علت خارج نشدن آب از آق قلا

فرماندار شهر آق قلا: علت خارج نشدن آب، کم بودن شیب زمین و سرعت کم شتاب خروج آب از رودخانه گرگان رود استمطالب مرتبط

دعوت نشدن بانوان فوتسالیست نظر من نبود

سرپرست کمیته فوتسال با بیان اینکه دخالتی در دعوت نشدن ملی پوشان فوتسال بانوان نداشته است، گفت: ممکن است تغییراتی در کادر فنی تیم فوتبال ساحلی داشته باشیم.

لایروبی نشدن رودخانه‌ها از دلایل سیل خوزستان است

اهواز ـ سازمان مدیریت بحران کشور، یکی از دلایل جدی جاری شدن سیل و سیلاب، لایروبی نشدن رودخانه‌ها است.

واکنش چین به احتمال تمدید نشدن معافیتهای تحریمی آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه چین امروز دوشنبه در واکنش به خبر تمدید نشدن معافیت از تحریم های آمریکا علیه ایران، اعلام کرد که پکن با تحریم های یکجانبه آمریکا مخالف است.

پشت پرده دعوت نشدن دختران فوتسالیست چیست؟/ "به خاطر قول‌ پوچ بی‌آبرو شدیم"

دو بانوی ملی‌پوش فوتسال به اینکه از سوی کادر فنی تیم ملی برای اردوی آماده سازی پیش از اعزام به تورنمنت چهارجانبه روسیه دعوت نشده‌اند واکنش نشان دادند. آنها دلیل جوانگرایی مطرح شده توسط کادرفنی را بهانه‌ای برای برخود با اعتراض خود به پرداخت نشدن پاداش قهرم

چالش ارزی هیچ مدرسه‌ای را در خارج تعطیل نکرد

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور در جمع سرپرستان مدارس خارج از کشور اظهار کرد: اراده نظام بر توسعه، تداوم و تقویت تعاملات وزارتخانه‌ها در سطح بین‌المللی تأکید می‌کند.

اعتراض به پایین بودن کارمزد عرضه سوخت در جایگاه‌ها/ جایگاه‌های کشور در معرض بحران و تعطیلی قرار دارند/ شرکت پخش اجازه تغییر کاربری نمی‌دهد

تعدادی از جایگاه‌داران سوخت در اعتراض به پرداخت نشدن کارمزد سال 97 و اجرا نشدن وعده پرداخت حق‌العمل در وزارت نفت تجمع کردند.]]>

نماینده مجلس: سیل اخیرنشانگر نهادینه نشدن توسعه پایدار است

مشهد- ایرنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: سیل اخیر نهادینه نشدن موضوع توسعه پایدار را در کشور نشان داد و این پیام را داشت که اگر توسعه پایدار به خوبی نهادینه شده بود شاید امروز دچار چنین مشکلاتی نشده بودیم.

نمی‌توانیم فعالیت‌هایمان در خارج از کشور را تعطیل کنیم

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حفظ کیفیت آموزش در مدارس خارج از کشور گفت: باید از شیوه‌های نوین در اداره مدارس خارج از کشور استفاده کرد.

شرایط مالی نباید موجب پایین‌آمدن شأن معلمان خارج از کشور شود

بطحایی درباره کاهش نیروی انسانی در مدارس خارج از کشور گفت: امروزه نباید مدارس خارج از کشور را مانند ۴۰ سال پیش اداره کنیم.]]>

آخرین وضعیت مدارس خارج از کشور و حقوق ارزی و ریالی معلمان

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان خارج از کشور معوقات انباشته‌ای از سال های قبل دارند گفت: مثلا چند ماه حق مسکن سال ۹۶ و سال ۹۵ پرداخت نشده است. با افزایش قیمت ارز با چالش‌های بسیاری روبرو شدیم. از بودج

فراهم نشدن زیرساخت های اولیه عامل مهم کندی آسفالت معابر آبادان

آبادان - شهردار آبادان از فراهم نشدن زیرساخت های اولیه به عنوان دلیل اصلی و مهم کندی انجام آسفالت معابر شهری آبادان نام برد.

سرانه 15 میلیونی دانش‌آموزان در مدارس ایرانی خارج از کشور

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه حقوق معلمان مدارس خارج از کشور را با 6 ماه تأخیر پرداخت می‌کنند و معلمان افسرده شده‌اند،گفت:15 میلیون تومان سرانه برای دانش‌آموزان خارج از کشور اختصاص می‌دهند.

رام نشدنی در آزادی؛ بی خطر در خارج از خانه

پرسپولیس در دیدار برابر ذوب‌آهن نتوانست عملکرد مناسبی داشته باشد تا بار دیگر ضعف آن‌ها در بازی‌های خارج از خانه مشخص شود. ]]>

فعالیت ۶۸۲ معلم و ۷۰۰ نیروی محلی در مدارس خارج از کشور

رئیس مدارس خارج از کشور گفت: در حال حاضر ۶۸۲ معلم و قریب به ۷۰۰ نیروی محلی در مدارس خارج از کشور فعالیت می کنند و سرانه هر دانش‌آموز ۱۵ میلیون تومان است.

بطحایی: مدارس خارج از کشور نباید مانند 40 سال پیش اداره شوند

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حفظ کیفیت آموزش در مدارس خارج از کشور گفت: باید از شیوه های نوین در اداره این مدارس استفاده کرد و نباید مدارس خارج از کشور را مانند 40 سال پیش اداره کنیم.

فیس‌بوک از دسترس خارج شد!

گزارش‌هایی از سوی کاربران فیس بوک در فضای مجازی منتشر شده است نشان می‌دهد که این شبکه اجتماعی برای ساعاتی از دسترس کاربران خارج شده است.

احتمال تمدید نشدن توافق اوپک پلاس جدی شد

1809 عدل آرد خارج از شبکه در مهاباد کشف شد

مهاباد - ایرنا - مسوول بازرسی واحدهای صنفی مهاباد گفت: یکهزار و 809 عدل آرد دولتی خارج از شبکه توزیع به ارزش 540 میلیون ریال در این شهرستان از سودجویان کشف و ضبط شد.

مستضعفین زیر پرچم ولی عصر(عج) به مقام رهبری بشر خواهند رسید

سالک گفت: جامعه‌ای که تحت تأثیر هدایت رهبران الهی قرار می‌گیرد از استضعاف خارج می‌شود و بی تردید نقش حضرت مهدی(عج) در پایان جامعه بشری اینجاست که آن را از استضعاف فکری خارج کند.

سفرهای خارج از کشور نمایندگان کنترل شود/پزشکیان: پیگیری می‌کنیم

عضو فراکسیون نمایدگان ولایی مجلس از سفرهای بی ضابطه و غیرضرور نمایندگان به خارج از کشور انتقاد کرد.