تداوم کمک‌های بنیاد مستضعفان به مناطق سیل زده

مرحله دیگری از کمک‌های غیرنقدی و نقدی بنیاد مستضعفان، با توجه به اعلام نیاز ستاد مدیریت بحران استان، به گلستان اختصاص یافتمطالب مرتبط

آل هاشم: بنیاد مسکن جلوه برکات انقلاب اسلامی به مستضعفان است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بنیاد مسکن را جلوه‌ای از برکات انقلاب اسلامی به مستضعفان و محرومان جامعه خواند.

قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده رسما آغاز به کار کرد

ساعتی قبل با حضور وزرای کشور و جهاد کشاورزی، رئیس بنیاد مستضعفان، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رئیس سازمان مدیریت بحران، رئیس سازمان امور اجتماعی، رئیس جمعیت هلال احمر و مدیران ارشد سایر دستگاه های عضو قرارگاه، در محل وزارت کشور و به ریاست دکتر رحمانی

افتتاح طرح های آبادانی در قلعه گنج با حضور رئیس بنیاد مستضعفان

زندگی در دو روستای جهلدر و بنگرون از توابع شهرستان قلعه گنج در کرمان با امکانات ویژه از نو آغاز شد.

معاون بنیاد شهید: نیازهای درمانی ایثارگران در مناطق سیل‌زده تامین شده است

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و عضو ستاد مدیریت بحران بنیاد این در ادامه بازدید این ستاد از مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: خوشبختانه مشکل درمانی و بیماری عفونی و مسری خاصی مشاهده نشده است و وسایل توان‌بخشی، تشک‌های مخصوص و دستگاه‌های کمک تن

ارایه خدمات سلامت روان در مناطق سیل زده کشور تداوم دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تداوم خدمات سلامت روان در مناطق سیل زده گفت: این خدمات در مناطق سیل زده، به طور عمده در قالب خدمات غربالگری اولیه و در صورت نیاز، شامل ارایه خدمات درما

ساکنان9روستا در قلعه گنج از نعمت آب آشامیدنی بهرمند شدند

جیرفت - ایرنا - طرح آبرسانی به 9 روستا در شهرستان قلعه گنج با حضور استاندار کرمان و رئیس بنیاد مستضعفان مورد بهره برداری قرار گرفت .

خدمات بنیاد مسکن در مناطق محروم ماندگار است

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : بنیاد مسکن با نگاه ویژه به مناطق محروم توانسته خدمات ماندگاری را در شهرها و روستاهای دور دست داشته باشد .

افتتاح چند طرح عمرانی و تولیدی در قلعه گنج

رئیس بنیاد مستضعفان کشور امروز در شهر اقتصاد مقاومتی قلعه گنج چند طرح عمرانی وتولیدی را افتتاح کرد.

زندگی از نو در دو روستای شهرستان قلعه گنج

امروز با حضور رییس بنیاد مستضعفان و استاندار کرمان ، زندگی در دو روستای جهلدر و بنگرون از توابع شهرستان قلعه گنج با امکانات ویژه از نو آعاز شد .

همراه با استاندار کرمان در ارتفاعات بُنگِرو - کمیل بهشتیان**

جیرفت - ایرنا - روستای بنگرو یکی از نقاط محروم و دور افتاده بخش چاه دادخدای قلعه گنج در جنوب کرمان است که توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان معین اقتصادی در زمینه توانمندسازی اهالی این روستا اقدامات شایان توجهی انجام شده است.

تاکید بر تداوم کمک‌‌رسانی به مناطق سیل زده

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تقدیر از کمک‌های مردم استان بوشهر به مناطق سیل‌زده گفت: کمک‌های مردمی و دولتی تا بازسازی کامل مناطق سیل‌زده ادامه یابد.

350میلیارد وام اشتغال برای هر استان سیل زده اختصاص یافت

اهواز - ایرنا - رییس بنیاد مستضعفان گفت: امسال با اختصاص 100 میلیارد ریال اعتبار مازاد، وام اشتغالزایی برای هر یک استان های سیل زده به 350 میلیارد ریال افزایش یافته است.

میلاد منجی عالم بشریت روز مستضعفان جهان است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت : میلاد منجی عالم بشریت که روز مستضعفان جهان است به گفته رهبر انقلاب نوید بخش آن است که بساط ظلم برچیده خواهد شد.

اعطای تسهیلات به خانواده شهدا در مناطق سیل‌زده

خانواده‌های شهدا و ایثارگران تحت پوشش بنیاد شهید می‌توانند جهت جبران خسارت سیل به این بنیاد و یا شعب بیمه کوثر مراجعه کنند

آمادگی اعزام تیم‌های کمیسیون پزشکی بنیاد شهید به مناطق سیل‌زده

مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از آمادگی اعزام تیم‌های کمیسیون پزشکی بنیاد به استان‌های سیل‌زده کشور از جمله گلستان، کرمانشاه، لرستان و خوزستان خبر داد.

امام زمان(عج) تکیه گاه مستضعفان و موحدان عالم است

قم - ایرنا - استاد اخلاق حوزه علمیه قم با اشاره به فضیلت بسیار زیاد شب نیمه شعبان گفت: امام زمان(عج) تکیه گاه و نقطه امید تمام مستضعفان و موحدان عالم است که جهان را سرشار از عدل و توحید می کند.

خطیبان نماز جمعه: سیل خدمت و مهربانی به سیلزدگان تداوم یابد

استانها - ایرنا - خطیبان نماز جمعه کشور با قدردانی از تلاش های دولت، مردم و نهادهای مختلف در خدمت رسانی به سیلزدگان مناطق مختلف کشور، تاکید کردند که سیل خدمات و مهربانی به مناطق و مردم آسیب دیده باید تداوم یابد.

تداوم ارسال کمک‌ به مناطق سیل زده

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از ارسال کمک‌های مردمی و ارگان ها به مناطق سیل زده توسط بخش هوایی کشور خبر داد

رویکرد موسسه دانشمند ترویج نوآوری فراگیر در بین نخبه ها است

همدان- ایرنا- مشاور رییس بنیاد مستضعفان و مدیرعامل هلدینگ تحقیق و توسعه دانشمند گفت: رویکرد ما ترویج نوآوری فراگیر در بین نخبه های جوان در حوزه های کسب و کار است.

آتش‌سوزی گسترده گاوداری بنیاد مستضعفان در یاسوج

رئیس سازمان آتش نشانی یاسوج از آتش سوزی گسترده در یک گاوداری یاسوج خبر داد.]]>