تا تاریخ پانزدهم اردیبهشت ماه تمدید شد.

درخواست برای دریافت جزییات استراتژی ارتش آمریکا برای مقابله با تغییرات آب و هوایی

یکی از سناتورهای آمریکا در نامه‌ای به رییس ستاد کل ارتش کشورش از وی خواست تا اطلاعات مربوط به نحوه تلاش و عملکرد ارتش برای مقابله با خطرات تغییر آب و هوایی را ارائه کند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی "پایان نامه‌های دانشجویی" تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی "پایان نامه‌های دانشجویی" تا ۱۵ اردیبهشت ماه تمدید شد.

مقامات سابق اروپا خواستار مقابله با معامله قرن شدند

حدود ۳۷ نفر از مقامات ارشد سابق اروپا با ارسال نامه ای به سران کشورها و همچنین اتحادیه اروپا خواستار مقابله با طرح ضد فلسطینی «معامله قرن» شدند.

کمیته کمیسیون امنیت ملی جزئیات طرح "مقابله به مثل با آمریکا" را تصویب کرد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که کمیته مربوط برای بررسی مواد طرح مقابله به مثل با اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، کارش به اتمام رسید که قرار است نظرات کمیته در جلسه امروز کمیسیون مورد تصمیم گیری قرار گیرد.

تمدید دوره کاری حکومت وحدت ملی از سوی دادگاه عالی افغانستان

در حالی دوره کار حکومت وحدت ملی را طبق قانون اساسی افغانستان پایان یافته است اما دادگاه عالی افغانستان دوره کاری اشرف غنی را تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تمدید کرده است.

جزئیات برگزاری جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران

بررسی آیین نامه اجرایی قانون جامع حدنگاری

روند بررسی آیین نامه اجرایی قانون جامع حدنگاری (کاداستر)، موضوع «مصادیق جنبه‌های امنیتی» در کمیسیون لوایح دولت پایان یافت

سودانی ها در سودای دمکراسی و پایان نظامی گری

تهران – ایرنا - ماهها بعد از آنکه بحران های شدید اقتصادی در سایه اجرای سیاست های پولی و بانکی دولت ، مردم سودان را به یکی از ناراضی ترین مردم قاره آفریقا تبدیل کرد، به نظر می رسد اکنون سودانی ها خواستار پایان دادن به حاکمیت چند دهه ای نظامیان دراین کشور ه