فوت ۴۲ نفر در حوادث سیل اخیر

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از مرگ ۴۲ نفر بر اثر سیلاب‌های استان‌های مختلف در روز‌های پایانی سال ۹۷ و نوروز ۹۸ خبر دادمطالب مرتبط

به کارگیری ۸ هزار سرباز جوان در حوادث سیل های اخیر

جانشین پلیس پایتخت از به کار گیری ۸ هزار سرباز جوان در سیل های اخیر، خبر داد و گفت: این نشان از نیاز کشور به نیروی جوان خود است.

اعتقادات مذهبی عامل اصلی کمک های مردمی در وقوع حوادث است

قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: انگیزه خدمت رسانی مردم در زمان وقوع حوادث همچون جریان سیل اخیر به همنوعان خود، اگر نگوییم 100 درصد، 95 درصد به دلیل اعتقادات و تذکرات مذهبی است و این موضوع ارزش تقویت ارزش های دینی در جامعه را نشان

در برابر حوادث طبیعی خارج از بحث تحریم‌ها باید برخورد کرد

یک کارشناس حقوق بین الملل با بیان اینکه اقدامات آمریکا چه پیش از وقوع این حوادث و چه در اثنای وقوع این حوادث خلاف حقوق بشر و خلاف مقررات بین المللی، گفت: در برابر حوادث طبیعی مانند سیل و سایر از حوادث خارج از بحث تحریم‌ها باید برخورد کرد.

نشست بررسی تحلیلی حوادث سیل‌های اخیر با حضور اساتید و مسئولان

نشست بررسی تحلیلی وقایع سیل اخیر ایران با حضور کارشناسان و مسئولان این حوزه، در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

اقتدار و ظرفیت صنعت بیمه در حوادث طبیعی محک می‌خورد

رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه اقتدار و ظرفیت‌های بیمه در حوادث طبیعی محک می‌خورد، گفت: نگاه به صنعت بیمه در جریان سیل اخیر، اصلاح شد.

مرگ حداقل ۶۵ تن در بارندگی‌های شدید اخیر هند

مقامات هند از کشته شدن دست کم ۶۵ نفر و زخمی شدن بسیاری دیگر در حوادث مرتبط با بارش‌های شدید در چندین ایالت این کشور خبر دادند.

رییس سازمان هواشناسی: سیل اخیر ناشی از تغییر اقلیم بود/کشور هنوز تحت تاثیر خشکسالی است

رییس سازمان هواشناسی با تشریح عملکرد این سازمان در سیل اخیر کشور این حوادث را ناشی از پیامدهای تغییر اقلیم و گرم شدن جهانی دانست.

افزایش شمار فوتی‌های سیل به 76 نفر

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: با درگذشت 5 نفر در حوادث سیل استان خوزستان و یک نفر در استان ایلام، کشته‌های سیل اخیر در کشور به 76 نفر رسید.

همدلی بی نظیر مردم در حوادث سیل

رییس دستگاه قضا گفت: در هیچ کجای جهان این همدلی و همراهی با آسیب دیدگان حوادث طبیعی و سیلاب دیده نمی شود.

حوادث ترافیکی و تعداد قابل توجه پرونده‌های بازماندگان

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: حوادث ترافیکی منجر به فوت و یا آسیب‌های بدنی به شمار زیادی از هوطنان می‌شود.

همه منازل گلی روستایی گلستان وام ساخت مسکن می گیرند

گرگان - ایرنا - مدیر کل بنیاد مسکن گلستان گفت: همه خانه های گلی روستاییان استان بدون توجه به مقدار آسیب ناشی از حوادث اخیر، مشمول دریافت تسهیلات نوسازی هستند.

سربازان نیروهای مسلح پیش قراول در دفاع و امنیت و حوادث هستند

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سربازان نیروهای مسلح پیش قراول در دفاع و امنیت و حوادث هستند و این افراد قبل از هر سازمانی در حوادث حضور پیدا می‌کنند.

شمار کشته‌های سیل به ۷۶ نفر رسید

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: با درگذشت ۵ نفر در حوادث سیل استان خوزستان و یک نفر در استان ایلام، کشته های سیل اخیر در کشور به ۷۶ نفر رسید.

شمار قربانیان سیل در کشور به ۷۶ نفر رسید/ اسامی قربانیان

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: با درگذشت ۵ نفر در حوادث سیل استان خوزستان و یک نفر در استان ایلام، کشته‌های سیل اخیر در کشور به ۷۶ نفر رسید.

3 روستای خراسان شمالی جابجا می‌شوند؛ خلاء بیمه منازل در حوادث اخیر مشهود بود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی از آغاز طرح مطالعات برای جابجایی 3 روستای خراسان شمالی که با رانش زمین مواجه شدند٬ خبر داد.

ویدئو / آخرین خبرها از یکشنبه خونین سریلانکا

روز گذشته هشت انفجار در شهر کلمبوی سریلانکا رخ داد که منجر به کشته شدن حدود ۳۰۰ نفر شد. در این حوادث بیش از ۵۰۰ نفر نیز مجروح شدند. تاکنون گروهی مسئولیت این حملات را برعهده نگرفته است، اما دولت سریلانکا یکی از گروههای افراطی را مسئول این حوادث می‌داند.

۲۹ تیم به محل حوادث ناشی از سیل و آبگرفتگی اعزام شدند

بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: جهت کمک به آسیب دیدگان حوادث ناشی از سیلاب ۱۱۶ نفر در قالب ۲۹ تیم به محل حادثه اعزام شدند.

عبدالله گل سکوتش درباره حوادث بعد از انتخابات ۳۱ مارس را شکست

عبدالله گل، یکی از بنیانگذاران حزب عدالت و توسعه و رئیس جمهوری پیشین ترکیه نگرانی خود را نسبت به حوادث بعد از انتخابات محلی ۳۱ ماه مارس اعلام کرد.

نماینده مجلس: ساخت وساز در محل های نا امن ممنوع شود

کرج - ایرنا- نماینده مردم کرج ، فردیس ، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث سیل اخیر کشور گفت: ساخت وساز در محل های نا امین کشور باید متوقف شود.

حوادث ترافیکی علت ۳۰ درصد مرگ‌ جوانان

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، گفت: ۳۰ درصد مرگ و میر جوانان به دلیل حوادث ترافیکی رخ می دهد.